منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توییتر اکنون قیمت سهام و ارزهای دیجیتال را مستقیماً در نتایج جستجو نمایش می‌دهد • TechCrunch

توییتر اکنون قیمت سهام و ارزهای دیجیتال را مستقیماً در نتایج جستجو نمایش می‌دهد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توییتر اکنون قیمت سهام و ارزهای دیجیتال را مستقیماً در نتایج جستجو نمایش می‌دهد • TechCrunch

توییتر اکنون قیمت سهام و ارزهای دیجیتال را مستقیماً در نتایج جستجو نمایش می‌دهد • TechCrunch

در میان همه هرج و مرج، توییتر ویژگی مفیدی را راه اندازی کرده است که به شما امکان می دهد سهام شرکت های فهرست شده و قیمت ارزهای دیجیتال را جستجو کنید.

برای انجام این کار، کاربران به سادگی علامت دلار و به دنبال آن علامت مناسب، مانند “$GOOG” یا “$ETH” (منهای نقل قول) را در نوار جستجو تایپ می کنند و توییتر قیمت فعلی را نمایش می دهد. این همچنین بدون استفاده از کاراکتر $ در برخی موارد کار می‌کند، اما سازگاری کمتری دارد و همیشه قیمت سهام یا ارزهای دیجیتال را طبق درخواست برمی‌گرداند.

با این حال، وقتی کار می‌کند، کاربران یک تصویر ثابت را می‌بینند که قیمت سهام امروزی را نشان می‌دهد و نموداری را بدون هیچ گونه اطلاعات محور X یا Y مشاهده می‌کند. پس در یافتن آن موفق باشید. قرار است این نمودار قیمتی از آخرین قیمت بسته شدن این سهم باشد، اما چندان مشخص نیست.

اما اگر کسی بخواهد جزئیات بیشتری در مورد یک سهام یا ارز دیجیتال بداند، می‌تواند روی دکمه «View Robinhood» کلیک کند.

به عنوان یک محقق کاربردی جین مانچون وانگ اشاره شد، لوگوی تصویر نشان می دهد که توییتر داده ها را از وب سایت Tradingview می کشد. این شرکت رسانه‌های اجتماعی مشخص نکرده است که آیا در حال ایجاد هرگونه مشارکت تجاری با Robinhood یا TradingView است.

توییتر مشخص نکرد که چه نمادهایی در لیست نتایج جستجوی مستقیم قیمت سهام گنجانده شده است. شرکت اضافه که در هفته های آینده تجربه کاربری را بهبود می بخشد و سازگاری کاراکترها را بهتر می کند. به عنوان مثال، در زمان نگارش این مقاله، قیمت سهام شرکت هایی مانند Airbnb ($ABNB) و Zoom ($ZM) در جستجوهای توییتر ظاهر نمی شود.

هرج و مرج در توییتر

از زمانی که ماسک وارد صحنه شد، چند ماه در توییتر شلوغ می گذرد. همین هفته گذشته، این شرکت سیاستی را معرفی و به سرعت لغو کرد که لینک ها و دستکاری به سایر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام و مستادون را ممنوع می کرد. این شرکت همچنین طرح آبی برای کسب و کار را راه اندازی کرد که به سازمان ها اجازه می دهد مارک های مرتبط و کارمندان خود را با یک نشان اضافی شناسایی کنند.

در جای دیگر، ایلان ماسک یک نظرسنجی انجام داد و از مردم پرسید که آیا باید از سمت مدیرعاملی کنار برود یا خیر – و 57 درصد از کاربران رای مثبت دادند. چند روز بعد، ماسک در توییتی نوشت: «به محض اینکه کسی را به اندازه کافی احمق پیدا کنم که بتواند این کار را بپذیرد، از مدیرعاملی استعفا خواهم داد! پس از آن، من فقط تیم های نرم افزار و سرور را مدیریت می کنم.”

ماسک اواخر روز سه‌شنبه در توییتر اسپیس از کاهش شدید هزینه‌ها و بازنگری طرح پرداختی شرکت دفاع کرد. او گفت که اگر این اقدامات نبود، توییتر در سال آینده جریان نقدی منفی خواهد داشت.