منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توییتر ارسال دسته‌ها و پیوندها به فیس‌بوک، اینستاگرام، ماستودون و دیگران را ممنوع می‌کند • TechCrunch

توییتر ارسال دسته‌ها و پیوندها به فیس‌بوک، اینستاگرام، ماستودون و دیگران را ممنوع می‌کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توییتر ارسال دسته‌ها و پیوندها به فیس‌بوک، اینستاگرام، ماستودون و دیگران را ممنوع می‌کند • TechCrunch

در حالی که مردم در سراسر جهان در حال تماشای فینال هیجان انگیز جام جهانی بودند، توییتر تصمیم گرفت بمبی را رها کند و لینک های تبلیغاتی دیگر شبکه های اجتماعی را ممنوع کرد. این لیست در حال حاضر شامل فیس بوک، اینستاگرام، ماستودون، Truth Social، Tribel، Nostr و Post است. به علاوه، ابزارهای پیوند زیستی مانند Linktree و Lnk.Bio نیز ممنوع هستند – این خدمات معمولاً توسط سازندگان و مشاغل استفاده می شود. اساساً نمی توانید پیوندهایی به پروفایل های اجتماعی دیگر خود ارسال کنید یا حتی نام خود را در یک توییت بنویسید.

شرکت متعلق به ایلان ماسک “دیگر اجازه تبلیغات رایگان در برخی از پلتفرم های رسانه های اجتماعی” در توییتر را نمی دهد. این شرکت گفت که تمام حساب‌هایی را که «صرفاً با هدف تبلیغ سایر شبکه‌های اجتماعی ایجاد شده‌اند» حذف می‌کند. همچنین قصد دارد لینک‌های محتوا را از پلتفرم‌های اجتماعی فوق‌الذکر حذف کند.

ما می دانیم که بسیاری از کاربران ما ممکن است در دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی فعال باشند. با این حال، توییتر دیگر اجازه تبلیغات رایگان پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی خاص در توییتر را نخواهد داد.»

توییتر از شما می‌خواهد که توییت‌ها را حذف کنید، اگر دسته‌های خود را پیوند دهید، و نقض چندگانه این خط‌مشی منجر به تعلیق موقت حساب می‌شود. این شرکت گفت که اگر پیوندهایی به هر یک از این پلتفرم ها در بیو خود داشته باشید، به طور موقت حساب شما را به حالت تعلیق در می آورد و از شما می خواهد که بیو خود را تغییر دهید.

جالب اینجاست که شرکت تحت رهبری ماسک به شما اجازه می‌دهد که اگر برای تبلیغ توییت پول پرداخت کنید، دسته خود را ارسال کنید.

شنبه شب، توییتر حساب تیلور لورنز، روزنامه نگار واشنگتن پست را به حالت تعلیق درآورد. لورنز اخیراً تمام توییت‌های خود را حذف کرده بود و تنها سه پست در حساب کاربری خود داشت: دو پست در مورد دیگر حساب‌های رسانه‌های اجتماعی او تبلیغ می‌کردند و یکی از ماسک برای اظهار نظر درباره داستانی که با درو هارول، یکی از همکاران نشریه کار می‌کرد، می‌خواست. هارول، همراه با خبرنگارانی مانند رایان مک از نیویورک تایمز و دانی اوسالیوان از سی‌ان‌ان، پس از پستی در مورد اینکه چگونه توییتر ماستودون از پیوند دادن به حساب ایلان جت ماستودون منع شده بود، تعلیق شدند. او و دیگر روزنامه نگاران پس از اینکه ماسک نظرسنجی را برای رای دادن در مورد سرنوشت روزنامه نگاران برای کاربران ارسال کرد، دوباره به کار خود بازگردانده شدند.

زمانی که لورنز نام های دیگر خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد و به حالت تعلیق درآمد، این سیاست هنوز وجود نداشت. در زمان انتشار، به نظر می رسد حساب کاربری او بازگردانده شده است.