منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توماس براوو با خرید شرکت پزشکی قانونی Magnet Forensics به مبلغ بیش از 1 میلیارد دلار موافقت کرد • TechCrunch

توماس براوو با خرید شرکت پزشکی قانونی Magnet Forensics به مبلغ بیش از 1 میلیارد دلار موافقت کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توماس براوو با خرید شرکت پزشکی قانونی Magnet Forensics به مبلغ بیش از 1 میلیارد دلار موافقت کرد • TechCrunch

توما براوو، شرکت سهامی خاص و رشد سرمایه، امروز اعلام کرد که 1.8 میلیارد دلار کانادا (حدود 1.34 میلیارد دلار) را برای خرید Magnet Forensics، یک شرکت مستقر در واترلو که نرم‌افزارهای مورد استفاده نیروهای دفاعی و مشاغل را برای بررسی تهدیدات امنیت سایبری تولید می‌کند، هزینه خواهد کرد.

Magnet Forensics توسط یک شرکت تازه تاسیس تحت کنترل Thoma Bravo، Morpheus Purchaser Inc. خریداری خواهد شد که به سهامداران Magnet Forensics 15% حق بیمه نسبت به قیمت بسته شدن روز پنجشنبه در بورس اوراق بهادار تورنتو پرداخت می کند. پس از خرید، Morpheus با بخش پزشکی قانونی سیار Grayshift ادغام خواهد شد که توما براوو کنترل اکثریت آن را در جولای گذشته به دست آورد.

انتظار می رود این معامله تا سه ماهه دوم سال 2023 بسته شود، مشروط به تایید سهامداران و سایر مصوبات مرسوم.

هادسون اسمیت، شریک توما براوو، در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: “ما مشتاقانه منتظر هستیم تا قابلیت های مکمل Magnet و Grayshift را برای ایجاد یک رهبر در حوزه پزشکی قانونی دیجیتال و فضای امنیت سایبری گرد هم بیاوریم.” شواهد دیجیتالی یک جنبه حیاتی تحقیقاتی است و شرکت ترکیبی برای گسترش بیشتر بازار، تسریع نوآوری و ارائه راه‌حل‌های بهتر به مشتریانش موقعیت خوبی خواهد داشت.

Magnet Forensics که در سال 2010 راه اندازی شد، نرم افزار پزشکی قانونی دیجیتال را توسعه می دهد که شواهد را از رایانه ها، دستگاه های تلفن همراه، دستگاه های IoT و خدمات ابری جمع آوری، تجزیه و تحلیل، گزارش و مدیریت می کند. این شرکت توسط جود سالیبا، یک افسر پلیس منطقه ای واترلو که در واحد جرایم با فناوری پیشرفته پلیس کار می کرد، تاسیس شد. پس از انکوبه کردن نرم افزار Magnet Forensics در بخش، سالیبا تصمیم گرفت که به تنهایی بیرون برود و فناوری را با هزینه مجوز بفروشد و با جیم بالسیلی و آدام بلشر، مدیران آن زمان بلک بری، شریک شد.

قبل از عرضه عمومی، Magnet Forensics سرمایه گذاری را از In-Q-Tel، یک بازوی شرکتی غیرانتفاعی جامعه اطلاعاتی ایالات متحده جذب کرد. این شرکت می گوید که نرم افزار آن توسط بیش از 4000 مشتری بخش دولتی و خصوصی – مانند نیروهای پلیس، آژانس های اطلاعاتی، مقامات مالیاتی، مرزبانان و ارتش – در بیش از 100 کشور استفاده می شود و به بازرسان کمک می کند تا از دارایی ها محافظت کنند و امنیت ملی را حفظ کنند. .

این تجارت قبل از خرید رونق داشت (البته، توماس براوو برای اولین بار در اوایل اکتبر گذشته یک پیشنهاد ارائه کرد). Magnet Forensics در جریان تماس درآمد سه ماهه سوم 2022 خود گزارش داد که درآمد دوره ای سالانه 50 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته و به 80.9 میلیون دلار رسیده است، در حالی که EBITDA – درآمد قبل از بهره، مالیات، کاهش ارزش و استهلاک – با 25 درصد افزایش به 5.9 میلیون دلار رسیده است.

طبق گزارش اخیر Imarc، مگنت در حال گسترش به بازار پزشکی قانونی دیجیتال است که انتظار می رود از 5.8 میلیارد دلار در سال 2022 به 10.9 میلیارد دلار در سال 2028 افزایش یابد.

آدام بلشر، که به عنوان مدیرعامل Grayshift فعالیت می کند، می گوید که ترکیبی از قابلیت های دسترسی و بازیابی تلفن همراه Grayshift و مجموعه تحقیقات دیجیتال Magnet به شدت موقعیت کسب و کارهای ترکیبی را ایجاد می کند و مشتریان را قادر می سازد تا شواهد پزشکی قانونی دیجیتال را بازیابی، پردازش، تحقیق، همکاری و مدیریت کنند.

ما معتقدیم که ترکیب Magnet و Grayshift با ادغام بیشتر و گسترش مجموعه محصولات ما، ارزش فوق‌العاده‌ای را برای مشتریان ما باز می‌کند، که منجر به جریان‌های کاری یکپارچه‌تر در بازیابی و تجزیه و تحلیل شواهد دیجیتالی حیاتی برای تحقیقات می‌شود و در نهایت ماموریت مشترک ما را پیش می‌برد. بلشر در بیانیه ای گفت: عدالت را دنبال کنید. ما مشتاقانه منتظر همکاری با Thoma Bravo و Grayshift هستیم تا بر اساس مجموعه تحقیقات دیجیتال خود به نوآوری ادامه دهیم و به تعداد فزاینده ای از سازمان ها و موارد استفاده خدمت کنیم.”

برای Thoma Bravo که اکنون بیش از 114 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کند، Magnet Forensics آخرین مورد از یک سری خریدهای مخاطره آمیز نرم افزاری است. در سال 2022، این شرکت میلیاردها دلار برای خرید استارت آپ های امنیت سایبری Ping Identity، Sailpoint، ForgeRock، Bottomline Technologies و Coupa Software خرج کرد.