منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تخفیف 7500 دلاری تسلا ناامید کننده به نظر می رسد و سرمایه گذاران را تحریک می کند • TechCrunch

تخفیف 7500 دلاری تسلا ناامید کننده به نظر می رسد و سرمایه گذاران را تحریک می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تخفیف 7500 دلاری تسلا ناامید کننده به نظر می رسد و سرمایه گذاران را تحریک می کند • TechCrunch

تخفیف 7500 دلاری تسلا ناامید کننده به نظر می رسد و سرمایه گذاران را تحریک می کند • TechCrunch

تسلا ماه دسامبر را با ارائه 3750 دلار اعتبار به خریداران مدل 3 و مدل Y در ایالات متحده در صورت تحویل خودرو در دسامبر 2022 آغاز کرد. اکنون، در حالی که یک هفته از این ماه باقی مانده است، این سازنده خودروهای الکتریکی این تخفیف را افزایش داده است. طبق وب سایت این شرکت به 7500 دلار رسید.

به دنبال اخبار مربوط به تخفیف و سایر پیشنهادات طراحی شده برای افزایش فروش در سه ماهه چهارم، سهام تسلا 9 درصد دیگر سقوط کرد و در پایان روز چهارشنبه به 125.12 دلار معامله شد.

به نظر می رسد تسلا برای فروش در پایان سال کمی تشنه می شود و این باعث ایجاد دردسر برای سرمایه گذاران می شود.

سهام تسلا در حال حاضر ضربه بزرگی را در این هفته وارد کرده است، زیرا سرمایه گذاران دست خود را بر سر سخنان سیاسی ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت ایلان ماسک در مورد مدیریت خرد توییتر، فروش سهام تسلا برای تامین مالی طرح های توییتر و نگرانی ها در مورد فروش خودرو در چین – بزرگترین بازار تسلا – در حال سقوط هستند. محدودیت های COVID-19 را کنار می گذارد.

همراه با تخفیف، تسلا همچنین با پیشنهادات 10000 مایل سوپرشارژ رایگان ونسخه جشن نرم افزار“، که شامل “بازی چند نفره بی سیم و دسترسی به ده ها هزار عنوان در کتابخانه بازی Steam”، یک چراغ قابل برنامه ریزی که با سایر تسلاها همگام می شود، و یک “حالت سگ” که به افراد کمک می کند سگ هایی را که وسیله نقلیه را ترک کرده اند ردیابی کنند. .

این خودروساز همچنین در کانادا و مکزیک اعتبار ارائه می کند و در ماه اکتبر قیمت خودرو را در چین کاهش داد.

دو برابر شدن تخفیف غیرمعمول احتمالاً در پاسخ به وزارت خزانه داری ایالات متحده در این هفته است که قوانین اعتبار مالیاتی خودروهای برقی در مورد تهیه مواد حیاتی را تا مارس 2023 به تعویق انداخته است. بر اساس قانون کاهش تورم، تا اول ژانویه، خودروسازان فقط از این قانون برخوردار خواهند بود. اگر وسایل نقلیه خود را در آمریکای شمالی بسازند، واجد شرایط دریافت اعتبار کامل 7500 دلاری هستند و منابع مهم را از آمریکای شمالی یا کشورهایی که با تجارت آزاد موافقت کرده‌اند، تهیه کنید – نه چین، جایی که امروزه بیشتر این مواد از آنجا می‌آیند. این تأخیر به این معنی است که بسیاری از خودروسازان، از جمله تسلا، اکنون واجد شرایط دریافت اعتبار کامل در ابتدای سال خواهند بود، که می‌تواند خریداران را وادار به تاخیر در خرید تا سال 2023 کند.

تسلا امسال برخلاف دستورالعمل‌های خود عمل می‌کند که خواستار رشد 50 درصدی در تولید و تحویل در سال 2022 است. این به معنای تحویل 1,404,333 برای سال است، بنابراین تسلا برای دستیابی به آن باید به 495,760 تحویل در سه‌ماهه چهارم برسد. در سه ماهه سوم، تسلا 343830 دستگاه فروخت.

سرمایه گذاران از تخفیف روی خودروهای محبوب تسلا و قیمت های پایین تر به عنوان نشانه ای از وجود تقاضای کمتر برای وسایل نقلیه استفاده می کنند.

پس از زنگ روز چهارشنبه، شرکت بانکداری سرمایه‌گذاری Canaccord Genuity، قیمت هدف خود را برای تسلا از 304 دلار به 275 دلار کاهش داد و دلیل آن احساسات عمومی «بد کیهانی» و پایگاه سهامداران «گیج‌شده» بود. این شرکت همچنان می گوید تسلا خرید است.