منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحویل پس از گزارش رشد بی‌صدا به پایین‌ترین حد خود می‌رسد • TechCrunch

تحویل پس از گزارش رشد بی‌صدا به پایین‌ترین حد خود می‌رسد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحویل پس از گزارش رشد بی‌صدا به پایین‌ترین حد خود می‌رسد • TechCrunch

تحویل پس از گزارش رشد بی‌صدا به پایین‌ترین حد خود می‌رسد • TechCrunch

پس از گزارش شرکت لجستیک هندی در این هفته، سهام در Delhivery بیش از 32 درصد از روز پنجشنبه کاهش یافته است و از ماه می به زیر قیمت انتشار خود رسیده است.

Delhivery این هفته گفت که خدمات زنجیره تامین و حجم تجارت حمل و نقل در سه ماهه منتهی به سپتامبر کاهش یافته است. سهام Delhivery پس از این خبر کاهش یافت و از 562 روپیه هند (6.8 دلار) به 382 روپیه هند (4.62 دلار) قبل از بهبود اندکی سقوط کرد. قیمت انتشار Delhivery 487 INR بود، در حالی که سهام آن به رکورد 708.45 INR در ماه جولای رسید.

سقوط ارزش بازار Delhivery را به کمتر از 3.4 میلیارد دلار رساند، درست کمتر از ارزش 3.2 میلیارد دلاری که در دور تأمین مالی قبل از IPO انجام داد و کمتر از ارزش 4.2 میلیارد دلاری در معامله ثانویه بین سرمایه گذاران قبل از سال بود.

دوره قفل برای سهامداران آن قبل از عرضه اولیه سهام در 10 نوامبر به پایان می رسد که می تواند منجر به فروش بیشتر شود. این شرکت SoftBank، Tiger Global، Times Internet، The Carlyle Group، Steadview Capital و Addition را از جمله حامیان خود می‌داند.

تحویل پس از گزارش رشد بی‌صدا به پایین‌ترین حد خود می‌رسد • TechCrunch

اعتبار تصویر: یاهو فاینانس

Delhivery به سرمایه گذاران اطمینان داده است که در مسیر بهبود است. این شرکت گفت که “سرمایه گذاری های ظرفیت کافی در سال مالی 22 و اوایل سال مالی 23 را برای حفظ نرخ رشد فعلی ما انجام داده است و انتظار دارد تا اوایل سال مالی 24 راه حل های جدید و مگا پورتال و مرتب کننده جدیدی داشته باشد.”

این شرکت در گزارش سه ماهه خود که به بورس‌های محلی منتشر شد، گفت: با کاهش فشارهای تورمی و اختلالات خدماتی ناشی از وزش بادهای موسمی در سراسر کشور، انتظار داریم حجم خدمات، درآمدها و حاشیه سود در آینده بهبود یابد.

جمعه پایان یک هفته سخت برای استارت آپ های هندی است که در یک سال و نیم گذشته عمومی شده اند. Nykaa، بهترین بازار تجارت الکترونیک مد تا کنون در میان استارتاپ‌های فناوری، کمی بالاتر از قیمت انتشار خود معامله می‌کند. سهام بیمه‌گر آنلاین Policybazaar که دوره قفل شدن سرمایه‌گذاران قبل از عرضه اولیه آن نیز ماه آینده به پایان می‌رسد، بیش از 60 درصد از ارزش خود را از زمان انتشار قیمت از دست داده‌اند.