منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تبدیل جعبه‌های مقوایی قدیمی به شبکه‌های عایق CleanFiber 10 میلیون دلار • TechCrunch

تبدیل جعبه‌های مقوایی قدیمی به شبکه‌های عایق CleanFiber 10 میلیون دلار • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تبدیل جعبه‌های مقوایی قدیمی به شبکه‌های عایق CleanFiber 10 میلیون دلار • TechCrunch

تبدیل جعبه‌های مقوایی قدیمی به شبکه‌های عایق CleanFiber 10 میلیون دلار • TechCrunch

این محیط است در فصل تعطیلات اینجا در ایالات متحده، آن زمان جادویی بین روز شکرگزاری و کریسمس که فروشگاه ها پر از اجساد و ایوان ها مملو از بسته ها است.

تمام این بسته بندی ها بسته به برآورد، زباله های زیادی از 33 میلیون تن تا 51 میلیون تن در سال تولید می کند. بیشتر آن بازیافت می شود، اما هنوز مقدار قابل توجهی وجود دارد که به محل های دفن زباله ختم می شود.

یکی از استارتاپ ها برنامه ای برای بریدن آن قسمت دارد و در عین حال ردپای کربن خانه های مردم را کاهش می دهد. CleanFiber مبتنی بر بوفالو جعبه های مقوایی مستعمل را می گیرد و آنها را به عایق سلولزی تبدیل می کند که می تواند به دیوارها و سقف خانه های جدید و موجود دمیده شود.

در مورد محصولات ساختمانی، عایق سلولزی بسیار خاص است. چون عایق است مصرف انرژی را کاهش می دهد. عملکرد نسبتاً بالا و هزینه پایینی دارد. و تقریباً به طور کامل از مواد بازیافتی ساخته شده است، به این معنی که کربن موجود در ساختمان یا میزان آلودگی در مواد آن را کاهش می دهد.

عایق سلولزی معمولاً با خرد کردن روزنامه های قدیمی ساخته می شود، اما با کاهش صنعت روزنامه در 20 سال گذشته، عرضه کاغذ روزنامه نیز کاهش یافته است.

جاناتان استریملینگ، مدیر عامل شرکت CleanFiber به TechCrunch گفت: «در مقطعی، آمریکای شمالی سالانه حدود 13 میلیون تن کاغذ روزنامه تولید می کرد. امروز “در حدود 1 میلیون تن است و در حال سقوط است.”

این کاهش باعث شد تا افراد صنعت به استفاده از جعبه های راه راه به جای کاغذ روزنامه علاقه مند شوند. اما آنها می دانستند که نمی توانند از همان فرآیندها دوباره استفاده کنند. عدل های کاغذ روزنامه نسبتاً همگن هستند، در حالی که عدل های ظروف راه راه قدیمی با برچسب های حمل و نقل، آستین های پلاستیکی و انواع مختلف نوار پوشیده شده اند. به سادگی خرد کردن آن و ارسال آن از طریق یک دمنده پالپ کار را از بین می برد و برخی از نصابان را بسیار ناراضی می کند.