منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • به نوشتن ادامه دهید وگرنه کلمات شما از صفحه ناپدید می شوند • TechCrunch

به نوشتن ادامه دهید وگرنه کلمات شما از صفحه ناپدید می شوند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به نوشتن ادامه دهید وگرنه کلمات شما از صفحه ناپدید می شوند • TechCrunch

به نوشتن ادامه دهید وگرنه کلمات شما از صفحه ناپدید می شوند • TechCrunch

سال به پایان می رسد و با آن من به سنت سالانه نوشتن کلمات تبر برای قطعه x ادامه می دهم. امسال، این به معنای تلاش برای پر کردن 2022 به 2022 کلمه است. همانطور که می توانید تصور کنید، این مقدار زیادی است. من معمولاً 5000 تا 6000 کلمه می نویسم و ​​سپس مجبور می شوم بی وقفه آنها را ویرایش کنم تا سعی کنم به حد مجاز کلمه خود برسم. با این حال، بخشی از چالش این است که تمام پستی و بلندی های سال را دوباره زنده کنید بدون اینکه خودتان را تحت تأثیر قرار دهید. ترفند این است که انگشتان خود را بدون توجه به هر چیزی در حرکت نگه دارید. و من اخیراً یک برنامه کاربردی برای این کار پیدا کردم که می خواهم با همه شما به اشتراک بگذارم. بالاخره فصل است

به عنوان یک نویسنده، اغلب متوجه خواهید شد که به دنبال دکمه ذخیره هستید. پس از همه، این راه نجات شماست. یک قطع کوتاه برق یا خطای کامپیوتر تمام چیزی است که لازم است تا تمام کار سخت شما به پایان برسد. اما اگر وجود داشته باشد چه؟ بود دکمه ذخیره وجود ندارد؟ اگر خیره شدن از پنجره برای الهام گرفتن، مکثی برای بیان یک بیان شوخ و هیچ راهی برای توقف برای استراحت وجود نداشت، چه؟ اگر این مثل فیلم Speed ​​2 بود، فقط به جای اینکه در قایق باشید، در اتوبوس هستید چه؟ اگر وقتی سرعت را کم می کنید منفجر شود چه؟ باشه. به دنیای افراطی نویسی خوش آمدید.

این فرض خطرناک ترین برنامه نوشتن است. اگر بیش از چند ثانیه از نوشتن دست بکشید، می بینید که نوشته شما محو می شود. و اگر به خصوص در آن کند هستید، این پایان کار است. کلمات شما در اتر دیجیتال ناپدید می شوند و دیگر هرگز دیده نمی شوند. گوشیتو بر ندار به اعلان پاسخ ندهید. اگر مرد فدرال اکسپرس بالاخره با بسته‌ای که به سختی منتظرش بودید ظاهر شد، هیچ راهی وجود ندارد که حتی یک لحظه هم به تأخیر بیفتید.

خطرناک ترین برنامه نوشتن یک ایده عالی است که شما را تشویق می کند متمرکز بمانید و در واقع یک ابزار عالی برای یافتن و حفظ وضعیت جریان است. مجبور شدن به نوشتن چند کلمه در هر ثانیه به این معنی است که ترس از صفحه خالی از بین می رود و باید به نوشتن ادامه دهید، که به شما کمک می کند روی پای خود بمانید.

از بسیاری جهات، این برنامه مرا به یاد ماه رمان نویسی ملی (NaNoWriMo) می اندازد، جایی که شما باید یک رمان 50000 کلمه ای را حذف کنید. یا چیزی یادم نمی‌آید معمولاً آن را در گوگل جستجو می‌کنم تا مطمئن شوم تعداد کلمات مناسبی را دارم، اما نمی‌توانم آن را متوقف کنم، زیرا اگر یک برگه جدید باز کنم، آنچه را که تاکنون در این مقاله نوشته‌ام از دست خواهم داد. قوس! اما خوب، نکته این است که هر دو به شما کمک خواهند کرد شروع کنید نوشتن و در واقع شما را مجبور به انجام آن می کند تمام کردن همچنین یک قطعه چون خوب، اگر تمومش نکنی، از دستش میدی. و من این را نمی خواهم. هیچ کس آن را نمی خواهد.

این یک برنامه خیلی پیشرفته نیست، اما یک راه شگفت انگیز و سرگرم کننده برای مجبور کردن خود به نوشتن و ادامه نوشتن است. این باعث شد که به طرز بسیار متفاوتی بنویسم فکر کنم. به هر حال، این ثابت می‌کند که من واقعاً می‌توانم پنج دقیقه مستقیم بنویسم، که هدیه بسیار خوبی برای خودم است.

همچنین مطمئن هستم که ویراستاران TechCrunch خوشحال می‌شوند که من پنج دقیقه مستقیم قبل از زدن دکمه انتشار می‌نویسم، آنقدر مکث می‌کنم تا چند پیوند و یک تصویر برجسته اضافه کنم، اما به ویرایشگر اجازه نمی‌دهم اشتباهات املایی من را تصحیح کند. متاسفم، هنری.