منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • به نظر می رسد علاقه سرمایه گذاران به اسپیس ایکس از مداخله ماسک مصون است

به نظر می رسد علاقه سرمایه گذاران به اسپیس ایکس از مداخله ماسک مصون است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به نظر می رسد علاقه سرمایه گذاران به اسپیس ایکس از مداخله ماسک مصون است

به نظر می رسد علاقه سرمایه گذاران به اسپیس ایکس از مداخله ماسک مصون است

خرید ایلان ماسک در توییتر، قیمت سهام تسلا را امسال در یک ترن هوایی ارسال کرد، زیرا ارزش آن – تا حد زیادی منفی – با هر پیشرفتی در شرکت رسانه های اجتماعی مرتبط است. اما به نظر می رسد حمایت سرمایه گذاران اسپیس ایکس از این درام مصون است.

بر اساس داده‌های یاهو فاینانس، در ماه آوریل، زمانی که ماسک برای اولین بار قصد خود را برای تصاحب توییتر اعلام کرد، تنها چند هفته پس از آن بود که سهام تسلا در 4 آوریل به اوج قیمت 381.82 دلاری خود در سال 2022 رسید. از آن زمان به بعد، قیمت نسبتاً ثابتی کاهش یافته است – به استثنای چند جهش زمانی که به نظر می‌رسید معامله توییتر ممکن است انجام نشود، یا اینکه ماسک از سمت مدیرعاملی توییتر کناره‌گیری می‌کند – و امروز با قیمت 139.34 دلار برای هر سهم افتتاح شد. 63.5 درصد تخفیف امسال. بالا

صحبت ها در مورد سهام تسلا اخیراً بلندتر شده است زیرا تحلیلگران وال استریت سرمایه گذاری را در میان گمانه زنی ها مبنی بر اینکه ماسک سهام بیشتری از تسلا را برای سرپا نگه داشتن توییتر می فروشد، رد کردند و آنها را کمتر مطمئن کرد که این خرید خوبی است.

همانطور که همه این درام همچنان در حال گسترش است، اسپیس ایکس، یکی از دیگر شرکت های ماسک، نه تنها به نظر می رسد که از هیاهوهای توییتر مصون است، بلکه تا حد زیادی ناامید است.