منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • به لطف لایحه ای که به تازگی تصویب شده، FCC ممکن است سرانجام شرکت های تلفن زندان غارتگر را سرکوب کند • TechCrunch

به لطف لایحه ای که به تازگی تصویب شده، FCC ممکن است سرانجام شرکت های تلفن زندان غارتگر را سرکوب کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به لطف لایحه ای که به تازگی تصویب شده، FCC ممکن است سرانجام شرکت های تلفن زندان غارتگر را سرکوب کند • TechCrunch

یک قانون کاملاً جدید (در انتظار امضای رئیس جمهور) به کمیسیون ارتباطات فدرال این امکان را می دهد که مستقیماً نرخ ها را در صنعت بدنام شکارچی تلفن همراه زندان تنظیم کند. تحت تهدید ارائه یک محصول جامد با قیمت معقول، شرکت ها ممکن است تصمیم بگیرند که انصراف دهند و بازار را به روی نسلی دلسوزتر و رویایی تر از تامین کنندگان باز کنند.

سیستم های فراخوان زندان به سیستم ایالتی و زندان بستگی دارد و به طور کلی طیف گسترده ای را اجرا می کند به اندازه کافی خوب به به طرز تکان دهنده ای بد. با داشتن یک پایگاه مشتری به معنای واقعی کلمه، شرکت ها هیچ دلیل واقعی برای نوآوری نداشتند و مدل های مالی شامل رشوه به زندان ها و ایالت ها درآمد را به هر قیمتی افزایش می داد.

برای خدمات ساده ای مانند تماس های تلفنی و تماس های ویدئویی (پرداخت هزینه) به طور مرتب از زندانیان هزینه های اخاذی دریافت می شود و حتی حق ملاقات با آنها لغو می شود و تماس های پولی تنها گزینه باقی می ماند. ناگفته نماند که این بار مالی خاص به طور نامتناسبی بر دوش رنگین پوستان و افراد کم درآمد می افتد و این صنعت چند میلیارد دلاری است.

مدت زیادی است که همینطور بوده است و میگنون کلیبرن، کمیسر سابق FCC سالها تلاش کرد تا آن را تغییر دهد. وقتی در سال 2017 با او صحبت کردم، قبل از اینکه آژانس را ترک کند، او زندانی را “واضح ترین و آشکارترین نوع شکست بازاری که تا به حال به عنوان یک تنظیم کننده دیده ام” نامید. این موضوعی بود که او سال ها روی آن کار کرد، اما اعتبار زیادی به مارتا رایت-رید، مادربزرگی که تا زمان مرگش مبارزه برای اصلاح نظام را سازماندهی و نمایندگی کرده بود، قائل بود.

و بعد از مارتا رایت-رید است که این لایحه امروز نامگذاری شده است. این یک لایحه ساده است که به FCC این اختیار را می دهد که “از هزینه های منصفانه و معقول برای تلفن و خدمات ارتباطی مدرن در زندان ها و مکان های بازداشت اطمینان حاصل کند.” این کار را با برخی تغییرات جزئی اما قابل توجه در قانون ارتباطات 1934 انجام می دهد، که (از جمله موارد دیگر) FCC را ایجاد کرد و به طور مرتب برای این منظور به روز می شود. (این لایحه در مجلس نمایندگان و سنا تصویب شده است و تقریباً به طور قطع به زودی پس از جشن های مربوط به لایحه هزینه ها، دیدار ولودیمیر زلنسکی و سخنرانی تعطیلات توسط رئیس جمهور بایدن امضا خواهد شد.)

جسیکا روزن وورسل، رئیس FCC، در بیانیه‌ای گفت: «اف سی سی سال‌ها برای رسیدگی به این مشکل وحشتناک به شدت عمل کرده است، اما ما در حدی که بتوانیم نرخ تماس‌های برقرار شده در داخل مرزهای یک کشور را بررسی کنیم، محدود هستیم». “امروز، به لطف رهبری سناتورهای داکورث، پورتمن و ائتلاف دو حزبی آنها، FCC این اختیار را خواهد داشت که این خلأ آشکار، دردناک و مخرب در قوانین نرخ تلفن زندانیان ما را ببندد.” (او همچنین از رایت-رید و همچنین تشکر کرد. کلایبرن.)

مطبوعات آزاد تعدادی دیگر از نظرات طرف‌های ذینفع را جمع‌آوری کرد که همگی این قانون را به دلیل مهار «احتکار زندان» و عموماً به نفع زندانیان به جای ادامه برخورد با آنها به عنوان منبع کار یا پول آسان، ستایش کردند.

در حالی که بسیار خوب است که به محض اینکه FCC بتواند یک قانون را در مورد این موضوع تهیه و تصویب کند، هزینه ها کاهش می یابد، احتمالاً تأثیر آن بیشتر از پس انداز خواهد بود.

اکثر شرکت‌هایی که امروزه فعالیت می‌کنند مطمئناً با کاهش قابل توجه درآمد همراه با افزایش نظارت مواجه خواهند شد، زیرا FCC به گزارش‌ها نیاز دارد و هر اقدام دیگری را که لازم بداند برای اجرای قوانین جدید انجام می‌دهد. اگر بسیاری از این شرکت ها در حالی که سود خوبی دارند، به سادگی خارج شوند، اصلا تعجب آور نخواهد بود.

وارد کردن مقررات به فضایی مانند این، که سال‌ها تحت سلطه ارائه‌دهندگان قدیمی بود، می‌تواند منجر به تغییر نگهبان شود – چیزی که قبلاً در برخی از ایالت‌ها که مدل‌های جدیدی مانند Ameelio را اتخاذ کرده‌اند، متوجه آن بوده‌ایم. این استارت آپ به عنوان راهی برای ارسال کارت پستال برای زندانیان به صورت رایگان آغاز شد، اما به زودی آنها یک زیرساخت مدرن تماس تصویری دیجیتالی ساختند که بسیار ارزان تر و آسان تر از زیرساخت های قدیمی بود.

اکنون خدمات Ameelio در سه ایالت فعالیت می کند و می تواند به عنوان پایه ای برای فعالیت هایی مانند آموزش و حمایت قانونی در زندان ها عمل کند زیرا هزینه بسیار کمتر و دسترسی آسان تر است. (همانطور که در واقع بنیانگذاران کشف کردند و Emerge Career را تأسیس کردند.)

گروهی از شرکت‌های مشکوک که با عجله بیرون می‌روند به معنای فرصتی در بازار است زیرا کشورها برای یافتن تامین‌کنندگان تلاش می‌کنند – بدون شک Ameelio به دنبال پر کردن برخی از این شکاف‌ها خواهد بود، اما در چند سال آینده احتمالاً شاهد خواهیم بود که شرکت‌های دیگری نیز برای مشارکت وارد عمل شوند. .

سیستم زندانی که ما داریم نیاز مبرمی به اصلاح دارد، اما این اتفاق تکه تکه خواهد شد، همانطور که می بینیم اینجا اتفاق می افتد.