منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • به‌روزرسانی بزرگ Stardew Valley اکنون برای iOS و Android در دسترس است • TechCrunch

به‌روزرسانی بزرگ Stardew Valley اکنون برای iOS و Android در دسترس است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به‌روزرسانی بزرگ Stardew Valley اکنون برای iOS و Android در دسترس است • TechCrunch

اگر یک چیزی وجود دارد که طرفداران Stardew Valley می‌خواهند، آن چیز Stardew بیشتر است – و این در حال حاضر برای هر کسی که شبیه‌ساز زندگی دنج را در iOS یا Android بازی می‌کند صادق است.

این بازی تقریباً بر روی هر پلتفرمی در دسترس است (من شخصاً آن را روی نینتندو سوییچ بازی می‌کنم که عالی است)، اما طرفداران موبایل Stardew منتظر یک به‌روزرسانی محتوای اصلی بودند که در سال 2021 روی کنسول‌ها عرضه شد. در آخر هفته، پچ 1.5 Stardew Valley منتشر شد. برای پورت های اندروید و آی او اس بازی، چیزهای جدید زیادی را در رابطه با آن به ارمغان می آورد.

به روز رسانی چیز کوچکی نیست. اگر هنوز بازی نکرده‌اید، هشدار می‌دهید که احتمالاً چند اسپویلر در اینجا وجود دارد، اگر می‌خواهید رازهای دنیای عجیب و غریب بازی را کشف کنید.

پچ 1.5 چیزهای زیادی اضافه می کند، اما برخی از قابل توجه ترین موارد اضافه شده، طرح مزرعه ساحلی جدید، مجموعه ای از NPC ها و دشمنان جدید، شترمرغ ها (زیرا آنها شترمرغ هستند) و یک مکان کاملاً جدید – جزیره زنجبیل است. لیست کامل محتوای 1.5 جدید را می توانید در اینجا پیدا کنید، اما چرا آن را خراب کنید؟

این جدیدترین فشار محتوایی احتمالاً برای بازی است، که از زمان عرضه آن در سال 2016 بیش از 20 میلیون نسخه فروخته است. اریک بارون، خالق Stardew Valley در حال حاضر روی Haunted Chocolatier، بازی مستقل بعدی خود کار می کند. هنوز تاریخ انتشار مورد انتظاری وجود ندارد، اما بارون کار بر روی این بازی را در سال 2020 آغاز کرد، بنابراین عرضه در اواخر سال 2023 یا زمانی در سال 2024 ممکن است دور از ذهن نباشد.

نکته جالبی که موفقیت Stardew را از بسیاری از بازی‌های پرطرفدار متمایز می‌کند این است که صدای آن در طول سال‌ها تنها به گلوله برفی رسیده است: در سال 2022، سال‌ها پس از عرضه، این بازی سریع‌تر از نزدیک‌تر به اولین عرضه‌اش فروش داشت. این احتمالاً به دلیل عشق دهان به دهان به دنیای جذاب Stardew و عمق قابل توجهی است که برای یک بازی که ظاهراً شبیه ساز کشاورزی است ارائه می دهد.