منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین کتاب‌هایی که سرمایه‌گذاران خطرپذیر در سال ۲۰۲۲ خوانده‌اند • TechCrunch

بهترین کتاب‌هایی که سرمایه‌گذاران خطرپذیر در سال ۲۰۲۲ خوانده‌اند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین کتاب‌هایی که سرمایه‌گذاران خطرپذیر در سال ۲۰۲۲ خوانده‌اند • TechCrunch

آه، پایان از سال. بهترین زمان برای جمع شدن روی کاناپه در حالت کمای غذایی و خواندن.

به احترام عشق ما به مطالعه و این واقعیت که هدیه دادن کتاب به دلایلی کلیشه ای است – مردم آن را دوست دارند! – TechCrunch لیست های خواندنی عالی را برای شما گردآوری کرده است.

ما با یک سری توصیه از کارکنان TechCrunch شروع کردیم. اما می‌دانیم که شما چشم‌انداز بیشتری می‌خواهید، بنابراین دوستان شما در TechCrunch+ گواهی‌های بی‌شماری از سرمایه‌گذاران خطرپذیر و بنیان‌گذاران جمع‌آوری کرده‌اند. ما چند سرمایه گذار مورد علاقه اینجا داریم و فردا با یادداشت هایی از بنیانگذاران ادامه خواهیم داد.

در صورت نیاز می توانید توصیه های 2021، 2020 و 2019 را بررسی کنید. لذت ببرید و بگذارید آرامش تعطیلات شما با کلمات پر شود.

این مقاله حاوی پیوندهایی به شرکای وابسته در صورت وجود است. هنگامی که از طریق این پیوندها خرید می کنید، TechCrunch ممکن است کمیسیون وابسته به دست آورد.

کتاب های ریسک مورد علاقه نسخه 2022

قانون قدرت: سرمایه خطرپذیر و ساختن آینده جدید نوشته سباستین مالابی

  • توصیه شده توسط برایان مک کالو، GP در Ride Home Fund. عزیز گیلانی، مدیر عامل صندوق مرکوری که آن را به عنوان کتاب درسی برای کلاس VC خود در رایس اضافه کرده است. و آرویند پوروشاتهام، رئیس Citi Ventures، که این نظر را بیان کردند:

قانون قدرت: سرمایه گذاری مخاطره آمیز و ایجاد آینده جدید کار بسیار خوبی در برجسته کردن اهمیت کشف و یادگیری در دنیای سرمایه گذاری خطرپذیر و استارت آپ ها انجام می دهد. مالابی به خوبی قوانین قدرت را نشان می دهد که بر کدام نقاط اکتشافی در سرمایه گذاری خطرپذیر موفق هستند و کدام نه. تجزیه و تحلیل او از بالاترین و پایین ترین سطوح به دنیای ریسک رنگ می بخشد و اینکه چگونه آینده ما را تعیین می کند.