منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بنیان‌گذاران سیاه‌پوست همچنان تنها 1 درصد از کل صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر را در سال 2022 جذب کردند • TechCrunch

بنیان‌گذاران سیاه‌پوست همچنان تنها 1 درصد از کل صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر را در سال 2022 جذب کردند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بنیان‌گذاران سیاه‌پوست همچنان تنها 1 درصد از کل صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر را در سال 2022 جذب کردند • TechCrunch

مقداری. باشه. اخبار.

آخرین داده‌های Crunchbase نشان می‌دهد که بنیان‌گذاران استارت‌آپ سیاه‌پوست در ایالات متحده حدود 264 میلیون دلار از مجموع 33.6 میلیارد دلار سرمایه مخاطره‌آمیز توزیع شده در سه ماهه چهارم 2022 را جذب کردند. این افزایش 178 میلیون دلاری – یا 0.43 درصدی – است که گروه جذب شده در سه ماهه سوم را به خود اختصاص داده است.

در مجموع، بنیانگذاران سیاه پوست ایالات متحده حدود 2.254 میلیارد دلار از 215.9 میلیارد دلار جمع آوری کردند در ایالات متحده سرمایه گذاری خطرپذیر توزیع شده در سال گذشته. این حدود 1٪ است، کمی کمتر از 1.3٪ جمع آوری شده در سال 2021. بیایید آن را تجزیه کنیم.

زمانی که محیط اقتصاد کلان فروپاشید، سرمایه گذارانی که D&I را تبلیغ می کردند ناپدید شدند و تعصبات ضمنی آنها آشکارتر شد. De’Javia Stewart، سرمایه گذار در BLCK VC

بنابراین، بنیان‌گذاران سیاه‌پوست در ایالات متحده حدود 0.79 درصد از وجوه سرمایه‌گذاری خطرپذیر جمع‌آوری‌شده در سه ماهه چهارم سال 2022 را جمع‌آوری کردند. این ترس وجود داشت که در طول یک بازار نزولی، سرمایه‌گذاران به شبکه‌های قدیمی خود و کل مبلغ دریافتی توسط سرمایه‌گذاران عقب نشینی کنند. بنیان‌گذاران سیاه‌پوست در سال گذشته تقریباً نیمی از آنچه در سال 2021 جمع‌آوری کردند بود – رکورد 4.34 میلیارد دلار (از حدود 330 میلیارد دلار در ایالات متحده و 681 میلیارد دلار در سطح جهان).

با وجود رکورد 2021، این مقدار پول تنها 1.3 درصد از کل سرمایه جمع آوری شده در ایالات متحده است. صرف نظر از این، به نظر می رسد درصد واقعی پول جمع آوری شده برای این گروه به سختی در حال حرکت است، حتی با وجود هجوم سرمایه های بیشتر به بازارها.

تای کالوویبنیانگذار فین تک خنک کنندهبه TechCrunch گفت که به‌عنوان یک بنیانگذار سیاه‌پوست ناراحت‌کننده است که همیشه با آمار منفی همراه باشید، به‌ویژه زمانی که کسی در تلاش برای جمع‌آوری سرمایه است.