منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بنیانگذاران سولانا اکنون زمان اتصال بلاک چین و دنیای فیزیکی را می بینند • TechCrunch

بنیانگذاران سولانا اکنون زمان اتصال بلاک چین و دنیای فیزیکی را می بینند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بنیانگذاران سولانا اکنون زمان اتصال بلاک چین و دنیای فیزیکی را می بینند • TechCrunch

پس از سقوط FTX، تعدادی از نهادهای رمزنگاری که زمانی با صرافی شکست خورده رمزنگاری مرتبط بودند، سعی می کنند قطعات را انتخاب کنند و به راه خود ادامه دهند. در مورد Solana – یک بلاک چین برجسته سطح 1 که توسط FTX و بنیانگذار صریح آن سام بنکمن-فرید حمایت می شد – هم بنیانگذاران آن این رکود را به عنوان فرصتی برای تیم و توسعه دهندگانش می بینند تا سر و صدا را ایجاد کنند و نادیده بگیرند.

راج گوکال، یکی از بنیانگذاران Solana، به TechCrunch گفت: «این فقط یک زمان ترس عظیم است، اما فرصت فوق العاده ای وجود دارد. سیگنال و نویز زیادی وجود دارد.

گوکال توضیح داد که توسعه دهندگان در این فضا که آخرین چرخه بازار ارزهای دیجیتال را پشت سر گذاشتند، توانایی سولانا برای مدیریت سطوح بالای توان تراکنش را به عنوان یک مزیت نسبت به سایر بلاک چین‌ها می‌دانند و به طور کلی نسبت به فناوری زیربنایی صعودی باقی می‌مانند. «آنها فقط به آنچه در بازار می گذرد توجه نمی کنند. چیزی که آنها در مورد آن هیجان زده هستند چیزی است که می توانند بسازند و هنوز هم در حال ساختن آن هستند.

“بسیاری از آنها احساس می کنند که باید با محصولات خود آماده باشند [for] چرخه بعدی، بنابراین زمانی که چرخه بازار بعدی فرا می‌رسد، تعداد زیادی از کاربران جدید وجود خواهند داشت که سعی می‌کنند محصولات کریپتو را آزمایش کنند و ما انتظار داریم که در سال آینده این اتفاق بیفتد.”