منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برندها به کاربران WhatsApp در هند، بزرگترین بازار فیس بوک، هرزنامه می فرستند • TechCrunch

برندها به کاربران WhatsApp در هند، بزرگترین بازار فیس بوک، هرزنامه می فرستند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برندها به کاربران WhatsApp در هند، بزرگترین بازار فیس بوک، هرزنامه می فرستند • TechCrunch

برندها به کاربران WhatsApp در هند، بزرگترین بازار فیس بوک، هرزنامه می فرستند • TechCrunch

همانطور که Meta عمیق تر به تجارت WhatsApp می پردازد، بزرگترین شرط آن برای کسب درآمد از برنامه پیام رسانی فوری با بیش از 2 میلیارد کاربر، ما نگاهی اولیه به نحوه تغییر تجربه کاربر در برنامه رایگان داریم. این عالی نیست.

ده‌ها نفر در هند، بزرگترین بازار کاربران واتس‌اپ با بیش از 500 میلیون حساب، از دریافت پیام‌های هرزنامه بیش از حد از مشاغل در ماه‌های اخیر شکایت کرده‌اند. کاربران می گویند که واتس اپ که با ارائه پیام های متنی رایگان به سرعت برنامه SMS را در کشور جابجا کرد، به طور فزاینده ای شبیه به آن برنامه پیام کوتاه است.

یک فرد آشنا به این موضوع گفت که هزاران برند در هند برای واتس اپ ثبت نام کرده اند و به طور مداوم به چشم بیش از 80 درصد از کاربران رسیده اند، رقمی که مایل ها قبل از کمپین هایی که با ایمیل و متن های سنتی اجرا می شوند. آزاردهنده تر، حتی پس از اینکه کاربران برخی از مشاغل را مسدود کردند، طبق حساب نویسنده، بسیاری از آنها از شماره تلفن های مختلف به صندوق ورودی باز می گردند.

از بسیاری جهات، این سوال جای تعجب ندارد.

گوگل به مشاغل در هند این فرصت را برای استفاده از RCS برای تقویت ارتباطات با مشتریان در این کشور، بزرگترین بازار مصرف کننده شرکت، ارائه کرده است. Rich Communication Services یا RCS، تلاش جمعی تعدادی از بازیگران صنعت است تا پیامک‌های سنتی را با ویژگی‌های پیشرفته‌تر مانند متن غنی‌تر و رمزگذاری انتها به انتها شارژ کنند.

پس از اینکه برخی از مشاغل شروع به سوء استفاده از سیاست های ضد هرزنامه شرکت برای ارسال پیام های تبلیغاتی به کاربران در هند کردند، این شرکت مجبور شد این سرویس را در کشور متوقف کند.

در مورد مشکل فزاینده اسپم واتس اپ در «بقیه جهان» بیشتر بخوانید.

یک سخنگوی متا نظر زیر را ارائه کرد:

«پیام‌رسانی راه جدیدی برای انجام تجارت است، بهتر از ایمیل یا تماس تلفنی. سیاست ما این است که مردم همیشه باید قبل از اینکه یک کسب و کار بتواند پیامی برای آنها ارسال کند، درخواست دریافت به‌روزرسانی‌ها را داشته باشند، و ما راه‌های آسانی را در اختیار افراد قرار می‌دهیم تا هر زمان که بخواهند یک کسب‌وکار را مسدود کنند یا مشکلی را گزارش کنند. ما دائماً با کسب‌وکارها کار می‌کنیم تا مطمئن شویم پیام‌ها مفید و مورد انتظار هستند، و محدودیت‌هایی برای تعداد پیام‌هایی که می‌توانند در روز ارسال کنند، داریم. درست کردن آن برای ما و همچنین برای کسب و کار و مهمتر از همه برای افرادی که به آنها خدمت می کنیم مهم است.

به روز رسانی 10/10/22 5:30 بعد از ظهر ET با نظر متا.