منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برنامه مسافرتی Hopper 96 میلیون دلار از Capital One جمع آوری کرد تا تجارت اجتماعی را دو برابر کند • TechCrunch

برنامه مسافرتی Hopper 96 میلیون دلار از Capital One جمع آوری کرد تا تجارت اجتماعی را دو برابر کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برنامه مسافرتی Hopper 96 میلیون دلار از Capital One جمع آوری کرد تا تجارت اجتماعی را دو برابر کند • TechCrunch

برنامه مسافرتی Hopper 96 میلیون دلار از Capital One جمع آوری کرد تا تجارت اجتماعی را دو برابر کند • TechCrunch

ظاهراً این رکود به سرمایه گذاران صنعت مسافرت آسیبی نزده است. استارت‌آپ رزرو مسافرتی Hopper امروز اعلام کرد که سرمایه‌گذاری بعدی 96 میلیون دلاری Capital One را بسته است و مجموع سرمایه‌گذاری این شرکت را به نزدیک به 730 میلیون دلار می‌رساند. فردریک لالوند، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران، در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که پول نقد جدید برای چندین تلاش، از جمله حمایت از طرح های جدید تجارت اجتماعی هاپر، صرف خواهد شد.

به عنوان بخشی از بودجه، هاپر می گوید که در حال گسترش همکاری خود با Capital One (که منجر به سری F Hopper شد) برای ایجاد محصولات مسافرتی جدید با هدف مشتریان Capital One است. فن‌آوری‌های هاپر در حال حاضر به Capital One Travel و Premier Collection، بازار Capital One برای هتل‌ها و استراحتگاه‌ها منحصر به دارندگان کارت Capital One Venture X کمک می‌کنند. می‌توانیم شرط‌بندی کنیم که تجربیات مشابهی در راه است.

معاون مدیر عامل Capital One گفت: “با هاپر، ما شریکی پیدا کرده ایم که نه تنها می تواند با این سرعت پیش برود، بلکه به ما کمک می کند تا وضعیت موجود را به چالش بکشیم و رویکردی متفاوت برای ایجاد یک برند مسافرتی در کلاس جهانی داشته باشیم.” در بیانیه ای مت نایس گفت. از طریق این مشارکت استراتژیک، ما در موقعیت مناسبی هستیم تا با محیط سفر که به سرعت در حال تغییر است سازگار شویم و راه‌حل‌های پیشرو در صنعت را برای مشتریان خود در طول سفر ایجاد کنیم.»

هاپر که توسط فردریک لالوند و ژوست اوورکرک در سال 2007 تأسیس شد، شش سال را صرف ساختن آنچه در آن زمان ادعا می‌کرد «بزرگ‌ترین پایگاه داده ساختاریافته اطلاعات سفر در جهان» بود، کرد. فناوری خزیدن وب این شرکت، وبلاگ‌ها، سایت‌های اشتراک‌گذاری عکس و سایر منابع اطلاعات مکان را جذب می‌کند و آنها را در یک پایگاه داده مکان عظیم برچسب‌گذاری جغرافیایی می‌کند. اما پس از معرفی عمومی هاپر در سال 2014، مدیریت این شرکت تصمیم گرفت که از طریق تلفن همراه استفاده کند و منابع مهندسی را به پیش بینی پرواز اختصاص دهد و ابزاری بسازد که به طور مداوم قیمت های خطوط هوایی را نظارت می کند و هشدارهای تغییر قیمت را از طریق اعلان فشار ارسال می کند.

هاپر از آن زمان با بیش از 80 میلیون بارگیری و فروش پروازها، هتل ها، خانه ها و اتومبیل های کرایه ای در این پلت فرم به یکی از بزرگترین برنامه های سفر در آمریکای شمالی تبدیل شده است که امسال بیش از 4.5 میلیارد دلار خواهد بود. هاپر خود را از خدمات مسافرتی رقیب (مانند Travelocity) با ویژگی‌هایی مانند توقف بلیط هواپیما و ضمانت‌های قطع پرواز متمایز می‌کند که شرکت می‌گوید 40 درصد از کل درآمد اپلیکیشن را تشکیل می‌دهد.

سال گذشته، هاپر با راه‌اندازی Hopper Cloud، یک برنامه مشارکتی که به ارائه‌دهندگان مسافرتی از جمله Kayak، Marriott و Trip.com اجازه می‌دهد محصولات هاپر را از طریق یک پورتال برچسب سفید به آژانس‌های مسافرتی و فین‌تک مجدداً بفروشند، وارد بازار تجارت به تجارت شد. هاپر ادعا می کند که Cloud جذب سریعی داشته است و اکنون بیش از 40 درصد از تجارت هاپر را شامل می شود. لالوند ادعا می کند که Hopper Cloud در مسیری قرار دارد که در سال 2022 بیشتر از همه هاپرها در سال گذشته انجام دهد.

در سمت مصرف کننده، هاپر بهار امسال تمرکز خود را به تبلیغات درون برنامه ای، تخفیف ها و فروش معطوف کرد. تجارت اجتماعی فشار بزرگ بعدی شرکت است که با ویژگی هایی مانند ارجاعات، اشتراک گذاری برای کسب درآمد، خرید تیمی و هدایای روزانه که به کاربران برای راه اندازی برنامه و مشارکت در اشتراک گذاری با دوستان، تخفیف در خریدهای سفر پاداش می دهد، تثبیت می شود.

TechCrunch در اوایل فوریه گزارش داد که هاپر آخرین بار 5 میلیارد دلار ارزش گذاری شده بود. این شرکت که تقریباً 11.2 درصد از بازار مسافرت های هوایی شخص ثالث در ایالات متحده را در اختیار دارد، قصد دارد در نهایت سهامی عام شود.