منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برای نشان دادن تجربه خود در مرحله اولیه TC در بوستون درخواست دهید

برای نشان دادن تجربه خود در مرحله اولیه TC در بوستون درخواست دهید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برای نشان دادن تجربه خود در مرحله اولیه TC در بوستون درخواست دهید

برای نشان دادن تجربه خود در مرحله اولیه TC در بوستون درخواست دهید

آیا آنچه لازم است برای ارائه در TechCrunch Early Stage در 20 آوریل در بوستون، MA دارید؟ ما به دنبال افراد متحول کننده روند بازی، بنیانگذاران استارت‌آپ در مراحل آخر و کارشناسان اکوسیستم – از همه اقشار – هستیم تا برای فرصتی برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود که به سختی به دست آورده‌اند در نشست سالانه بنیانگذاران ما درخواست دهند.

TC Early Stage یک تجربه بوت کمپ کارآفرینی است که افراد را در آغاز یا مراحل اولیه سفر راه اندازی خود با کارشناسان برتر صنعت برای یادگیری عملی مرتبط می کند. ارائه در این رویداد فرصتی برای پیوستن به TechCrunch و جایگاه خود به عنوان یک رهبر فکری برای صدها کارآفرین در مراحل اولیه است. اکنون اینجا درخواست دهید.

شما تا 6 ژانویه فرصت دارید درخواستی را ارسال کنید که محتوایی را که می خواهید ارسال کنید مشخص کنید. TechCrunch هر برنامه را بررسی می‌کند و بهترین مدعیان را برای شرکت در دور رای‌گیری انتخاب مخاطب انتخاب می‌کند، جایی که خوانندگان TechCrunch جلساتی را که بیشتر می‌خواهند در مرحله اولیه TC ببینند انتخاب می‌کنند.

فراخوان ما برای محتوای انحصاری رسما باز است و در اینجا تاریخ های مهمی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

  • مهلت درخواست: 6 ژانویه
  • به شرکت کنندگان انتخاب مخاطب اطلاع دهید: 23 ژانویه
  • دوره رای گیری: از 30 ژانویه تا 17 فوریه
  • به برندگان اطلاع دهید: تا 22 فوریه

اگر می‌توانید محتوایی ارائه دهید که این نوع بازخورد را از شرکت‌کنندگان در پی داشته باشد، می‌خواهیم از شما بشنویم.

“مرحله اولیه طیف گسترده ای از جلسات و سخنرانان – سرمایه گذاران برتر، بنیانگذاران و کارشناسان موضوع مورد اعتماد – را ارائه داد که بینش های منحصر به فردی را بر اساس تجربه شخصی ارائه کردند. با شرکت در جلسات مرحله اولیه، راهنمایی عالی دریافت می کنید. این مانند یک مینی کلاس کارشناسی ارشد در کارآفرینی است.» -اشلی بارینگتون، موسس MarketPearl

محتوای خود را به ما نشان دهید – همین امروز درخواست دهید!

مرحله اولیه TC که در 20 آوریل 2023 در بوستون، MA برگزار می شود، دسترسی به اطلاعات مهم، منابع و ارتباطات اجتماعی را برای کمک به کارآفرینان نوظهور در دستیابی به پتانسیل خود فراهم می کند. اکنون بلیط خود را بگیرید – فقط 149 دلار برای 30 بنیانگذار بعدی – و در بوستون به ما بپیوندید!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایشگاهی در TC Early Stage 2023 است؟ با تیم فروش اسپانسر ما از طریق تماس بگیرید پر کردن این فرم.