منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ببینید چه کسی در روز نمایشی CCC Web3 ارائه می‌شود • TechCrunch

ببینید چه کسی در روز نمایشی CCC Web3 ارائه می‌شود • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ببینید چه کسی در روز نمایشی CCC Web3 ارائه می‌شود • TechCrunch

ببینید چه کسی در روز نمایشی CCC Web3 ارائه می‌شود • TechCrunch

ما هیجان‌زده هستیم که دو استارت‌آپ اولیه دیگر را که در روز نمایشی Web3 Coalition Cross Chain در 11 ژانویه شرکت می‌کنند، معرفی کنیم. اگر نشنیده اید، این ویترین آنلاین رایگان بیش از 12 پروژه هیجان انگیز امروزی را در زمینه ساخت زیرساخت وب 3، DeFi، NFT و برنامه های بازی ارائه می کند.

همین امروز ثبت نام کنید و به ما بپیوندید زیرا هر تیم استارت آپی پنج دقیقه فرصت دارد تا با مخاطبانی از داورانی که شامل بنیانگذاران با نفوذ و بسیاری از سرمایه گذاران پیشرو در بلاک چین است، صحبت کند. ما در مورد افرادی مانند جاناتان کینگ و لیزا سو صحبت می کنیم.

جایزه: نه تنها می توانید با تماشای صحبت های دیگر بنیانگذاران چیزهای زیادی بیاموزید، بلکه داوران نیز در گفتگوی رویداد ما به صورت زنده حضور خواهند داشت. فرصت ارتباط با آنها و گسترش شبکه خود را از دست ندهید!

خوب، بیایید به معرفی دو استارتاپ بعدی بپردازیم که آماده ارائه گرما هستند.

با Omni X، یک پلتفرم بومی omnichain NFT که توسط ترنتون هلتون تأسیس شده است، آشنا شوید. او استدلال کرد که NFT ها، یکی از پرکاربردترین dApp ها در بازار زنجیره ای، نباید محدود به محدودیت نقدینگی باشند. هدف تیم هلتون حل و فصل پراکندگی و نقدینگی جامعه NFT در چندین بلاک چین است.

با SmartPiggies، NFT های قابل انتقال با قابلیت قرارداد هوشمند که به عنوان یک بیمه نامه قیمت برای دارنده طراحی شده اند، آشنا شوید. بنیانگذار مایکل آریف – بانکدار سرمایه گذاری سابق بارکلیز با مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی کمی – ادعا می کند که این پروتکل به هر کسی اجازه می دهد تا در بازار جهانی گزینه های OTC شرکت کند.

در 11 ژانویه 2023 به ما بپیوندید و خودتان ببینید که ذهن های درخشان پشت بیش از 12 پروژه آینده چه می سازند. Cross Chain Coalition Web3 Demo Day محصول مشترک CCC و TechCrunch است.

همین حالا برای این رویداد آنلاین رایگان ثبت نام کنید و صندلی خود را در میز مجازی رزرو کنید.