منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با وجود آشفتگی FTX، بازار ارزهای دیجیتال به آینده می نگرد • TechCrunch

با وجود آشفتگی FTX، بازار ارزهای دیجیتال به آینده می نگرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
با وجود آشفتگی FTX، بازار ارزهای دیجیتال به آینده می نگرد • TechCrunch

به گفته کارشناسان، بازار “به زانو در آمده است” اما “باز خواهد گشت”.

با وجود آشفتگی FTX، بازار ارزهای دیجیتال به آینده می نگرد • TechCrunch

حتی به عنوان سم Bankman-Fried، مدیر عامل سابق صرافی رمزارز سقوط کرده FTX، اوایل این هفته دستگیر شد و از وثیقه محروم شد و سؤالات پیرامون این پرونده – و آنچه در ادامه خواهد آمد – همچنان ادامه دارد.

متیو برهوما، بنیانگذار Barhoma Law and Power Trial Lawyers، به TechCrunch گفت: «دستگیری بانکمن-فرید هم دیر بود و هم یک جهش.

بارهوما اشاره کرد که آنچه دیده‌ایم می‌تواند فقط آغاز باشد: “انتظار کیفرخواست‌های بیشتری علیه بانکمن-فرید و سایر افراد مرتبط با FTX داشته باشید.”

روز سه شنبه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) بانکمن-فرید را به کلاهبرداری از سرمایه گذاران متهم کردند. او همچنین به دلیل سایر موارد نقض قوانین اوراق بهادار، همراه با سایر تحقیقات معلق علیه سایرین درگیر است.

همانطور که وضعیت آشکار می شود، مایلز فولر، رئیس راه حل های دولتی برای Taxbit، با Barhoma موافق است که هزینه های بیشتری ایجاد خواهد شد. وی گفت: «دستگیری SBF غیرمنتظره نبود.

از دیمین ویلیامز، دادستان ناحیه جنوبی نیویورک، در یک کنفرانس مطبوعاتی بعدازظهر سه‌شنبه پرسیده شد که آیا این افراد علیه سایر افرادی که ادعا می‌شود در سقوط FTX دخیل هستند، اتهاماتی را مطرح خواهند کرد، که او پاسخ داد: «ممکن است اجازه بدهم فقط بگویم. این: معلوم است که کارمان تمام نشده است.

فولر گفت: «از هشت مورد در کیفرخواست، پنج مورد اتهام توطئه است. یک توطئه جنایی طبق تعریف به بیش از یک نفر نیاز دارد، بنابراین ما باید پیش بینی کنیم که حداقل برخی از افراد دیگر باید شناسایی و احتمالاً به عنوان همدستان متهم شوند.»

به گفته جوبی کارپنتر، رئیس جهانی دارایی های رمزنگاری و امور مالی غیرقانونی در ACAMS، گمانه زنی های زیادی در مورد میزان فعالیت مجرمانه و اینکه چه کسی در حماسه FTX دست داشته است، وجود دارد. او به تک‌کرانچ گفت: «کیفرخواست بدون مهر و موم وزارت دادگستری ایالات متحده، کلاهبرداری گسترده، پولشویی و نقض قوانین مالی مبارزات انتخاباتی ایالات متحده را مدعی است، اما چیزهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارد.