منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با استارت‌آپ‌هایی که در TC Sessions رقابت می‌کنند آشنا شوید: Space • TechCrunch

با استارت‌آپ‌هایی که در TC Sessions رقابت می‌کنند آشنا شوید: Space • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
با استارت‌آپ‌هایی که در TC Sessions رقابت می‌کنند آشنا شوید: Space • TechCrunch

با استارت‌آپ‌هایی که در TC Sessions رقابت می‌کنند آشنا شوید: Space • TechCrunch

ما در ماه به پایان رسیده ایم تا سه استارت آپ در مراحل اولیه را معرفی کنیم که روی صحنه می روند و در رقابت های زمینی در TC Sessions: Space – سه شنبه آینده، 6 دسامبر، در لس آنجلس، رودررو خواهند شد. هنوز زمان برای پیوستن به این ماموریت وجود دارد.

همین حالا پاس خود را بخرید تا نبرد این آس های فضایی مرحله اولیه را در مقابل تماشاگران زنده تماشا کنید.

رقبا باید تمام تلاش خود را برای تحت تاثیر قرار دادن این گروه از VC های متخصص متمرکز بر فضا انجام دهند – جوری بلشریک عمومی در Playground Global. مارک بوگتبنیانگذار و مدیر عامل سرافیم اسپیس؛ تس هچشریک در Bessemer Venture Partners. و امیلی هنریکسونمدیر Root Ventures

چه چیزی در خطر است؟ همه شرکت‌کنندگان در معرض دید سرمایه‌گذاران و توجه رسانه‌های فراوان قرار خواهند گرفت. اما تنها یکی از آنها بالاتر از بقیه خواهد بود تا مدعی افتخار شود – و در Disrupt 2023 به طور خودکار در Startup Battlefield 200 جایگاهی کسب کند.

با SB 200 آشنایی ندارید؟ این گروه داوری متشکل از 200 استارت آپ در مراحل اولیه است که توسط TechCrunch انتخاب شده اند. هر شرکت SB 200 یک تجربه VIP دریافت می کند که برای شروع، شامل قرار گرفتن در معرض هر سه روز نمایش – به صورت رایگان – به علاوه شانس برنده شدن 100000 دلار است.

باشه بریم سرش در اینجا سه ​​استارت‌آپ فضایی در مراحل اولیه وجود دارد که ما برای رقابت در جلسات TC انتخاب کردیم: Space Pitch-off.

شکاف قوس: این استارت‌آپ کلاه‌های اکسیژن می‌سازد که به طور خودکار مستقر می‌شوند. آنها برای استفاده در گردشگری فضایی و سکونتگاه های فضایی آینده در نظر گرفته شده اند و – طبق وب سایت – برای کمک به “ایمن کردن فضا برای همه” در دسترس هستند.

پلاسموها: این استارتاپ در حال توسعه یک یدک کش فضایی مقرون به صرفه و قابل استفاده مجدد است که برای ارسال حداکثر چهار ماهواره کوچک در هر نقطه در مدار پایین زمین طراحی شده است.

فلوکس: با استفاده از یک خنک کننده مایع مدولار همه کاره عملکرد حرارتی را در ذخیره سازی و پردازش داده ها افزایش می دهد.

در اتاق باشید تا این بنیانگذاران را در حال تماشا کنید، درباره فناوری‌های پیشرفته آنها بیشتر بدانید و ببینید چه کسی برنده روز است.

TC Sessions: Space در 6 دسامبر در لس آنجلس برگزار می شود. همین امروز مجوز خود را بخرید و سپس به ما بپیوندید تا آخرین فناوری‌ها و روندهای فضایی را ببینید و بدانید، با بنیان‌گذاران ستاره‌های نوظهور ملاقات کنید و برای فرصت‌هایی برای ایجاد یک استارت‌آپ قوی‌تر، شبکه‌سازی کنید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TC Sessions: Space است؟ با تیم فروش اسپانسر ما از طریق تماس بگیرید پر کردن این فرم.