منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بانک Kredito 6 میلیون دلار به عنوان وام دهنده تجاری LatAm به گسترش بین المللی چشم دوخته است • TechCrunch

بانک Kredito 6 میلیون دلار به عنوان وام دهنده تجاری LatAm به گسترش بین المللی چشم دوخته است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بانک Kredito 6 میلیون دلار به عنوان وام دهنده تجاری LatAm به گسترش بین المللی چشم دوخته است • TechCrunch

بانک Kredito 6 میلیون دلار به عنوان وام دهنده تجاری LatAm به گسترش بین المللی چشم دوخته است • TechCrunch

بیش از یک سال پس از گرفتن 4 میلیون دلار پیش‌مالی، استارت‌آپ وام‌دهی تجاری مستقر در شیلی Kredito با 6 میلیون دلار بودجه جدید بازگشته است.

این شرکت در سال 2021 عمومی شد و با موسسات مالی شریک می شود تا به کسب و کارهای کوچک در مدیریت هزینه ها، دسترسی به وام های دیجیتال بدون تضمین، افتتاح حساب بانکی و دریافت کارت اعتباری تجاری کمک کند.

هنگامی که سال گذشته مشخصات Kredito را معرفی کردیم، سباستین روبلز، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، به TechCrunch گفت که اعتبار کسب و کار به طور خودکار با یک حساب ارائه نمی شود و صاحبان مشاغل را مجبور به استفاده از کارت های اعتباری شخصی می کند.

او اخیراً به TechCrunch گفت: «همه می‌خواهند آنلاین بفروشند، بنابراین قابلیت‌های تجارت الکترونیک کلیدی است. «بیشتر مشتریان ما در حال جابجایی آنلاین هستند، اما اتفاقی که افتاده این است که بانک‌ها در محصولات خود محدودتر شده‌اند و دسترسی افراد غیربانکی به خدمات مالی مناسب یا حتی گاهی اوقات به یک حساب بانکی یا خدمات بانکی کافی را برای آنها سخت‌تر می‌کند. ‘

رابلز گفت، در عوض، Kredito این ریسک را با استفاده از یک الگوریتم اختصاصی و داده‌های جایگزین برای ارزیابی جامع‌تر ریسک اعتباری نسبت به بانک‌های سنتی و در زمان واقعی می‌پذیرد. همچنین محصولاتی با الزامات کمی ایجاد کرد تا بتواند هزینه های خرید را کاهش دهد و داده هایی را از مشتریان در مورد بهترین روش کمک به آنها برای دسترسی به محصولات مالی جمع آوری کند. روبلز گفت، برای مثال، حساب و کارت شرکت می تواند توسط هر کسی استفاده شود، در حالی که محصول اعتباری برای کسانی که شرایط لازم را دارند و داده ها را با Kredito به اشتراک می گذارند در دسترس است.

از جمله دور جدید سهام – Robles هنوز در حال نهایی کردن دور بدهی است – این شرکت تاکنون 11.5 میلیون دلار سهام و بدهی جمع آوری کرده است. سرمایه جدید توسط گروهی از سرمایه گذاران فرشته و دفاتر خانوادگی، از جمله Cornershop از بنیانگذاران Uber، Oscar Hertonsson و Daniel Unduraga، و شرکای مختلف از توسعه دهنده املاک و مستغلات Patio، به دست آمد.

Robles لزوماً قصد نداشت به این زودی به دنبال سرمایه جدید باشد، اما گفت که Kredito سریعتر از حد انتظار رشد می کند. او شرکت را بسیار ناب اداره می‌کند، اما مجبور شده است که به تیم کوچک اضافه کند تا بتواند رشد را تطبیق دهد.

او گفت که این شرکت حدود 100000 حساب کاربری و تقریباً 5000 کاربر فعال دارد و شاهد رشد 90 درصدی درآمد ماهانه است. تمرکز آن بر حفظ این رشد در سال آینده است زیرا همچنان به باز کردن هزاران حساب جدید در هر ماه ادامه می دهد.

روبلز قصد دارد از سرمایه جدید برای گسترش به کشورهای جدید و تثبیت رشد خود در شیلی استفاده کند. او گفت که صادرات محصول Kredito — اطمینان از اینکه می تواند کاری را که در شیلی در کشورهای دیگر انجام می دهد انجام دهد — کلیدی خواهد بود. به این ترتیب، این شرکت ابتدا با دسترسی به داده‌های چندین کشور و تکرار استراتژی‌های خود، روی امضای خود کار خواهد کرد.

وی افزود: «بین المللی شدن محور اصلی است. “ما خیلی زیاد کار داریم که انجام دهیم. ما در زمینه پذیره نویسی و وام دهی پیشرفت زیادی داشته ایم و اکنون باید همین کار را در مورد سایر محصولات نیز انجام دهیم. به صورت محلی، ما بر رشد تمرکز خواهیم کرد. ما در حال حاضر در بازار محصول آماده هستیم و کشش زیادی داریم و اکنون می خواهیم بیشتر رشد کنیم.