منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بالاخره ایلان ماسک توییتر را می خرد، «مارک زاکربرگ بعدی» و برای شما خوب است، Stadia • TechCrunch

بالاخره ایلان ماسک توییتر را می خرد، «مارک زاکربرگ بعدی» و برای شما خوب است، Stadia • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بالاخره ایلان ماسک توییتر را می خرد، «مارک زاکربرگ بعدی» و برای شما خوب است، Stadia • TechCrunch

سلام به همه! به Week in Review خوش آمدید، خبرنامه ای که در آن برخی از پرخواننده ترین داستان های TechCrunch در هفت روز گذشته را مرور می کنیم. هدف؟ حتی زمانی که غرق شدید، نگاهی گذرا به WiR در صبح شنبه باید به شما ایده خوبی از آنچه در این هفته در فناوری رخ داده است، بدهد.

آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ بیار اینجا.

بیشترین خوانده شده

مرگ استادیا: دیوین به تعطیلی اخیر Stadia اشاره کرد و گفت که سقوط تکان دهنده سرویس بازی تنها تقصیر یک نهاد است: Google. او می نویسد: «هیچ کس به گوگل اعتماد ندارد. درک ضعیفی از آنچه مردم می خواهند، نیاز دارند و برای آن هزینه خواهند پرداخت نشان داده است که در این مرحله مردم از سرمایه گذاری حتی روی محصولات محبوب تر آن احتیاط می کنند.

این هفته در ایلان ماسک: او اولین بار وقتی وارد جنگ روسیه و اوکراین با نسخه خود از یک طرح صلح شد که کونی آن را چندان مورد استقبال قرار نگرفت. و سپس در نهایت گفت که همچنان توییتر را خواهد خرید. توییتر به ما گفت که “احزاب ماسک” نامه ای را برای آنها ارسال کرده است که در آن قصد میلیاردر برای انجام خرید را بیان کرده است، مشروط بر اینکه دادگاه بین این دو که قرار بود در 17 اکتبر آغاز شود، برگزار نشود. با این حال، همانطور که تیلور و هری در داستان خود گفتند، “با توجه به ماهیت آشفته ماسک، می توان آچار دیگری را در آثار پرتاب کرد.”

فیزیوتراپی به “مارک زاکربرگ بعدی”: اپلیکیشنی که توسط دانشجویان سابق استنفورد برای مهار انزوای اجتماعی در پردیس‌های کالج ایجاد شده بود، این هفته به مبلغ 4.5 میلیون دلار رسید. بنیانگذار، دانش‌آموزی که از دانشگاه استنفورد انصراف داده است، «برنامه‌ای را برای دانشجویان ایجاد می‌کند تا به دانشجویان کمک کند کمتر احساس تنهایی کنند و ارتباطات معناداری در محوطه دانشگاه برقرار کنند».

گوگل روی صفحه قفل شما: کاربران iOS 16 فقط به ویجت های اپل در صفحه قفل جدیدشان محدود نمی شوند. گوگل به وعده خود مبنی بر در دسترس قرار دادن برنامه های خود به عنوان ابزارک های دسترسی سریع عمل کرده است. Gmail، Google News، Drive و Chrome اکنون با جستجو و برنامه‌ها در دسترس هستند.

جستجو در مد: شرکت جستجوی ناور کره جنوبی اعلام کرد که قصد دارد بازار پوشاک Poshmark را به قیمت 1.2 میلیارد دلار به صورت نقدی خریداری کند.

نقض ادو: در آنچه که به نظر می‌رسد بزرگ‌ترین نقض آموزشی در چند وقت اخیر بوده است، هکرها یک حافظه پنهان از داده‌های سرقت شده در یک حمله سایبری به منطقه یکپارچه مدرسه لس آنجلس را منتشر کرده‌اند.

خلاصه صوتی

آیا وقت نداشتید همه پادکست های TechCrunch را در این هفته تنظیم کنید؟ در اینجا چیزی است که ممکن است از دست داده باشید:

  • برای Found this week، اپیزودی درباره ارائه مراقبت از راه دور سقط جنین با کیکی فریدمن از هی جین دوباره منتشر کردیم. او همچنین به ما می گوید که چگونه تجربه او در اوبر بر طرز فکر بنیانگذارش تأثیر گذاشته است و چگونه استارتاپ امیدوار است صنعت مراقبت های بهداشتی را تغییر دهد.
  • Chain Reaction با ادوارد ساعتچی، متخصص در فضای وب 3 و بنیانگذار The Culture DAO و Fable، صحبت کرد که در مورد اینکه چگونه فناوری های نوظهور می توانند اشکال جدیدی از داستان سرایی را فعال کنند و چگونه بخش هایی مانند رمزنگاری و هوش مصنوعی در حال تغییر ظاهر متاورز هستند، صحبت کرد.
  • آماندا این هفته در قسمت چهارشنبه Equity به الکس پیوست تا درباره اقتصاد خلاق صحبت کند.
  • در پادکست TC، هه جان کمپس، که جای دارل اترینگتون را پر می‌کند، با دومینیک-مادوری دیویس درباره چگونگی شکل‌دهی سرمایه‌گذاران خطرپذیر محافظه‌کار به چشم‌انداز استارت‌آپ‌ها و به‌طور کلی‌تر، جهان صحبت می‌کند. او همچنین با تیلور هت میکر درباره همه چیز ایلان چت می کند.
  • و پادکست TechCrunch Live را که نسخه صوتی برنامه هفتگی TechCrunch Live ما است، بررسی کنید. این هفته، بشنوید که چگونه تروور مارتین از Mammoth Biosciences بهترین شرکا را برای ساخت شرکت آورده است، از جمله شریک Mayfield، Ursheet Parikh، که یک چک اولیه برای تامین مالی نوشته است. گام اول؟ با چشم انداز و ماموریت شروع می شود.

techcrunch+

پشت دیوار پرداخت TechCrunch+ چیست؟ خیلی چیزهای واقعا عالی! اینجاست که می‌توانیم از چرخه اخبار بی‌امان فاصله بگیریم و کمی عمیق‌تر به چیزهایی بپردازیم که به ما می‌گویید که دوستشان دارید. خواندنی ترین مطالب در +TC در این هفته؟

پنج ملاحظات کلیدی IP برای استارت‌آپ‌های هوش مصنوعی: استارت‌آپ‌های در مراحل اولیه راه‌حل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی ایجاد می‌کنند، اما ممکن است ندانند که آیا این فناوری می‌تواند محافظت شود و بهترین راه برای انجام این کار است. شریک IP در یک شرکت حقوقی Foley & Lardner LLPو مشاور حقوقی ارشد و وکیل مالکیت معنوی در یک شرکت حقوقی Foley & Lardner LLPارائه راهنمایی برای شرکت های جوان

بازی Vori’s Pitch Deck: Haje یک بازی دیگر برای شما به ارمغان می آورد، این بار از Vori، که 10 میلیون دلار سری A جمع آوری کرد. در اینجا اطلاعات بیشتری وجود دارد. به‌علاوه، تمام موارد Pitch Deck Teardowns و سایر نکات زمین را بررسی کنید، همه در یک مکان مناسب برای شما! در آن؟