منو سایت

بازی Valhalla سال آینده • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بازی Valhalla سال آینده • TechCrunch

بازی Valhalla سال آینده • TechCrunch

نتفلیکس اعلام کرد که امروز دو بازی دیگر را به سرویس خود اضافه می کند و تعداد کل بازی های روی پلتفرم را به 48 می رساند. این سرویس استریم همچنین برخی از بازی های آینده، از جمله یکی بر اساس درام تاریخی “Vikings: Valhalla” را به نمایش گذاشت.

اولین بازی که امروز عرضه شد Kentucky Route Zero نام دارد و توسط Cardboard Computer توسعه یافته و توسط Annapurna Interactive منتشر شده است. عنوان یک بازی ماجراجویی در مورد یک بزرگراه مخفی است که از میان غارهای زیر کنتاکی می گذرد. دومین بازی که امروز عرضه شد، Twelve Minutes نام دارد و توسط 24 Bit Games توسعه یافته و توسط Annapurna Interactive منتشر شده است. بازی بازیکنانی را می‌بیند که سعی می‌کنند از کابوس یک حلقه زمانی فرار کنند و صداهای مشهور جیمز مک‌آوی، دیزی ریدلی و ویلم دفو را به نمایش می‌گذارد.

در مورد عناوین آینده، نتفلیکس می‌گوید وایکینگ‌ها: والهالا شاهد خواهد بود که بازیکنان به‌عنوان رهبران قبیله‌های شدید وایکینگ‌ها جای خود را خواهند گرفت و شهرک‌سازی می‌کنند و نفوذ خود را در سراسر قاره گسترش می‌دهند. نتفلیکس قصد دارد این بازی را در سه ماهه اول سال 2023 منتشر کند.

بازی جدیدی به نام Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge نیز در سال بعد عرضه شد. همانطور که توسط نتفلیکس توضیح داده شده است، “بازیکنان می توانند با لئوناردو، رافائل، دوناتلو، میکل آنژ، یا سایر دوستان آشنا در این Beat’em Up که از دهه 80 الهام گرفته شده است، مبارزه کنند.” سرویس استریم می گوید که بازیکنان قدیمی را پیدا خواهند کرد. گیم‌پلی مدرسه با مکانیک‌های جنگی جدید بهبود یافته و ماجراجویی‌ها را با حالت داستانی جدید کشف کنید.

نتفلیکس خاطرنشان کرده است که هنوز روزهای اولیه تلاش برای بازی‌های موبایلی است و ساخت بازی‌های جدید ممکن است سال‌ها طول بکشد، و این نشان می‌دهد که چشم‌انداز بلندمدت آن برای بازی‌های موبایلی بسیار فراتر از نسخه‌های معمولی‌تر بازی‌هایی است که از زمان عرضه بازی‌های نتفلیکس برای مشترکین ارائه می‌کند. در نوامبر 2021

داده های گزارش شده در ماه آگوست نشان می دهد که 1.7 میلیون کاربر هر روز در نتفلیکس بازی می کنند، که کمتر از 1٪ از پایگاه استریم مشترکان آن است. نتفلیکس بر روی افزایش این تعداد و تثبیت خود به عنوان یک بازیکن واقعی در دنیای بازی متمرکز شده است. در TechCrunch Disrupt در ماه اکتبر، معاون نتفلیکس مایک وردو فاش کرد که نتفلیکس در حال افتتاح یک استودیوی جدید در جنوب کالیفرنیا است و همچنین در حال ورود به بازی‌های ابری است. از آن زمان، نتفلیکس همچنین Spry Fox، یک استودیوی بازی مستقل مستقر در سیاتل را خریداری کرده است که بر روی بازی های دنج متمرکز شده است.