منو سایت

بازگشت و اخراج – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بازگشت و اخراج - TechCrunch

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روند استارت آپ های این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، اینجا مشترک شوید

این یک هفته است که مردم سعی می کنند بفهمند در فناوری چه خبر است. اگر جدا شدید: به سلامتی! حالا به شما بگویم چه اتفاقی می افتد.

روز دوشنبه، آدام نویمان، بنیانگذار WeWork، یک شرکت جدید املاک و مستغلات را از Andreessen Horowitz جمع آوری کرد که بنا به گزارش ها، ارزشی بیش از یک میلیارد دلار دارد. بازگشت نویمان، همراه با بزرگترین چکی که یکی از مشهورترین شرکت ها تا به حال نوشته است، با توجه به رهبری پرفراز و نشیب او در WeWork، با واکنش های مختلفی روبرو شده است.

یکی از پاسخ‌های رایج این بود که زنان و رنگین پوستان هرگز به همان «شانس دوم» نیومن نخواهند رسید، زیرا شانس‌های اول برای گروهی که از نظر تاریخی نادیده گرفته شده‌اند، به اندازه کافی سخت است. آلیسون بایرز، بنیانگذار Scroobious، پلتفرمی که هدف آن تنوع بخشیدن به استارت آپ ها و ریسک گریزتر کردن بنیانگذاران است، این احساس را به عنوان «خشم خاموش» توصیف کرد.

چند روز قبل، کیمبرلی برایانت از سازمان غیرانتفاعی خود، Black Girls Code، توسط هیئت مدیره ای که خود منصوب کرده بود، اخراج شد.

شما گرفتار هستید: ما یک بازگشت و یک اخراج داشتیم که در همان هفته اتفاق افتاد.

بازگشت از سوی مرد سفید پوستی بود که سرمایه گذاران و کارمندان را گمراه کرد. فردی که حذف شد یک زن سیاهپوست بود که یک سازمان غیرانتفاعی تاسیس کرد تا تنوع بیشتری را به دنیای کدنویسی بیاورد.

اگر تحلیل به همین جا ختم شود، ضرر است. همانطور که همکار من Dominique-Madori Davies گفت، «مردم در مورد این چیزها بدون تفاوت جزئی دو چیز به طور همزمان صحبت می کنند، اما این در مورد اکثر استدلال های آنلاین نیز صادق است. آنها اشیاء و افراد را به اشیاء تک بعدی تبدیل می کنند، گویی که تحلیل آن آسان است. اگر مراقب نباشید، می‌توانید به عقیده‌ای بیفتید که ماهیت چند وجهی بحث را نادیده می‌گیرد.

افزایش دشواری رشد به‌عنوان یک بنیان‌گذار متنوع می‌تواند به ساخت زودپز ختم شود انجام دادن زمین چک مجبور به عمل می شوند. فشار می تواند انجام حتی یک اشتباه را برای همان بنیانگذاران سخت تر کند.

برای برداشت کامل من، مقاله من در TechCrunch+ را بخوانید: «آدام نویمان، کیمبرلی برایانت، و اهمیت تفاوت‌های ظریف».

در ادامه این خبرنامه، به مقیاس‌بندی استرایپ از زمان خرید آن در سال گذشته و آخرین مورد در دنیای مزایای کارکنان نگاه خواهیم کرد.

مثل همیشه، شما می توانید با ارسال این خبرنامه به یک دوست یا من را در توییتر دنبال کنید

نوار به عقب منقبض می شود

TechCrunch از منابع متعدد و اسناد دست اول دریافته است که Stripe برخی از کارمندانی را که از TaxJar پشتیبانی می کنند، اخراج کرده است. TechCrunch برای تایید با Stripe تماس گرفت و یک سخنگوی گفت که این شرکت از اظهار نظر خودداری کرد.

به گفته لینکدین، مت اندرسون یکی از بنیانگذاران TaxJar در ماه جولای از استرایپ خارج شد و به دنبال آن افراد در تیم های فروش، بازاریابی و مشارکت قرار گرفتند.

در اینجا دلیل اهمیت آن است: Stripe در آوریل 2021، TaxJar، ارائه‌دهنده مجموعه خدمات مالیاتی مبتنی بر فضای ابری را خریداری کرد تا به مشتریان خود کمک کند «به‌طور خودکار مالیات‌های فروش را محاسبه، گزارش و بایگانی کنند». در آن زمان، استرایپ به TechCrunch گفت که تمام 200 کارمند کسب و کار مستقر در ماساچوست به این شرکت می پیوندند. هدف از این خرید، ادغام جمع آوری مالیات بر فروش و حواله به عنوان یک سرویس، یکی از ویژگی های درخواستی در بین کاربران بود.

پایان یافتن تلاش‌ها برای ورود به بازار برای مشتریان TaxJar در اواخر جولای آغاز شد که نشان‌دهنده تغییر در چشم‌انداز Stripe است.

شرکت فناوری مالی و پرداخت Stripe در برابر نموداری با روندهای منفی نشان داده شده است

اعتبار تصویر: میگل کاندلا / تصاویر سوپا / لایت راکت / گتی ایماژ

آیا شرکت شما ابتدا مزایای شما یا همکارانتان را کاهش می دهد؟

من این هفته در Equity ملحق شدم ربکا اسکوتاک از TC صحبت در مورد همه چیز از انتقال پول بین المللی گرفته تا نوآوری در سمعک. یکی از گفتگوهایی که در این اپیزود برجسته شد، صحبت در مورد مزایای کارکنان بود.

در اینجا دلیل مهم است: شرکت ها در حال تجدید نظر در بودجه خود هستند و تغییرات ممکن است به قیمتی بیشتر از Sweetgreen رایگان شما تمام شود. در تجزیه و تحلیل TechCrunch+، Szkutak بررسی می کند که چگونه استارتاپ ها می توانند با مزایای کارکنان در میان اخراج و بازار کار فشرده کنار بیایند. یکی از منابع به او گفت که “اگر یک شرکت قبلاً تعداد قابل توجهی از کارمندان خود را به دلیل استعفای بزرگ از دست داده باشد، کاهش غرامت فقط می تواند به آتش سوخت اضافه کند.”

من به ویژه علاقه مندم که مدل B2B2C کمتر چسبنده شود. قبلاً مکانی برای هر شرکت متمرکز بر مصرف کننده بود تا پایگاه کاربر قابل اعتمادتری پیدا کند. از این گذشته، عقد قرارداد با یک کارفرما با هزاران مشتری آسان‌تر بود، سپس امضای هر یک از آن مشتریان به طور مستقل. از آنجایی که این الگو در معرض تهدید است، قطعاً مقداری انتخاب طبیعی رخ خواهد داد.

بازگشت و اخراج - TechCrunch

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

اگر خبرنامه هفته گذشته را از دست دادید

آن را اینجا بخوانید: شما آنقدر خاص نیستید (قسم می‌خورم، اینجا یک زاویه شروع وجود دارد)

  • به پادکست‌های دیگر TechCrunch گوش دهید، از جمله نمایش با محوریت رمزنگاری ما که از Chain Reaction بیرون می‌آید و نمایش متمرکز بر بنیانگذار که از Found منتشر می‌شود. پادکست TechCrunch همچنان مرا سرگرم می‌کند، بنابراین مراقب تمام نمایش‌های خوب آن‌ها باشید.
  • به یاد داشته باشید، TechCrunch Live در یک پلتفرم کاملاً جدید است و ما درخواست برای یک دوره کارآموزی را آسان‌تر کرده‌ایم. سرمایه‌گذاران (و صندوق ورودی من) می‌توانند اهمیت کوتاهی، قابل فهم بودن و وضوح را تأیید کنند، بنابراین دیدن آن عالی است. اکنون استارت‌آپ‌ها می‌توانند با پر کردن این فرم در هر روز و هر زمان برای Pitch Practice درخواست دهند.
  • برای فرصتی در TC Sessions: Crypto، در نوامبر امسال در میامی، به ماینینگ بروید. بله، درست شنیدید، ما به میامی می آییم.
  • TechCrunch Live بالاخره به مینیاپولیس می آید. در 7 سپتامبر، به تیم TechCrunch بپیوندید تا با بهترین و باهوش ترین شهر مصاحبه کنیم. مینیاپولیس یکی از بهترین شهرهای غرب میانه برای راه اندازی یک شرکت است – و به زودی دلیل آن را خواهید فهمید!

در TechCrunch دیده می شود

VSC Ventures 14 میلیون دلار به سرمایه گذاری داستان سرایی و دسته چک اضافه می کند

سه نتیجه واقعی یک استارتاپ رباتیک

استارتاپ شما به کسی نیاز دارد که داستان سرای آن باشد

Wayfair 5 درصد از نیروی کار خود یا نزدیک به 900 کارمند خود را کاهش خواهد داد

در TechCrunch+ دیده می شود

5 سرمایه گذار توضیح می دهند که چرا فناوری طول عمر یک بازی طولانی مدت است

چرا ارزش استارت آپ ها با افزایش نرخ بهره کاهش می یابد؟

Pitch Deck Teardown: عرشه بذر 1.5 میلیون دلاری Mi Tero

شیکاگو وی سی می گوید دلیلی وجود دارد که استارت آپ های غرب میانه اخراج کمتری داشته اند.

سوفی عزیز: چگونه می توانم ویزای O-1 برای فریلنسری در پروژه های web3 دریافت کنم؟

خوب، این همه از من است. بی نهایت از شما قدردانی می کنم!

n