بازار کارت تجارت TCGplayer به قیمت 295 میلیون دلار به eBay فروخته می شود - TechCrunch

بازار کارت تجارت TCGplayer به قیمت 295 میلیون دلار به eBay فروخته می شود – TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

سلام دسته کرانچ!

یادت رفت امروز آب بخوری؟ شما نمی توانید تنها با قهوه و ردبول زندگی کنید. مواظب خودتون باشید، ای نردبان های خوش قیافه اما کم آبی. ما به شما اهمیت می دهیم و می خواهیم شما پیشرفت کنید!

بسیار خوب، با این موضوع، بیایید به اخبار شیرجه بزنیم! – کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

  • چی جمع میکنی؟: کلکسیونی‌هایی مانند کارت‌های معاملاتی، تجارت بزرگی هستند و eBay با اقدام جدید خود برای خرید TCGplayer، یک بازار کارت معاملاتی، تا 295 میلیون دلار، رونق زیادی در این زمینه کسب کرد. عایشه گزارش ها. او نوشت: «آخرین خرید این شرکت نشان می‌دهد که eBay پتانسیل بیشتری را در کارت‌های معاملاتی می‌بیند، زیرا این شرکت خاطرنشان می‌کند که این معامله راهی برای «حفظ موقعیت خود به عنوان یک پلتفرم ترجیحی برای فروشندگان کارت‌های تجاری» به آن ارائه می‌دهد.»
  • “Surge” در پیش است: جگمیت کمتر از 15 شرکت از هند و آسیای جنوب شرقی انتخاب شده برای هفتمین گروه سکویا Surge است.
  • من مطمئن نیستم که “جریان” بالا می رود یا پایین: همه ما تا به حال می دانیم که آندریسن هوروویتز 350 میلیون دلار به آدام نویمان برای سرمایه گذاری جدید خود، Flow، که واحدهای اجاره ای را در تلاش برای ایجاد یک اثر اجتماعی خریداری می کند، داد. تیم، دومینیک-مادوری و آماندا سه دیدگاه متفاوت در مورد اینکه چرا هم سرمایه گذار و هم بنیانگذاران ممکن است «مشکلات مسکن آمریکا را اشتباه درک کرده باشند» ارائه می دهد.

استارت آپ ها و VC ها

هفته گذشته اخبار زیادی در مورد آدام نویمان، رئیس سابق WeWork وجود داشت که پول بیشتری برای انجام هر کاری که این روزها انجام می دهد جمع آوری کرد – اما اسب ها داستانی را به ما ارائه می دهد که چگونه آن را به گونه ای متفاوت در The Anti-Adam Neumann انجام دهیم.

شتاب دهنده ها می توانند کمی ضربه بخورند یا از دست بدهند، اما حاجی ما نگاهی دقیق‌تر به Miko انداختیم که از طریق شتاب‌دهنده فناوری دیزنی رفت و این هفته اعلام کرد که در 140 کشور جهان با محتوای دیزنی و پیکسار عرضه می‌شود. این یک مشارکت رویایی برای هر استارتاپی است، بنابراین دیدن کارکرد آن برای آنها لذت بخش است.

ذهن خود را تغذیه کنید:

  • گامی دیگر به سوی منحصر به فرد بودن: مانیش و کایل گزارش می دهند که جان کارمک، توسعه دهنده بازی که از بنیانگذاران id Software و مدیر ارشد فناوری Oculus است، در حال کار بر روی یک سرمایه گذاری جدید است. Keen Technologies 20 میلیون دلار از Sequoia جمع آوری کرد.
  • حقوق استراتژیک ساده شده است: آنیتا گزارش‌ها حاکی از آن است که Complete به استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا درباره «چرا» و «چگونه» پاداش کارمندان فکر کنند و در یک دور به رهبری Accel، ۴ میلیون دلار جمع‌آوری کنند.
  • این اسلات ماشین عالی است – من همچنان برنده می شومگزارش ها: CSI که در سال 1965 تأسیس شد و به گفته برخی از حساب ها، خالق اولین دستگاه های خودپرداز مدرن بود، موافقت کرد که به مبلغ 1.6 میلیارد دلار خریداری شود. کایل.
  • بازیگران زن حتی بیشتر: برایان گزارش می دهد که پلتفرم ضبط پادکست Zencastr در تلاش برای تبدیل شدن به یک ارائه پادکست با خدمات کامل، ابزارهای ویرایش و توزیع را اضافه می کند.
  • آیا این بار آنچه را که آنها به ذهنشان خطور کردند، برداشتید؟: کلم پیچ از داخل خانه آمد، جناسی مقصود حاجی برای نصب جدید هیدروپونیک کلیک و رشد در خانه. اما بعد از گرانی این چیزها عصبانی شد و چند آخر هفته را صرف ساختن سیستم هیدروپونیک خود کرد و راهنمای ساختن خود را نوشت. می دانید، در صورتی که لیست کارهای شما اینطور نباشد خیلی زیاد به اندازه کافی دردناک

4 روشی که بنیانگذاران می توانند درآمد خود را در شرایط سخت افزایش دهند

اعتبار تصویر: استوارت والر (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

تبدیل مشتریان یکباره به خریداران تکراری در دوران رکود اهمیت بیشتری پیدا می کند. به دست آوردن مشتری جدید کار سختی است، اما یافتن راه هایی برای کاهش اصطکاک راه آسانی برای افزایش ارزش طول عمر مشتری است.

یک مطالعه نشان داد که مشکلات رمز عبور باعث می شود تقریبا 60٪ از کاربران قبل از تکمیل خرید، سبد خرید را رها کنند.

اگر می‌خواهید فروش آنلاین را مجدداً تنظیم کنید، این پست مهمان +TC حاوی فرمول‌هایی برای محاسبه ارزش طول عمر از دست رفته (LTV) به دلیل ریزش به صورت ماهانه و سالانه است. Ari Jacoby، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Deduce می گوید: در زمان رکود، شما باید کارها را آسان تر کنید، نه سخت تر.

(TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های راه اندازی کمک می کند تا پیشروی کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

اتفاقاً سه خبر در مورد خودروهای بدون راننده در همان زمان منتشر شد و ربکا برای تحویل کالا آنجا بود. بنابراین، همزمان با اینکه تسلا می‌گوید قیمت نرم‌افزار رانندگی خودران کامل خود را در آمریکای شمالی به 15000 دلار افزایش می‌دهد، یوتیوب دو ویدیو از سایت خود برداشته است که نشان می‌دهد رانندگان تسلا نرم‌افزار بحث‌برانگیز را با فرزندانشان در صندلی راننده نشان می‌دهند. صندلی. در همین حال، در بریتانیا، دولت آنجا گفته است که تولیدکنندگان خودروهای خودران، نه خود رانندگان، مسئول تصادفات زمانی که خودرو در حالت خودران است، خواهند بود.