منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • این استارت‌آپ 6 میلیون دلار جمع‌آوری کرد تا به شما نشان دهد کدام تبلیغات بازدهی سرمایه‌گذاری به همراه دارند و کدام نه • TechCrunch

این استارت‌آپ 6 میلیون دلار جمع‌آوری کرد تا به شما نشان دهد کدام تبلیغات بازدهی سرمایه‌گذاری به همراه دارند و کدام نه • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
این استارت‌آپ 6 میلیون دلار جمع‌آوری کرد تا به شما نشان دهد کدام تبلیغات بازدهی سرمایه‌گذاری به همراه دارند و کدام نه • TechCrunch

این استارت‌آپ 6 میلیون دلار جمع‌آوری کرد تا به شما نشان دهد کدام تبلیغات بازدهی سرمایه‌گذاری به همراه دارند و کدام نه • TechCrunch

شرکت‌ها میلیون‌ها دلار را صرف هزاران تبلیغ در ماه می‌کنند، اما همیشه سرنخی ندارند که کدام یک بهتر از سایرین کار می‌کنند. و هنگامی که تبلیغات مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند، مشخص می شود که اکثر آنها به هیچ وجه به سود شرکت کمک نکرده اند.

وارد Kuona شوید، یک شرکت SaaS در مکزیک که از یادگیری ماشینی برای مشاهده همه این تبلیغات استفاده می‌کند تا شرکت‌ها و خرده‌فروشان کالاهای بسته‌بندی شده مصرف‌کننده را نشان دهد که عملکرد خوبی دارند و به‌طور خودکار قیمت‌گذاری و موجودی محصول را در رابطه با تبلیغات بهینه می‌کنند.

Chema Sanroman و Agustín Magaña که در زمینه علم داده، هوش مصنوعی و درآمد و قیمت گذاری CPG تجربه دارند، با دیدن چالش ها در مورد قیمت گذاری و تبلیغات، Kuona را در سال 2017 راه اندازی کردند.

نحوه کار به این صورت است: Kuona ابزارهای مبتنی بر داده را برای پیش بینی تقاضا و ردیابی رفتار مشتری توسعه داده است. این ابزارها با داده های شرکت در زمان واقعی یکپارچه می شوند و از شبکه های عصبی برای شبیه سازی برای افزایش بازگشت سرمایه در تبلیغات و در عین حال حفظ یا افزایش فروش استفاده می کنند.

مدیرعامل Sanroman به TechCrunch گفت: “ابزار ما به آنها کمک می کند تا بفهمند چه چیزی کار می کند و چه چیزی نیست.” همچنین به آنها تصویری از آنچه در گذشته، حال کار کرده است، می دهد و سپس به آنها اجازه می دهد برای آینده برنامه ریزی کنند.”

Kuona در حال حاضر در ایالات متحده، مکزیک، پرو و ​​اکوادور فعالیت می کند و به تازگی یک دفتر در برزیل افتتاح کرده است. این دو محصول شامل بهینه‌سازی قیمت و ارتقاء و سفارش کامل را ارائه می‌دهد که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا تعداد کالاهای برگشتی و کالاهای موجود در هر نقطه فروش را کاهش دهند.

این شرکت در هر یک از دو سال گذشته درآمد و مشتریان خود را دو برابر کرده است و اکنون سودآور است. این شرکت در لیست 15 تا 20 مشتری خود از نهادهای جهانی مانند فروشگاه های کوکاکولا و OXXO حساب می کند.

امروز، 6 میلیون دلار سرمایه اولیه را در دوری به رهبری Cometa و شامل Seaya Cathay Latam و FEMSA Ventures اعلام کرد. سرمایه گذاری جدید به کوونا حدود 7.2 میلیون دلار در کل بودجه می دهد.

Sanroman قصد دارد از بودجه جدید برای ادامه گسترش تیم و حضور جغرافیایی خود در آمریکای لاتین و ایالات متحده و همچنین ایجاد یک تیم در اروپا استفاده کند، جایی که قبلاً ارتباطاتی دارد.