منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایلان و توییتر این کار را نخواهند کرد (و دیگر اخبار TC) • TechCrunch

ایلان و توییتر این کار را نخواهند کرد (و دیگر اخبار TC) • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایلان و توییتر این کار را نخواهند کرد (و دیگر اخبار TC) • TechCrunch

ایلان و توییتر این کار را نخواهند کرد (و دیگر اخبار TC) • TechCrunch

این هفته در پادکست TechCrunch با آن صحبت کردیم صفحه اصلی در مورد اینکه چگونه سرمایه گذاران خطرپذیر محافظه کار از دلارهای خود برای شکل دادن به جهان استفاده می کنند، و ما با آنها صحبت کردیم تیلور در مورد اینکه چگونه قطار ماسک همچنان غوغا می کند.

در مورد میلیاردرها …

«بسیاری از صحبت‌هایی که وجود ندارد این است که همه چیز درباره پول است و اقتصاد همه آن چیزی است که واقعاً سیاست و انگیزه‌های سیاستمداران را هدایت می‌کند. پس فقط تماشای اینکه چگونه این مولتی میلیاردرهای فوق محافظه‌کار پول‌هایشان را کنار می‌گذارند، فقط چیزی است که می‌تواند آینده را روشن کند.” دام در این قسمت می‌گوید. “اگر افرادی که همه پول را دارند، کسانی هستند که آینده را شکل می دهند، پس ما بقیه را که نمی توانیم با آن رقابت کنیم، کجا باقی می ماند؟”

و در مورد ماسک …

«الون ماسک مثل این است که «بالاخره می‌خواهم توییتر را بخرم»، فقط یک برداشت کامل. نامه به توییتر در SEC ثبت شد. اکنون SEC یک معامله بزرگ است، می تواند شما را جریمه کند، این یک آژانس نظارتی واقعاً جدی است. تقریباً با هر چهره دیگری در فناوری، این بدان معنی است که کار تمام شده است. تیلور می‌گوید اگر چیزی به SEC بگویید، باید آن را انجام دهید. اما این ایلان ماسک است، مثل اینکه به SEC اهمیتی نمی دهد. او به کسی اهمیت نمی دهد. او آنقدر ثروتمند است که اهمیتی نمی دهد.

داشتن هر دوی آنها در پادکست فوق‌العاده بود، و می‌توانید در تمام پلتفرم‌های پادکست مورد علاقه‌تان گوش دهید… یا فقط پخش زیر را فشار دهید تا به آهنگ‌های شیرین اخبار زمزمه‌شده میکروفون همین‌جا در مرورگر خود گوش دهید.

مطالب ذکر شده در این قسمت:

مصاحبه های برگزیده: