منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایلان می‌گوید توییتر همه تأییدیه‌های قدیمی را «طی چند ماه» حذف می‌کند • TechCrunch

ایلان می‌گوید توییتر همه تأییدیه‌های قدیمی را «طی چند ماه» حذف می‌کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایلان می‌گوید توییتر همه تأییدیه‌های قدیمی را «طی چند ماه» حذف می‌کند • TechCrunch

ایلان می‌گوید توییتر همه تأییدیه‌های قدیمی را «طی چند ماه» حذف می‌کند • TechCrunch

طبق توییت ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر «در چند ماه آینده» تمام تیک‌های آبی قدیمی را حذف خواهد کرد.

ماسک در توییتر خود نوشت: «روش توزیع آنها فاسد و بی معنی بود.

قبل از اینکه ماسک توییتر را بخرد، از نشانک‌ها برای تأیید افراد و سازمان‌ها به عنوان حساب‌های فعال، معتبر و قابل توجه مورد علاقه استفاده می‌شد. روز دوشنبه، پلتفرم رسانه اجتماعی پس از اولین تلاش پرمخاطره، طرح اشتراک آبی توییتر خود را تمدید کرد. اشتراک به هر کسی که مایل به پرداخت 8 دلار در ماه (یا 11 دلار در ماه برای iOS است، زیرا شما را خراب کنید، App Store) یک تیک آبی در کنار نام خود، تبلیغات کمتر در جدول زمانی، پست های تقویت شده و سایر ویژگی ها می دهد.

در طول هفته گذشته، بسیاری از دارندگان تیک آبی وقتی روی تیک آبی خود کلیک کردند، یک پنجره بازشو مشاهده کردند که روی آن نوشته شده بود: «این یک حساب تأیید شده قدیمی است. ممکن است قابل توجه باشد یا نباشد.

توییتر همچنان در حال کار بر روی پیچیدگی های این جریان درآمد بحث برانگیز است. این شرکت همچنین شرایط خود را به روز کرد تا مشخص کند که کاربران باید قبل از خرید Twitter Blue شماره تلفن خود را تأیید کنند. کاربران همچنین نمی توانند نام کاربری، نام صفحه یا تصویر نمایه خود را هفت روز قبل از خرید طرح تغییر دهند.

توییتر همچنین هشدار داد که اگر مشترکینی که قبلاً پرداخت می‌کنند هر یک از این شناسه‌ها را تغییر دهند، علامت آبی رنگ آنها ممکن است تا زمانی که توییتر دوباره آنها را تأیید نکند، ناپدید شود. به نظر می رسد این حرکت بسیار محتاطانه به دلیل عرضه اولیه توییتر آبی باشد که منجر به جعل هویت حساب های گسترده و اغلب خنده دار شد.