منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اکوسیستم سرمایه گذاری آتلانتا قوی است – TechCrunch

اکوسیستم سرمایه گذاری آتلانتا قوی است – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اکوسیستم سرمایه گذاری آتلانتا قوی است - TechCrunch

اکوسیستم سرمایه گذاری آتلانتا خیلی هلویی به نظر می رسد

بر اساس گزارش اخیر PitchBook، در نیمه اول سال 2022، شرکت های آتلانتا 1.6 میلیارد دلار سرمایه جذب کرده اند. اگر نیمه دوم سال مشابه باشد، این شهر را در مسیری قرار می دهد که تقریباً با 3.7 میلیارد دلار سرمایه ای که در سال گذشته جذب کرده بود، برابری کند. یکی دیگر از نشانه‌های امیدوارکننده این است که به نظر می‌رسد حجم معاملات در مرحله اولیه سال به سال ثابت است و شرایط اقتصادی سالمی را برای استارت‌آپ‌ها نشان می‌دهد. در نیمه اول سال 2022، 56 معامله اولیه انجام شد که از 50 معامله در نیمه اول سال 2021 پیشی گرفت.

TechCrunch با افرادی که در منطقه آتلانتا هستند بررسی فضای شهری انجام داد تا ببیند که اکوسیستم چگونه است. حکم؟ سیلیکون هلو به خوبی کار می کند. لیزا کالهون، شریک عمومی Valor Ventures، گفت که این شهر امیدوارکننده ترین منطقه شهری در ایالات متحده است. صندوق او به طور گسترده در سرتاسر جنوب سرمایه گذاری کرده است و هنوز به طور فعال در حال مذاکره برای قراردادها در شهر است.

کالهون به TechCrunch گفت: «فرصت های سرمایه گذاری خطرپذیر در جنوب بهتر از همیشه است. بسیاری از بنیان‌گذاران جدید شرکت‌هایی را با سرعت شگفت‌انگیزی راه‌اندازی می‌کنند. از نظر جریان معاملات، ما هرگز این همه معامله نداشتیم.»