منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اکثر معاملات سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر در مراحل اولیه بر اساس بررسی‌های لازم از هم می‌پاشند – TechCrunch

اکثر معاملات سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر در مراحل اولیه بر اساس بررسی‌های لازم از هم می‌پاشند – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اکثر معاملات سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر در مراحل اولیه بر اساس بررسی‌های لازم از هم می‌پاشند - TechCrunch

در اینجا چیزی است که سرمایه گذاران هنگام نوشتن اولین چک به یک استارتاپ به دنبال آن هستند

اکثر معاملات سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر در مراحل اولیه بر اساس بررسی‌های لازم از هم می‌پاشند - TechCrunch

پوشاندن پنج فلوت جمع آوری کمک های مالی و خراب کردن عرشه ای که شرکت برای جمع آوری 1.2 میلیون دلار از آن استفاده کرد، من را به این فکر وا داشت: چگونه جهنم انجام دادن سرمایه گذاران تصمیم می گیرند که آیا در مراحل اولیه در یک شرکت سرمایه گذاری کنند؟

شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز Baukunst سرمایه‌گذاری Five Flute را رهبری کرد و من با اکسل بیچارا و تایلر مینسی به گفت‌وگو نشستم تا یاد بگیرم چگونه یک معامله بالقوه در مراحل اولیه را ارزیابی می‌کنند. آنها به من گفتند که اکثر معاملاتی که آنها به آنها نگاه می‌کنند در مرحله بررسی دقیق از بین می‌روند و به من کمک کردند تا درک عمیق‌تری از ظاهر فرآیند از درون پیدا کنم.

«حکمت رایج باعث ایجاد حد وسط می شود. این مفید نیست. در VC، ما به دنبال نهایی هستیم. Axel Bichara، یکی از بنیانگذاران و شریک عمومی، Baukunst

به همین دلیل تصمیم برای برگزاری دومین جلسه یکی از بزرگترین تصمیمات در زمینه سرمایه گذاری خطرپذیر است [moment] به بعد، شما مقدار قابل توجهی از زمان خود را صرف می کنید. از هر 40 قرار اول فقط 1 نفر به قرار دوم منتهی می شود. «من هر کاری را که بعد از اولین قرار انجام می‌دهید، مراقبت لازم می‌دانم. شما از بنیانگذاران قدردانی می کنید. در مرحله سرمایه‌گذاری، بیشتر بررسی‌های ما بر دو چیز متمرکز است: کیفیت زمان تأسیس و اندازه/جذابیت فرصت بازار. اگر این دو را به درستی دریافت کنید، تقریباً طبق تعریف، همه چیز در جای خود قرار خواهد گرفت.»

بیچارا استدلال می‌کند که با تیم مناسب و بازار بزرگ، همه چیز دیگر را می‌توان بعداً فهمید و می‌گوید که اگر «تناسب بازار بنیان‌گذار» عالی داشته باشید، به مسابقات می‌روید.

“تیم مناسب از بنیانگذاران کار درست را انجام خواهند داد [in that case]. آنها عملکرد خوبی خواهند داشت و فرصت های بازار کارآمد سرمایه وجود خواهد داشت. شما با مزیت رقابتی وارد می‌شوید، جایگاه و مقیاسی را از آنجا پیدا می‌کنید. بیچارا توضیح داد که اگر از این دو پاسخ مثبت دریافت نکردید، نباید سرمایه گذاری کنید. تمام دقتی که انجام می دهید برای پاسخ به این دو سوال است.

در مورد باوکونست، تز سرمایه‌گذاری شرکت به این معناست که برای اینکه سرمایه‌گذاری منطقی باشد، استارت‌آپ باید حداقل پتانسیل یک میلیارد دلار یا بیشتر را داشته باشد – به این معنی که فرصت بازار باید به اندازه‌ای بزرگ باشد که در صورت تأسیس، این امکان را فراهم کند. تیم خوب عمل کرد

بیچارا گفت: “شما فقط از آنجا به عقب کار می کنید، و تمام تلاش های لازم ما از آن حمایت می کند.”