منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اکانت‌های جعلی توییتر دچار آشفتگی با برچسب آبی می‌شوند • TechCrunch

اکانت‌های جعلی توییتر دچار آشفتگی با برچسب آبی می‌شوند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اکانت‌های جعلی توییتر دچار آشفتگی با برچسب آبی می‌شوند • TechCrunch

رهبری سخت‌گیرانه ایلان ماسک و برنامه‌های نیمه‌قلب محصول در حال حاضر زمینه مساعدی برای سردرگمی در توییتر ایجاد کرده است.

ما فراموش کرده‌ایم که چند بار ماسک نظر خود را تغییر داده یا ادعاهای متناقضی در مورد اینکه نشان تأیید اعتباری جدید 8 دلاری چه می‌کند ارائه کرده است، اما از زمانی که این ویژگی فعال شد، حساب‌های جعلی هرج و مرج را فراگرفته است.

پرچم‌های آبی خریداری‌شده توییتر اکنون در دسترس برخی از مشترکین پرداخت‌کننده قرار گرفته است، و با توئیت‌هایی که به نظر می‌رسد از حساب‌های رسمی هستند، خط زمانی را تزریق می‌کنند. و ظاهراً تیم توئیتر اسکلت ماسک هیچ تغییر قابل توجهی در زبان بصری چک آبی ایجاد نکرده است، بنابراین در حال حاضر نشان می دهد که شما یا همان کسی هستید که می گویید – برای مثال @CocaCola – یا فقط تعدادی هستید. تصادفی 8 دلار سرفه کرد و مهر تایید گرفت.

توییتر آبی چک توییتر کپی آبی

اکنون که توییت‌ها در جدول زمانی توییتر ظاهر می‌شوند، تشخیص بصری دو دسته حساب‌های چک آبی از یکدیگر غیرممکن است. این امر مستلزم کلیک کردن برای بررسی تعداد فالوورهای کاربر است، که لزوماً روش قابل اعتمادی برای تشخیص نیست، یا جستجو برای سرنخ هایی که در سایر توییت های آنها یافت می شود. با کلیک بر روی خود هشتگ از صفحه نمایه ظاهراً یک کپی دیگر نیز نشان داده می شود، اما مانند همه چیز در توییتر در حال حاضر، این مورد نیز ممکن است تغییر کند.

توییت جعلی لبرون جیمز

تا کنون، این موضوع باعث شده است تا به حساب کاربری لبرون جیمز توجه شود که اعلام کرد ستاره بسکتبال خواهان معامله از لیکرز است. چندین ورزشکار دیگر از جمله آرولدیس چپمن، بازیکن بیسبال و کانر مک دیوید، بازیکن NHL، همین رفتار را دریافت کردند.

توییت تقلبی بازیکن هاکی با توییتر آبی

همانطور که گزارش دادیم، ماسک قبلاً چندین بار نظر خود را در مورد طرح خلاص شدن از شر ربات ها و هرزنامه ها با وادار کردن مردم به پرداخت 8 دلار در ماه تغییر داده است. اما اکنون که این ویژگی به‌طور ناگهانی فعال شده است، هر کسی می‌تواند با 8 دلار در ماه جعل هویت شخص دیگری باشد و محتوای آن‌ها را بدون هیچ تأییدیه‌ای به‌طور الگوریتمی افزایش دهد. (اگرچه ظاهراً این امتیاز پولی، مانند تقریباً تمام ویژگی‌های «جدید» توییتر بلو، خارج از تیک آبی، «به زودی ارائه می‌شود».)

همه آن حساب‌ها اکنون به حالت تعلیق درآمده‌اند، اما تنها پس از آن که توییت‌ها مورد توجه ناظران توییتر قرار گرفتند. با نیمی از کارکنانی که قبلاً داشت، اگر توییتر علاقه ای به بررسی در زمان پرداخت نداشته باشد، غیرممکن است که همه این موارد را بعد از این واقعیت دریافت کند، که ماسک به وضوح این کار را نمی کند.

پیامدهای توییتر به عنوان منبع اخبار قابل اعتماد و احتمال سوء استفاده در اینجا بسیار زیاد است. ماسک برنامه تصادفی خود را تا روز بعد از انتخابات ایالات متحده به تعویق انداخت، اما با توجه به رقابت‌های زیادی که هنوز برگزار نمی‌شود، قطعاً می‌توان انتظار داشت که شاهد سردرگمی باشیم که مرتبه‌ای بزرگتر از تجارت جعلی بسکتبال است.

جدای از پتانسیل اطلاعات نادرست، طرح ماسک حضور افراد مشهور را نیز تضعیف می کند، یکی از مواردی که توییتر را برای کاربران عادی جالب می کند. اگر کاربران توییتر حتی نتوانند افراد برجسته ای مانند ورزشکاران، سیاستمداران و ستارگان سینما را برای دنبال کردن پیدا کنند، ارزش پلتفرم به سرعت کاهش می یابد و درآمد تبلیغاتی از آن عقب نیست.