منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل 549 پوند برای هدفون جدیدش می خواهد! – AirPods Max

اپل 549 پوند برای هدفون جدیدش می خواهد! – AirPods Max

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل 549 پوند برای هدفون جدیدش می خواهد! - AirPods Max

اپل 549 پوند برای هدفون جدیدش می خواهد! - AirPods Max

همانطور که از مخترع آی‌پاد انتظار دارید، اپل محصولات صوتی فوق‌العاده‌ای تولید می‌کند، اما اغلب قیمت‌هایی دارند. آخرین مجموعه ایرپادهای غول فناوری کالیفرنیا 549 پوند قیمت دارد! اما آیا ارزش آن را دارند؟

AirPods Max اولین مجموعه از هدفون‌های داخل گوشی اپل است (اگر محدوده BEATS آنها را نادیده بگیرید) و دنباله‌ای از AirPods و AirPods Pro هستند که بسیار محبوب هستند. هدف آنها این است که اگر کاربر iPhone/iPad/Mac هستید بهترین راه ممکن برای گوش دادن به موسیقی باشد.

اپل 549 پوند برای هدفون جدیدش می خواهد! - AirPods Max

AirPods Max دارای صدای باکیفیت باورنکردنی، EQ تطبیقی، حذف نویز فعال و صدای فضایی است. اپل می گوید آنها طراحی آکوستیک سفارشی، تراشه های H1 و نرم افزارهای پیشرفته را برای تقویت صدای محاسباتی برای “گوش دادن انقلابی” ترکیب می کنند.

اپل 549 پوند برای هدفون جدیدش می خواهد! - AirPods Max

«AirPods محبوب‌ترین هدفون در جهان است که به دلیل تنظیم آسان، کیفیت صدای باورنکردنی و طراحی نمادین محبوبیت دارد. گرگ جوسویاک، معاون ارشد بازاریابی اپل در سراسر جهان، گفت: با AirPods Max، ما آن تجربه جادویی AirPods را به طراحی خیره‌کننده هدفون با صدای باکیفیت می‌آوریم. «طراحی آکوستیک سفارشی همراه با تراشه‌های قدرتمند H1 و نرم‌افزار پیشرفته، AirPods Max را قادر می‌سازد تا از صدای محاسباتی استفاده کند تا به صورت بی‌سیم، تجربه شنیداری شخصی نهایی را ارائه دهد.»

این تنها فناوری نیست که AirPods Max را منحصر به فرد می کند. اپل به هدبند و گوش کاپ نگاه کرده است تا مجموعه ای راحت تر و درجه یک از هدفون ها را بسازد. هدبند یا همان طور که اپل آن را سایبان می نامد، از توری قابل تنفس ساخته شده است که برای پخش وزن سر و کاهش فشار طراحی شده است.

AirPods Max در پنج رنگ عرضه می شود. خاکستری فضایی، نقره ای، آبی آسمانی، سبز و صورتی.

هر کاسه گوش AirPods Max با استفاده از مکانیزم جدیدی به هدبند متصل می شود که فشار را بر روی کاسه گوش متعادل و توزیع می کند. این اجازه می دهد تا به طور مستقل بچرخد و بچرخد تا با خطوط منحصر به فرد سر کاربر مطابقت داشته باشد. این بالشتک از مموری فوم طراحی شده است تا مهر و موم خوبی بر روی گوش ایجاد کند. چیزی که برای بهبود کیفیت صدا ضروری است.

اپل 549 پوند برای هدفون جدیدش می خواهد! - AirPods Max

در داخل یک درایور پویا 40 میلی متری طراحی شده توسط اپل قرار دارد که “بیس غنی، عمیق، میانه های دقیق و ضخامت سه گانه واضح و تمیز را ارائه می دهد تا هر نت شنیده شود.” این باید تضمین کند که این هدفون‌ها برخی از بهترین هدفون‌های بی‌سیم موجود در بازار خواهند بود، به‌ویژه با توجه به خوبی که عرضه‌های داخل گوشی آن‌ها وجود دارد.

اپل 549 پوند برای هدفون جدیدش می خواهد! - AirPods Max

AirPods Max تا 20 ساعت عمر باتری دارد. اپل می گوید که در حال گوش دادن به صدای با کیفیت بالا، زمان مکالمه هندزفری، یا پخش فیلم با حذف فعال نویز و صدای فضایی فعال است. شما همچنین تمام ویژگی‌های استانداردی را که از AirPods انتظار دارید، مانند سوئیچ خودکار، اشتراک‌گذاری صدا و عملکرد سیری، دریافت می‌کنید.

اپل 549 پوند برای هدفون جدیدش می خواهد! - AirPods Max

AirPods Max با یک کیف هوشمند نرم و باریک عرضه می شود. در این حالت، AirPods Max در حالت بسیار کم مصرف قرار می‌گیرد که به حفظ انرژی باتری در زمان عدم استفاده کمک می‌کند.

سوال این است؛ آیا ارزش آنها 549 پوند است؟ احتمالا، اما هنوز هم پول زیادی برای هدفون است.

آیا 549 پوند برای این هدفون می پردازید؟ از طریق آن به ما اطلاع دهید توییترفیس بوک یا اینستاگرام.