منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل مدل‌های مک‌بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی را با تراشه‌های M2 Pro و Max قدرت می‌دهد • TechCrunch

اپل مدل‌های مک‌بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی را با تراشه‌های M2 Pro و Max قدرت می‌دهد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل مدل‌های مک‌بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی را با تراشه‌های M2 Pro و Max قدرت می‌دهد • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت شبانه‌روز به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

خبر خوب—ما با دور دیگری از رویدادهای TechCrunch بازگشته‌ایم، و بلیت‌های زودهنگام برای رویداد اولیه پرندگان خود در بوستون در آوریل در دسترس داریم. وای!

ما هم امروز را خیلی دوست داشتیم اسب هاهمانطور که سام آلتمن آن را می بیند، به آینده نگاه می کنیم. – کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

  • روزی یک سیب…: برای گرفتن یک گاز بزرگ از اپل آماده شوید. کایل و برایان پوشش را جدا کنید تا تراشه‌های M2 Pro و M2 Max غول فناوری مصرف‌کننده را که مقداری قدرت دارند، آشکار کنید. این تراشه ها در مک بوک پروهای 14 و 16 اینچی در دسترس خواهند بود و اگر به دنبال یک کامپیوتر جدید هستید، M2 Mac Mini با قیمت پایه 599 دلار در 24 ژانویه وارد بازار می شود.
  • مبتنی بر ابر با تجزیه و تحلیل داخلی: تاکنون چیزی جز آسمان آبی برای Cumul.io، یک پلتفرم تحلیلی تعبیه‌شده با کد پایین برای شرکت‌های SaaS وجود ندارد. این شرکت 10.8 میلیون دلار جمع آوری کرد تا به توسعه پلت فرم هوش تجاری خود ادامه دهد، که به سرعت تقریباً هر منبع داده ای را به هم متصل می کند، ویژگی های خاص را برای سفارشی کردن داشبورد خود بکشید و رها کنید، و سپس قطعه کد را در برنامه خود کپی و جایگذاری کنید تا به هزاران کاربر نهایی خدمات ارائه دهد. “ جنسیت نوشتن.
  • عنوان گویای همه چیز است: ما نتوانستیم از بخش TC+ سرقت نکنیم زیرا تیمتیتر این مطلب بسیار خوب است: «استارت‌آپ جدید مت راجرز، یکی از بنیانگذاران Nest، زباله است.» ما دیگر آن را برای شما خراب نمی‌کنیم.

استارت آپ ها و VC ها

ChatGPT، هوش مصنوعی که می تواند شعر، ایمیل، فرمول صفحه گسترده و موارد دیگر بنویسد، اخیراً تبلیغات منفی زیادی را به خود جلب کرده است. کایل نوشتن. شاید به همین دلیل است که AI21 Labs، یک استارت‌آپ اسرائیلی که سیستم‌های هوش مصنوعی را برای تولید متن در راستای ChatGPT توسعه می‌دهد، با کمک نوشتاری تازه منتشر شده خود، Wordtune Spices، رویکرد متفاوتی را امتحان کرد. Wordtune Spices، بخشی از مجموعه توسعه یافته هوش مصنوعی AI21، ایمیل ها و مقالاتی مانند ChatGPT نمی سازد. در عوض، گزینه هایی را ارائه می دهد که صدا و سبک جملات قبلاً نوشته شده را تغییر می دهد، در حالی که آماری را از منابع مبتنی بر وب برای “تقویت استدلال” ارائه می دهد.

درباره روبات‌هایی که می‌نویسند… پس از افزایش ارزش یک میلیارد دلاری هفته گذشته، DeepL در حال ارائه یک محصول جدید زبانی است، اولین توسعه برای یک استارت‌آپ که نام خود را از ابزارهای محبوب ترجمه مبتنی بر هوش مصنوعی خود ساخته است. اینگریداوه نوشتن. Write ابزار جدیدی است که نوشته‌های شما را تصحیح می‌کند—اشتباهات گرامری و نقطه‌گذاری را می‌گیرد، پیشنهادهایی برای وضوح و عبارت‌های خلاقانه‌تر ارائه می‌دهد و (به زودی) به شما امکان می‌دهد لحن خود را تغییر دهید.

در چند روز گذشته اخبار سرگرم کننده زیادی برای راه اندازی سایت منتشر شده است، بنابراین انتخاب تنها پنج مورد برای بارگیری در موتور توصیه کوچک ما دشوار بود، اما در اینجا چیزی است که به آن رسیدیم:

7 پیش بینی فناوری فضایی برای سال 2023

هنگام پرتاب موشک فالکون هوی اسپیس ایکس در 6 فوریه 2018، جمعیتی در ساحل Playalinda در ساحل ملی کاناورال، شمال مرکز فضایی کندی تشویق می‌کنند. Playalinda یکی از نزدیک‌ترین مناطق برای تماشای عمومی برای دیدن پرتاب است. حدود 3 مایل از سکوی پرتاب 39-A SpaceX.  (جو بربانک/اورلاندو سنتینل/سرویس خبری تریبون از طریق گتی ایماژ)

اعتبار تصویر: اورلاندو سنتینل (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

در زمان نگارش این مقاله، ویکی‌پدیا خاطرنشان می‌کند که تاکنون هشت پرتاب موفقیت‌آمیز پرواز فضایی در سال جاری انجام شده است.

فضاپیماهای جدید در حال راه اندازی هستند، کاربران تلفن همراه به زودی از فضا متصل خواهند شد، و برنامه Artemis با حمایت ناسا یکی از چندین تلاشی است که ربات ها (و در نهایت خدمه انسانی) را به ماه می آورد.

مارک بوگت، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Seraphim Space Manager LLP گفت: با وجود عدم قطعیت اقتصادی، ما معتقدیم که رکوردهای جدیدی در فناوری فضایی زمانی که پروژه های تجاری غول پیکر تامین می شوند، ثبت خواهد شد.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

بیشتر، بیشتر، همه چیز را در مورد چگونگی تأیید یک حمله سایبری که خدمات پستی بریتانیا را مختل کرد، تأیید کرد. کارلی می نویسد که این تایید یک هفته پس از آن صورت می گیرد که رویال میل اعلام کرد که توسط یک “حادثه سایبری” نامشخص مورد اصابت قرار گرفته است که آن را قادر به ارسال نامه به خارج از کشور کرده است. مدیر اجرایی سیمون تامپسون گفت که او معتقد نیست اطلاعات مشتری به خطر افتاده است اما در صورت تغییر به مقامات اطلاع داده است. برخی گزارش ها می گویند که گروه باج افزار LockBit پشت آن است و کارلی در حال کار بر روی تایید آن است.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: