منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل باگ های امنیتی ناخوشایند را برطرف می کند، HBO Max به طور ناگهانی محتوا را حذف می کند و a16z از فناوری بعدی Neumann’s TechCrunch پشتیبانی می کند

اپل باگ های امنیتی ناخوشایند را برطرف می کند، HBO Max به طور ناگهانی محتوا را حذف می کند و a16z از فناوری بعدی Neumann’s TechCrunch پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل باگ های امنیتی ناخوشایند را برطرف می کند، HBO Max به طور ناگهانی محتوا را حذف می کند و a16z از فناوری بعدی Neumann's TechCrunch پشتیبانی می کند

سلام سلام! ما با نسخه دیگری از Week in Review بازگشته‌ایم، خبرنامه‌ای که در آن به طور خلاصه داستان‌های برتری را که در هفت روز گذشته به TechCrunch رسیده‌اند، مرور می‌کنیم. آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ اینجا ثبت نام کنید.

باقی مسایل

a16z از چیز جدید موسس WeWork پشتیبانی می کند: هنگامی که یک شرکت به اندازه کافی سقوط می کند تا الهام بخش یک مینی سریال باشد، آیا کسی از بنیانگذاران حمایت می کند؟ به نظر نمی رسد که این موضوع a16z را منصرف کرده است، کسی که اخیراً بزرگترین بررسی خود را در مورد بعدی آدام نویمان، بنیانگذار WeWork انجام داده است.

بنیانگذار Black Girls Code از هیئت مدیره اخراج شدناتاشا ماسکارنهاس و دومینیک مادوری دیویس می نویسند: “کیمبرلی برایانت رسماً Black Girls Code را ترک کرد، هشت ماه پس از تعلیق برای مدت نامحدود از سازمانی که او تأسیس کرد.” برایانت در پاسخ به فسخ، شکایتی را به اتهام “فسخ نادرست و تضاد منافع” تنظیم کرده است.

گوگل در حال تعطیل کردن IoT Core است: Google’s IoT Core سرویسی است که برای کمک به سازندگان دستگاه در ساخت ابزارهای متصل به اینترنت و اتصال به Google Cloud طراحی شده است. این هفته، گوگل اعلام کرد که آن را تعطیل می کند و به سازندگان دستگاه یک سال فرصت داد تا راه حل دیگری ارائه دهند.

اشتباه امنیتی بزرگ اپل: وقت آن است که دستگاه های اپل خود را به روز کنید! این هفته، این شرکت وصله‌های مهمی را ارسال کرد که دو مشکل امنیتی (!) را که به نظر می‌رسد مهاجمان از قبل به‌طور فعال از آن‌ها بهره‌برداری می‌کنند، برطرف می‌کند. باگ‌ها شامل موتور WebKit سافاری می‌شوند و می‌توانند منجر به دسترسی کامل مهاجم به دستگاه شما شوند – پس واقعاً به‌روزرسانی کنید.

HBO Max عناوین را حذف می کند: HBO Max در حال ادغام با Discovery+ است و بنا به دلایلی این بدان معناست که تعداد زیادی از عناوین بارگیری می شوند – و سریع. می‌خواستم به همه بگویم قبل از اینکه سریال شگفت‌انگیز جزیره کمپ تابستانی از بین برود، راه خود را ادامه دهند، اما بدیهی است که قبلا حذف شده است. لیست کامل عناوین گم شده/به زودی از دست رفته را اینجا بیابید.

TC با stalkerware مبارزه می کند: در ماه فوریه، Zach Whittaker از TechCrunch پرده شبکه‌ای از برنامه‌های «stalkerware» را که برای جمع‌آوری بی‌صدا پیام‌های متنی خصوصی، عکس‌ها، تاریخچه مرور و موارد دیگر طراحی شده بودند، کنار زد. این هفته، Zack ابزاری را منتشر کرد که به افراد کمک می‌کند تشخیص دهند که آیا تلفن اندرویدی آنها – و در نتیجه اطلاعات شخصی آنها – به خطر افتاده است یا خیر. در ادامه بیشتر از Zach درباره این ابزار جدید خواهیم شنید.

تصویر یک تلفن با نور آبی با نشانگر مکان بالای آن، در برابر پس‌زمینه چشم‌های متحرک قرمز و آبی.

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

چیزهای صوتی

در دنیای پادکست TechCrunch چه می‌گذرد؟ این هفته، تیم Equity در مورد اینکه چرا ما باید رسما از مقایسه آدام نویمان و الیزابت هولمز خودداری کنیم، صحبت می‌کند و برنزی با روکسان پترائوس، بنیانگذار آتنا و هانتر واک Homebrew درباره نحوه «فروش چشم‌انداز، نه تجارت» به TechCrunch صحبت می‌کند. زنده.

چیزهای اضافی

پشت دیوار پرداخت TC+ چیست؟ چند چیز واقعا جالب! در اینجا یک طعم وجود دارد:

سرمایه گذاری خطرپذیر چگونه کار می کند؟: به نظر می رسد یک سوال اساسی است، اما ما … خیلی زیاد. هاج، با چشم‌انداز نادری که به‌عنوان یک گزارشگر و مربی و مدیر سابق صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر تداخل دارند، آن را تا جایی که فقط خودش می‌تواند تجزیه می‌کند.

آیا قصد دارید از سهام خود به عنوان وثیقه استفاده کنید؟ شانس: پس از سال ها کار، در شرکت خصوصی که به ساخت آن کمک کردید، توانستید سرمایه زیادی ایجاد کنید. آیا واقعاً می توانید از آن به عنوان وثیقه برای چیزی استفاده کنید؟ Max Brenner از Compound ما را از طریق چالش ها راهنمایی می کند.

نویسنده در کانون توجه: زک ویتاکر

اپل باگ های امنیتی ناخوشایند را برطرف می کند، HBO Max به طور ناگهانی محتوا را حذف می کند و a16z از فناوری بعدی Neumann's TechCrunch پشتیبانی می کند

اعتبار تصویر: وین کائو

این هفته، ما در حال آزمایش بخش جدیدی هستیم که در آن به سرعت با یک نویسنده TechCrunch تماس می گیریم تا کمی در مورد آنها و آنچه در این هفته در ذهن آنهاست بشنویم. اولین؟ باور نکردنی، تکرار نشدنی زک ویتاکر.

زک ویتاکر کیست؟ در TechCrunch چه کار می کنید؟

سلام، من ویرایشگر امنیتی اینجا هستم، با نام مستعار TechCrunch’s Bearer of Bad News، و بر میز امنیتی نظارت می کنم. ما اخبار بزرگ امنیت سایبری روز – هک ها، نقض داده ها، حملات دولت ملت ها، نظارت و امنیت ملی – و نحوه تاثیر آنها بر شما و صحنه فناوری گسترده تر را کشف و گزارش می کنیم.

اگر بتوانید انگشتانتان را بشکنید و یک چیز در مورد ضربان خود به همه مردم دنیا بگویید، آن چه می بودید؟

به امنیت سایبری به عنوان سرمایه‌گذاری برای چیزی که امیدوارید هرگز رخ ندهد، مانند نقض اطلاعات شخصی‌تان فکر کنید. بهتره الان جلوش رو بگیری امروز، آسان‌تر از همیشه است – و هیچ‌وقت برای شروع دیر نیست. در سه مرحله ساده که نفوذ به حساب‌های شما یا سرقت داده‌های شما را برای هکرها سخت‌تر می‌کند، کمی وقت بگذارید: از یک مدیر رمز عبور استفاده کنید، هر کجا که می‌توانید احراز هویت دو مرحله‌ای را تنظیم کنید، و برنامه‌ها و دستگاه‌های خود را فعال نگه دارید—تا به امروز تاریخ.

در مورد این ابزار ضد تعقیب که این هفته راه اندازی کردید به من بگویید

در ماه فوریه، TechCrunch فاش کرد که شبکه‌ای از برنامه‌های «stalkerware» تقریباً یکسان، دارای همان نقص امنیتی مشترکی هستند که اطلاعات تلفن شخصی صدها هزار دارنده دستگاه‌های اندرویدی را در سراسر جهان فاش می‌کند. این برنامه‌های مخرب توسط شخصی که به تلفن شما دسترسی دارد قرار می‌گیرند و طوری طراحی شده‌اند که پنهان می‌مانند اما بی‌صدا داده‌های تلفن قربانی مانند پیام‌ها، عکس‌ها، گزارش تماس‌ها، مکان و موارد دیگر را سرقت می‌کنند. ماه‌ها بعد، فهرستی از هر دستگاهی که توسط این برنامه‌ها در معرض خطر قرار گرفته بود، به بیرون درز کرد. داده‌ها اطلاعات کافی برای شناسایی یا اطلاع‌رسانی به قربانیان نداشت، بنابراین ما این ابزار جستجو را ایجاد کردیم تا به هر کسی اجازه دهیم دستگاهش در معرض خطر قرار گرفته باشد – و چگونه می‌توان این نرم‌افزار جاسوسی را در صورت ایمن بودن حذف کرد.

اوه خوب بنابراین شخصی تلفن شما را می گیرد، یکی از این برنامه های کلی را نصب می کند در حالی که شما توجه نمی کنید، برنامه داده های شخصی شما را برای نصب کننده استخراج می کند تا آنها را بررسی کند… در همین حال برنامه یک دسته از داده ها را برای هرکسی که می داند کجا را جستجو کند فاش می کند. آیا به نظر می رسد افرادی که پشت برنامه های استالکرور هستند قصد توقف دارند؟

اصلا. گروه توسعه‌دهنده مستقر در ویتنام که در پشت وب تعقیب‌کننده قرار داشت، تمام تلاش خود را کرد تا هویت خود را پنهان نگه دارد (اما نه به اندازه کافی). تعداد دستگاه های در معرض خطر هر روز در حال افزایش بود، اما بدون انتظار برای رفع مشکل، تحقیقات خود را منتشر کردیم تا به قربانیان در مورد خطرات این جاسوس افزار هشدار دهیم. هیچ کس در جامعه مدنی نباید بدون اطلاع یا رضایت خود تحت این نوع نظارت تهاجمی قرار گیرد.

علاوه بر این ابزار (که عالی است!)، پست مورد علاقه شما که با TC نوشته یا انجام داده اید چیست؟

در چهار سالی که من اینجا هستم؟ این سخت است! یکی از مواردی که من هنوز اغلب به آن فکر می کنم، داستان داخلی این است که چگونه دو محقق امنیتی بریتانیایی در اوایل دهه 20 زندگی خود به نجات اینترنت از باج افزار سریع WannaCry در سال 2017 کمک کردند، که در سراسر جهان گسترش یافت، کامپیوترهای بیمارستان های NHS، غول های حمل و نقل را قفل کرد. و مراکز حمل و نقل، میلیاردها دلار خسارت وارد کرده است. اما زمانی که یکی از آنها نام دامنه خاصی را در کد بدافزار پیدا کرد و ثبت کرد، حمله در مسیر خود متوقف شد. آنها سوئیچ کشتن بدافزار را کشف کردند و آنها را در یک شب به قهرمانان “تصادفی” تبدیل کردند. اما تنها چیزی که مانع از شیوع دیگر WannaCry شد، زنده نگه داشتن دامنه breakpoint در دست آنها بود، علیرغم تلاش بازیگران بد برای آفلاین کردن آن با غلبه بر ترافیک اینترنت. «مسئول بودن در قبال چیزی که NHS را حفظ می کند؟ یکی از محققان در آن زمان به من گفت، لعنتی، وحشتناک.