منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • الون جت، حساب توییتری که پروازهای ایلان ماسک را ردیابی می کند، برای همیشه به حالت تعلیق درآمد • TechCrunch

الون جت، حساب توییتری که پروازهای ایلان ماسک را ردیابی می کند، برای همیشه به حالت تعلیق درآمد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
الون جت، حساب توییتری که پروازهای ایلان ماسک را ردیابی می کند، برای همیشه به حالت تعلیق درآمد • TechCrunch

حساب توییتر @ElonJetکه استفاده می کند داده های در دسترس عموم برای ردیابی مکان جت شخصی ایلان ماسک، توسط توییتر برای همیشه تعلیق شده است.

تعهد من به آزادی بیان حتی به عدم ممنوعیت اکانت پس از هواپیمای من ادامه می‌یابد، حتی اگر این یک خطر مستقیم برای امنیت شخصی باشد. توییت کرد در 6 نوامبر به نظر می رسد ماسک در ماه گذشته نظر خود را تغییر داده است.

جک سوینی، دانشجوی دانشگاه فلوریدا مرکزی که ElonJet@ را ایجاد کرد، همچنین ربات‌های مشابهی را اجرا می‌کند که جت‌های خصوصی غول‌های فناوری را ردیابی می‌کنند. مارک زاکربرگ. با این حال، هیچ یک از حساب‌های دیگر سوینی تحت تأثیر قرار نگرفت، از جمله حسابی که سفر برادر ایلان ماسک را دنبال می‌کند. کیمبال ماسک.

این صورتحساب برای مدت طولانی برای ماسک دردناک بوده است. در ماه ژانویه، ماسک از سویینی در توییتر به دانش آموز پیشنهاد داد تا 5000 دلار برای حذف @ElonJet کند، اما او این پیشنهاد را رد کرد.

آیا شانسی وجود دارد که این مبلغ تا 50 هزار دلار برسد؟ این حمایت بزرگی در کالج خواهد بود و احتمالاً به من اجازه می‌دهد یک ماشین، شاید حتی یک مدل 3، تهیه کنم.

متأسفانه، ماسک قرار نبود شهریه سوئینی را پرداخت کند.

به گفته سوینی، @ElonJet از نزدیک در مقر توییتر زیر نظر گرفته شده است. او در حساب شخصی خود پست کرد که یکی از کارمندان ناشناس توییتر به او گفته است که او دید حساب محدود است در 2 دسامبر سوئینی همچنین یک اسکرین شات منتشر کرد که ظاهراً از Slack داخلی توییتر به بیرون درز کرده است که به نظر می‌رسد معاون اعتماد و ایمنی الا اروین را نشان می‌دهد که از تیم می‌خواهد فوراً فیلتر با دید بالا را برای ElonJet@ اعمال کنند. TechCrunch برای تایید مشروعیت پیام به ایروین ایمیل زد.

پس از تعلیق توسط توییتر، سوینی یک حساب Elon Jet در Mastodon ایجاد کرد.