منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استون مارتین والهالا هیبریدی پلاگین خودروهای الکتریکی آینده را شکل خواهد داد – TechCrunch

استون مارتین والهالا هیبریدی پلاگین خودروهای الکتریکی آینده را شکل خواهد داد – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استون مارتین والهالا هیبریدی پلاگین خودروهای الکتریکی آینده را شکل خواهد داد - TechCrunch

استون مارتین والهالا هیبریدی پلاگین خودروهای الکتریکی آینده را شکل خواهد داد - TechCrunch

استون مارتین در حال استفاده از پلاگین هیبریدی با عملکرد بالا Valhalla برای توسعه کتاب بازی برای خودروهای الکتریکی آینده خود است.

مدیران می گویند که ابرخودروی 937 اسب بخاری Valhalla که در روز یکشنبه در Pebble Beach Concours d’Elegance به نمایش گذاشته شد، درس هایی را در ارتباط با راننده، جلوه های بصری و صدا به نمایش گذاشت که می تواند در اولین خودروی الکتریکی خود در سال 2025 ظاهر شود.

الکس لانگ، رئیس استراتژی محصول و بازار استون مارتین لاگوندا گفت: “اگر این دستور العمل ترکیبی را به درستی دریافت کنیم، چیزی است که بعداً در جای دیگری در این محدوده مشاهده خواهیم کرد.”

او گفت که مهندسان Valhalla به ویژه در مورد حفظ دینامیک رانندگی آماده در مسیر این برند در هنگام توسعه موتور وسط دو سرنشینه نگران بودند. وسایل نقلیه الکتریکی می توانند کمتر درگیر شوند زیرا راننده کنترل را به سیستم های الکتریکی و ویژگی های پیشرفته کمک راننده که آنها را راه اندازی می کنند واگذار می کند.

لانگ گفت: «ماشین های الکتریکی بیشتر شبیه رانندگان روزانه هستند و کمتر شبیه هیجان های آخر هفته هستند.

مهندسان به دنبال بازگرداندن کنترل راننده به پیشرانه هیبریدی والهالا هستند، که ترکیبی از یک توربو دوقلو V8 با دو موتور الکترونیکی است، با شماره گیری «اغلب اندک و بازخوردهای زیاد جلو» در میان دیگر ترفندها.

او گفت: “یک چیزی که ما در مورد آن بسیار مراقب بودیم این است که پاسخ های ماشین را به راننده تنظیم کنیم.” “اگر بیش از حد به رانندگی کمک می کنید، سطحی از قطع ارتباط وجود دارد.”

موتورهای الکتریکی شتاب سریع‌تری دارند، اما هیبریدی‌ها و خودروهای برقی سنگین‌تر و به طور کلی کمتر از همتایان خود که با موتور گازی کار می‌کنند، چابک‌تر هستند. وزن اضافی درایو باتری چالش‌هایی را برای والهالا به همراه دارد، از جمله فهمیدن اینکه چگونه می‌توان به سرعت مسیر را بدون بارگذاری بیش از حد در سیستم ترمز تغییر داد.

Marek Reichmann، مدیر ارشد خلاقیت، گفت: Valhalla همچنین پیشگام طراحی بیرونی برای مجموعه برقی این برند بود. بدنه آن دارای سطوح رنگ‌شده و کربنی است تا سایه‌هایی ایجاد کند که به خودرو کمک می‌کند در حالت ایستاده در حرکت به نظر برسد.

«باید تعادل بصری عالی وجود داشته باشد، پس چگونه می‌توان خودرو را از هم جدا کرد، چه رنگ کربنی باشد یا بدنه، یا آن را رنگ آمیزی کرد تا الکتریسیته به زبان بومی ارائه شود؟ به نظر من باید زبان خودش را داشته باشد.

صدا نیز وارد بازی شد. از لحاظ تاریخی، صدای موتور برای درک عملکرد یک خودروی اسپرت بسیار مهم بوده است. لانگ گفت: «این یک چالش بزرگ با خودروهای الکتریکی است، زیرا شما با کیفیت صدا احساسات زیادی را از دست می دهید و آن مرحله از آماده سازی را ندارید.

او افزود که Valhalla در حالت EV “تقریباً بی صدا” عمل می کند. تمام سر و صدا از V8 می آید که بلند خواهد بود.