منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استعفای مدیرعامل کاکائو پس از حادثه آتش سوزی که باعث قطعی گسترده شد • TechCrunch

استعفای مدیرعامل کاکائو پس از حادثه آتش سوزی که باعث قطعی گسترده شد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استعفای مدیرعامل کاکائو پس از حادثه آتش سوزی که باعث قطعی گسترده شد • TechCrunch

Whon Namkoong، مدیرعامل Kakao، پس از یک حادثه آتش‌سوزی در مرکز داده SK C&C در جنوب سئول استعفا داد و باعث قطعی گسترده در آخر هفته شد و چندین سرویس Kakao از جمله پیام‌رسان، خدمات مسافرتی، پرداخت، بانکداری و بازی‌ها را مختل کرد.

نامکونگ که در سال 2015 به کاکائو پیوست، در ماه مارس امسال به عنوان مدیر عامل شرکت ارتقا یافت. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه، Namkung به دلیل قطعی گسترده “برای مدت طولانی” عذرخواهی کرد و گفت که “بار سنگین مسئولیت” این حادثه را احساس می کند. وی افزود: این شرکت تمام تلاش خود را برای بازگرداندن ایمان مصرف کنندگان به کار خواهد گرفت.

کاکائو امروز صبح گفت بازسازی شد خدمات اضافی مانند پست Kakao و TalkChannel. اکثر خدمات آن تقریباً کاملاً کاربردی هستند و برخی از آنها تا حدی غیرفعال هستند.

KakaoTalk محبوب ترین برنامه پیام رسانی کره جنوبی است که هر ماه به بیش از 47 میلیون نفر از جمعیت 51.7 میلیونی این کشور می رسد. این برنامه همچنین توسط مقامات دولتی و مشاغل، از جمله بانک ها، خدمات حمل و نقل و بازیکنان پرداخت استفاده می شود.

طبق بیانیه شرکت، Eun-Taek Hong، مدیرعامل کاکائو که شرکت را در کنار Namkoong اداره می‌کند و در حال حاضر تیم اورژانس Kakao را رهبری می‌کند، به عنوان تنها رئیس کاکائو در شرکت باقی خواهد ماند.

یون سوک یول، رئیس جمهور کره جنوبی روز دوشنبه گفت که KakaoTalk عملا یک زیرساخت ارتباطی ملی است. سهام کاکائو روز دوشنبه سقوط کرد اما پس از اعلام جدایی نامکونگ کمی بهبود یافت.

تحلیلگران برنشتاین در گزارشی در این هفته گفتند که روند بازیابی کند کاکائو به دلیل عدم وجود زیرساخت سرور اختصاصی شرکت و “اتکای شدید” به مرکز داده SK C&C است که آتش گرفت. آنها افزودند که Kakao همچنین فاقد یک سیستم پشتیبان خوب توزیع شده است.

هونگ امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که این شرکت قصد دارد 460 میلیارد وون کره (حدود 325 میلیون دلار) برای ساخت مرکز داده خود از سال آینده سرمایه‌گذاری کند و هدف آن تکمیل آن در سال آینده است.