منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استخراج کننده بیت کوین Argo برای جلوگیری از ورشکستگی در معامله 100 میلیون دلاری Galaxy Digital • TechCrunch

استخراج کننده بیت کوین Argo برای جلوگیری از ورشکستگی در معامله 100 میلیون دلاری Galaxy Digital • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استخراج کننده بیت کوین Argo برای جلوگیری از ورشکستگی در معامله 100 میلیون دلاری Galaxy Digital • TechCrunch

این دو شرکت روز چهارشنبه اعلام کردند که گلکسی دیجیتال با خرید تسهیلات استخراج بیت کوین هلیوس Argo Blockchain به مبلغ 65 میلیون دلار موافقت کرده است.

این معامله همچنین شامل خرید «عملیات مرتبط» گلکسی از بلاک چین Argo نیز می شود. گلکسی همچنین به آرگو وام 35 میلیون دلاری در حالی که شرکت بازسازی می‌کند، با بسته وثیقه تجهیزات معدن آرگو ارائه خواهد کرد. آرگو مالکیت ماشین آلات خود را در تاسیسات در شهرستان دیکنز، تگزاس حفظ خواهد کرد و یک قرارداد میزبانی دو ساله با گلکسی منعقد خواهد کرد تا فضایی برای ماشین آلات معدن خود در این تاسیسات فراهم کند.

از طریق این معامله، نه تنها عملیات استخراج گلکسی رشد خواهد کرد، بلکه آرگو از ورشکستگی نیز جلوگیری خواهد کرد. آرگو در بیانیه‌ای گفت: این معامله «ترازنامه آرگو» را تقویت می‌کند و موقعیت نقدینگی آن را بهبود می‌بخشد تا شرکت بتواند «به عملیات خود ادامه دهد».

پیتر وال، مدیرعامل آرگو در بیانیه‌ای گفت: این تامین مالی به کاهش ۴۱ میلیون دلار بدهی آرگو کمک می‌کند و نقدینگی آن را افزایش می‌دهد تا “به تضمین ادامه فعالیت‌ها در بازار نزولی ادامه دهد.”

ورشکستگی در صنعت استخراج بیت کوین در ماه های اخیر ادامه داشته است زیرا بازار با رکودهای قابل توجهی به دلیل افزایش قیمت انرژی و کاهش درآمد ماینرها مواجه شده است که باعث کاهش حاشیه ها و افزایش زیان سود شده است.

هفته گذشته، Core Scientific، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال در ایالات متحده، اعلام ورشکستگی در فصل 11 کرد. در ماه سپتامبر، شرکت داده‌های استخراج بیت‌کوین Compute North پس از جمع‌آوری 385 میلیون دلار سرمایه استراتژیک هفت ماه قبل، درخواست حمایت از ورشکستگی فصل 11 را ارائه کرد. .

گلکسی در بیانیه ای گفت: «این تراکنش گسترش عملیات و خدمات استخراج بیت کوین گلکسی را تسریع می کند، دسترسی به زیرساخت استخراج مالیاتی کارآمد را فراهم می کند و اتکا به ارائه دهندگان میزبانی شخص ثالث را کاهش می دهد.

اگرچه برخی از ماینرها با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند، خرید هلیوس به قصد گلکسی برای گسترش عملیات استخراج خود اشاره می کند، زیرا هلیوس دومین مرکز مالکیت و فعالیت آن به همراه اولین سایت استخراج اختصاصی آن است که در اوایل سال جاری اعلام شد.

کریس فرارو، رئیس و مدیر سرمایه‌گذاری گلکسی در بیانیه‌ای گفت: این خرید یک نقطه عطف جدید برای سفر دو ساله Galaxy در استخراج بیت‌کوین است زیرا مقیاس عملیاتی و دامنه راه‌حل‌های آن را افزایش می‌دهد.

سهام آرگو با 77.43 درصد افزایش در روز به حدود GBX 6.39 دلار در بورس لندن رسید. در همین حال، قیمت بیت کوین اندکی در روز کاهش یافته است، حدود 16750 دلار در همان بازه زمانی.