منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استارت آپ ویدیویی Deepfake از سازندگان دیپ وودو، 20 میلیون دلار سرمایه جدید دریافت می کند • TechCrunch

استارت آپ ویدیویی Deepfake از سازندگان دیپ وودو، 20 میلیون دلار سرمایه جدید دریافت می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استارت آپ ویدیویی Deepfake از سازندگان دیپ وودو، 20 میلیون دلار سرمایه جدید دریافت می کند • TechCrunch

تری پارکر و مت استون، خالقان پارک جنوبی و رسانه‌های مختلف در طول سال‌ها، ۲۰ میلیون دلار جمع‌آوری کرده‌اند تا به کار بر روی استودیوی حرفه‌ای خود برای سازندگان عمیق جعلی، Deep Voodoo، ادامه دهند.

این شرکت در طول خاموشی رسانه‌ای ۲۰۲۰ راه‌اندازی کرد، زمانی که بیماری همه‌گیر مانع از بسیاری از سفرها و تولیدات اولیه شد. پارکر و استون قبلاً شروع به جمع‌آوری تیمی از هنرمندان هوش مصنوعی برای فیلمی که در حال ساخت بودند، کرده بودند، و وقتی کووید مداخله کرد، آنها بر ایجاد ابزارهایی تمرکز کردند تا بعداً از آنها استفاده کنند.

استون در پستی در وب سایت Deep Voodoo گفت: “ما با این فناوری شگفت انگیز روبرو شدیم و در نهایت بهترین هنرمندان دیپ فیک جهان را استخدام کردیم.” من برای کسب اطلاعات بیشتر تماس گرفته ام و در صورت شنیدن این مطلب، این پست را به روز خواهم کرد.

نقش پارکر/استون زمانی ظاهر شد که این شرکت در کنار شخصیتی کمتر از کندریک لامار به نمایش عمومی درآمد. در ویدئوی “The Heart Part 5″، نوازنده اشعار خود را به نظر می رسد که برداشتی است، اما وقتی مستقیماً به سمت دوربین می رود، چهره اش جنبه های دیگران را به خود می گیرد: او جی سیمپسون، نیپسی هاستل، کوبی برایانت. و کانیه وست:

البته بدیهی است که از فناوری دیپ فیک برای این کار استفاده شده است – همانطور که واضح است که اژدهاهای بازی تاج و تخت واقعی نیستند. حتی اگر جایگزینی به هیچ وجه کامل نباشد، هنوز به طور چشمگیری مؤثر است.

از آن زمان و با کمک 20 میلیون دلاری Connect Ventures، دیپ وودو شروع به ارائه فناوری خود به دیگران در این تجارت کرده است.

این تنها کسی نیست که این کار را با یک شوت از راه دور انجام می دهد، به طور طبیعی. پیری دیجیتال و “پوست مجدد”، همانطور که گاهی اوقات نامیده می شود، به یکی از اصلی ترین رسانه های دیزنی تبدیل شده است، اگرچه تلاش های اولیه (گرند موف تارکین مومی شکل و لوک اسکای واکر جوان متقاعدکننده) با استقبال ضعیف مخاطبان مواجه شد.

این فناوری به وضوح در اینجا باقی مانده است، اما اینکه چگونه به صورت خلاقانه و اخلاقی از آن استفاده خواهد شد، هنوز یک سوال باز است. استون و پارکر، علی‌رغم بدنامی که به خاطر طنز و جنجال‌های خواستگاری دارند، به نظر می‌رسد که در مورد مسائل اساسی عدالت و داستان‌گویی متفکرانی عاقل باشند. این یک شروع است.