منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استارت‌آپ مراقبت از پوست ستاره بالیوود دیپیکا پادوکن حمایت VC را جلب می‌کند • TechCrunch

استارت‌آپ مراقبت از پوست ستاره بالیوود دیپیکا پادوکن حمایت VC را جلب می‌کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استارت‌آپ مراقبت از پوست ستاره بالیوود دیپیکا پادوکن حمایت VC را جلب می‌کند • TechCrunch

استارت‌آپ مراقبت از پوست ستاره بالیوود دیپیکا پادوکن حمایت VC را جلب می‌کند • TechCrunch

استارت‌آپ مراقبت از پوست 82 درجه شرقی دیپیکا پادوکن، با تلفظ Eighty Two East، چهارشنبه اعلام کرد که 7.5 میلیون دلار سرمایه اولیه جمع‌آوری کرده است، زیرا ستاره بالیوود به جدیدترین چهره مشهوری تبدیل شده است که وارد شرکت‌های استارت‌آپ جهان شده است.

DSG Consumer Partners و IDEO Ventures از جمله شرکت هایی هستند که از 82°E حمایت کرده اند، این استارت آپ که ماه گذشته شروع به ارائه محصولات مراقبت از خود مانند مرطوب کننده ها و قطره های ضد آفتاب به مصرف کنندگان در بیش از 30 کشور کرد، گفت.

82°E می‌گوید محصولاتش توسط متخصصان R&D در داخل فرموله شده‌اند و حاوی «مواد تشکیل‌دهنده هندی آزمایش‌شده با زمان» هستند.

“کبد [Shah, the other co-founder] پادوکن در بیانیه‌ای گفت و این برند را به عنوان توسعه‌ای از سفر شخصی و حرفه‌ای خود تصور کردم.

ما تصمیم گرفتیم محصولاتی را عرضه کنیم که با کیفیت بالا، کارایی بالا و بازتابی معتبر از اعتقادات و عملکردهای من باشند. در این تلاش، هدف ما این است که تمرین خودمراقبتی را برای همه ساده، لذت بخش و موثر کنیم. با دسته بندی محصولات مراقبت از پوست راه اندازی، ما محصولات خود را به دقت انتخاب کرده، به دقت فرموله کرده و از نظر بالینی آزمایش کرده ایم تا به نتایج پایدار برسیم. من مفتخرم که سرمایه گذاران معتبر جهانی در چشم انداز ما به ما ملحق می شوند تا 82°E را به عنوان یک برند مدرن مراقبت از خود که در هند متولد شده است برای جهان ایجاد کنیم.

این ستاره فناوری که یکی از پردرآمدترین بازیگران زن هند است، در سال های اخیر به عنوان یک سرمایه گذار پرکار ظاهر شده است. در سال 2017، او KA Enterprises را راه‌اندازی کرد، یک شرکت هلدینگ کاملاً تحت مالکیت، که با آن از چندین استارت‌آپ حمایت کرده است، از جمله فروشگاه آنلاین زیبایی تک‌شاخ Purplle، یک شرکت ماهواره‌ای، شرکت هوافضا Bellatrix، شرکت ماست Epigamia و فروشگاه حیوانات خانگی Supertails.

(بیشتر در آینده)