منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استارت‌آپ آموزش عالی هند سان استون ۳۵ میلیون دلار جمع‌آوری کرد – TechCrunch

استارت‌آپ آموزش عالی هند سان استون ۳۵ میلیون دلار جمع‌آوری کرد – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استارت‌آپ آموزش عالی هند سان استون ۳۵ میلیون دلار جمع‌آوری کرد - TechCrunch

استارت‌آپ آموزش عالی هند سان استون ۳۵ میلیون دلار جمع‌آوری کرد - TechCrunch

Sunstone، یک استارت‌آپ آموزش عالی که با مؤسسات دانشگاهی برای کمک به ارتقای مهارت دانشجویان خود برای اشتغال همکاری می‌کند، در دور جدیدی از بودجه 35 میلیون دلاری جمع‌آوری کرده است زیرا به دنبال گسترش آن در شهرهای بیشتر هند است.

بنیانگذاران Sunstone روز جمعه گفتند که WestBridge Capital دور سرمایه گذاری سری C این استارتاپ را رهبری کرد. Alteria Capital نیز در این کمک مالی شرکت کرد که افزایش آن را تا به امروز به حدود 68 میلیون دلار می رساند.

هزاران کالج و مؤسسه مدیریتی در هند وجود دارد، اما به جز آنهایی که در صدر رتبه بندی هستند، اکثر آنها قادر به جذب دانشجویان کافی نیستند. برنامه های درسی آنها نیز معمولا قدیمی است و برای یافتن شغل برای دانش آموزان خود با مشکل مواجه می شوند.

پیوش نانگرو یکی از بنیانگذاران آن در مصاحبه ای با TechCrunch گفت که Sunstone که در سال 2019 تأسیس شد، با ارائه طیف گسترده ای از دوره های اضافی به دانش آموزان و کمک به آنها برای یافتن شغل، به این چالش ها رسیدگی می کند.

دانشکده ها با 40 درصد اشغال کار می کنند. این برای آنها معادل موجودی فاسد نشدنی است که به دلیل آن نمی توانند منابع را انباشته کنند و در نتیجه کیفیت آموزش آسیب می بیند. ما با این مؤسسات همکاری می کنیم تا دوره های ارتقاء مهارت و مهارت های نرم و همچنین برنامه های زندگی پردیس را برای دانشجویان ارائه دهیم تا کیفیت آموزش آنها افزایش یابد.»

به عنوان بخشی از مشارکت، موسسات به ارائه صدها ساعت کلاس اصلی به دانش آموزان ادامه می دهند. برای مثال MBA را در نظر بگیرید. این یک برنامه 900 ساعته است که موضوعات کلیدی مانند حسابداری، بازاریابی و امور مالی را پوشش می دهد. برنامه درسی منسوخ شده است، بنابراین ما ماژول های 600 ساعته خودمان را شامل می کنیم – که نیمی از آن بر مهارت های نرم تمرکز دارد و بر مهارت های آماده برای صنعت تمرکز دارد.» او توضیح داد.

این استارتاپ در حال حاضر خدمات خود را به دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد در بیش از 40 موسسه در نزدیک به سه ده شهر هند ارائه می دهد.

آشیش مونجال، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت سان استون، گفت: «سیستم آموزش عالی هند در آستانه تحولی است که مدت هاست به تاخیر افتاده است. “Sunstone به خوبی موقعیتی را برای ایجاد این تغییر و تاثیر بر زندگی میلیون ها دانش آموز دارد. ما طی سال‌ها گام‌های مهمی در این مسیر برداشته‌ایم، اما هنوز راه درازی در پیش داریم، زیرا فرصت بازار و مشکلی که در تلاش برای حل آن هستیم بسیار بزرگ است.»

بنیانگذاران می‌گویند که این استارت‌آپ در حال حاضر بر روی کالج‌های مدیریت تمرکز دارد، اما شروع به گسترش به مهندسی و سایر بخش‌های فناوری کرده است.

این یک داستان در حال توسعه است. موارد بیشتر برای دنبال کردن…