منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استارت‌آپ‌های «خوددرمانی» در فضای «سلامت روان متوسط» شکوفا می‌شوند • TechCrunch

استارت‌آپ‌های «خوددرمانی» در فضای «سلامت روان متوسط» شکوفا می‌شوند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استارت‌آپ‌های «خوددرمانی» در فضای «سلامت روان متوسط» شکوفا می‌شوند • TechCrunch

مشکلات سلامت روان – و محصولات فناوری که آنها را هدف قرار می دهد – در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد. محصولات «سلامت روان» مانند Calm و Headspace وجود دارد. در جنبه سنگین‌تر، Cerebral، Betterhelp، و البته بازارهایی برای درمانگران کارت واقعی وجود دارد. اگر مشکلات سلامت روانی متوسط ​​تری دارید، بازیکنانی مانند Noom (با جمع آوری 657.3 میلیون دلار) با NoomMood، فهرست شده در NASDAQ Talkspace با Lasting، و Youper (3.5 میلیون دلار جمع آوری شده) وجود دارند که درمان CBT خودگردان را ارائه می دهد.

همچنین در زمینه CBT چت ربات هایی مانند Woebot (123.3 میلیون دلار جمع آوری شده) و مجلاتی مانند Alan Mind هستند که از CBT استفاده می کنند.

همچنین در این فضای «سلامت روان متوسط»، بلوم، یک استارت‌آپ «خوددرمانی» سلامت روان دیجیتال مستقر در نیویورک است که ادعا می‌کند می‌تواند به مشکلات خفیف تا متوسط ​​سلامت روان کمک کند.

این استارت آپ می گوید کاربرانش با استفاده از درمان شناختی رفتاری (CBT) از طریق جلسات ویدیویی خود درمانی برای مقابله با استرس، اضطراب و مشکلات خواب، «درمانگر خودشان» می شوند. همه جلسات توسط دکتر ست گیلیهان، نویسنده CBT و Bloom’s Therapy و رهبر CBT تهیه شده است.

یک دور اولیه 8 میلیون دلاری به رهبری VC Target Global مستقر در برلین قبلاً تضمین شده است. Elysian Park Ventures، Angelpad و Sequoia Scout نیز شرکت کردند، به علاوه بنیانگذاران Scott Chacon (Github)، Dominic Richter (HelloFresh)، Niklas Jansen (Blinkist)، رولاند Grenke (Dubsmash)، Joshua Cornelius و Mehmet Yilmaz (Freeletics)، رایان Bubinski (Codecademy) ماریا نورسلاموا (Scentbird). بنابراین یک ترکیب خوب اروپایی از فرشتگان.

لئون مولر، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران بلوم می‌گوید: «بلوم برای درمان همان کاری را انجام می‌دهد که Calm و Headspace برای مدیتیشن انجام دادند – آن را در دسترس، مقرون به صرفه، جریان اصلی و روزمره می‌سازند.» (او در بیانیه‌ای گفت).

او و یکی از بنیانگذاران دانیل لوهس می گویند که ایده بلوم را پس از نقل مکان به نیویورک در سال گذشته به دست آوردند و هر کدام در تلاش برای یافتن درمانگر بودند.