منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • از مدیر عامل و بنیانگذار Ecobee در یک TechCrunch Live ویژه و حضوری در CES بشنوید • TechCrunch

از مدیر عامل و بنیانگذار Ecobee در یک TechCrunch Live ویژه و حضوری در CES بشنوید • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
از مدیر عامل و بنیانگذار Ecobee در یک TechCrunch Live ویژه و حضوری در CES بشنوید • TechCrunch

Ecobee در سال 2007 راه اندازی شد، زمانی که ترموستات های متصل محصولی کاملاً متفاوت بودند و چیزی شبیه به آنچه امروز در دسترس است نداشتند. Ecobee ترموستات هوشمند خود را در سال 2008 راه اندازی کرد و اتصال مدرن و قابلیت استفاده را برای دستگاه به ارمغان آورد. من برای میزبانی یک رویداد زنده ویژه TechCrunch در CES 2023 هیجان زده هستم. ما در حال فیلمبرداری در LVCC Grand Concourse در اولین روز CES هستیم و امیدوارم بتوانید برای تماشای آن به آنجا بروید.

استوارت لومبارد با من می نشیند تا درباره رشد و توسعه استارتاپ خود، اکوبی صحبت کند. او این شرکت را در سال 2007 با سایر کانادایی ها برای بهبود مصرف انرژی در خانه ها راه اندازی کرد. او 159 میلیون دلار برای تأمین مالی این تلاش جمع آوری کرد و شرکت را به قیمت 750 میلیون دلار فروخت.

در TechCrunch Live میزبان گفتگو با بنیانگذاران موفقی هستیم که مسیر جالبی را در پیش گرفته اند و سفر به لومبارد پر از پیچ و خم بوده است. این شرکت در سال 2007 مبلغ 2.23 میلیون دلاری از سری A جمع آوری کرد، اولین محصول خود را در سال 2008 منتشر کرد و سپس در سال 2011 پس از عرضه ترموستات آموزشی شیک Nest مجبور به مبارزه برای جلب توجه شد. Ecobee به این کار ادامه داد. در سال 2021، Generac Power Systems ecobee را به قیمت 750 میلیون دلار خریداری کرد.

این TechCrunch Live در CES 2023 فیلمبرداری خواهد شد و حضور در آن رایگان است. نمایش را در غرفه شماره 60488، واقع در LVCC Grand Course، در ساعت 11:00 صبح پنجشنبه، 5 ژانویه تماشا کنید. این رویداد همچنین به صورت زنده از طریق TechCrunch.com، یوتیوب، فیس بوک و توییتر پخش خواهد شد.

TechCrunch Live از ماه فوریه با سارا تاول بنچمارک و سمیر شریف مدیرعامل و بنیانگذار کمبلی به برنامه هفتگی عادی خود باز می گردد.

درباره CES 2023 در TechCrunch بیشتر بخوانید