منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • اخبار و به‌روزرسانی‌ها از پوشش TechCrunch در Meta Connect 2022 • TechCrunch

اخبار و به‌روزرسانی‌ها از پوشش TechCrunch در Meta Connect 2022 • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اخبار و به‌روزرسانی‌ها از پوشش TechCrunch در Meta Connect 2022 • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

سلام، انسان ها و صدها هوش مصنوعی که احتمالاً این را نیز می خوانند. روزتون پر از شادی اگر امروز نمی توانید احساس شادی کنید، با خودتان مهربان باشید. شاید فردا روز شادی باشد. این هم برای انسان ها و هم برای هوش مصنوعی صادق است. – کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

 • امیدوارم روز متا خوبی داشته باشید: درست است، ما تیمی داشتیم که در کنفرانس توسعه دهندگان Meta Connect امروز، چیزهای جدید را تماشا می‌کردند، جایی که مطمئن هستیم مارک زاکربرگ با شور و شوق در مورد چگونگی ساخت متاورس «پسر واقعی» و سهام بزرگ بعدی صحبت کرده است. بخش Big Tech Inc. را ببینید. برای بیشتر.
 • به ما کمک کنید تا به شما کمک کنیم: فناوری منابع انسانی در سال‌های اخیر با دور شدن شرکت‌ها، اقدامات زیادی را انجام داده است. فاکتوریال یکی از شرکت هایی است که از مزایای آن بهره می برد. اینگرید گزارش می دهد که این شرکت 120 میلیون دلار بودجه جدید به ارمغان آورده است، و ارزش آن را دوبرابر در قلمرو یونیکورن افزایش داده است زیرا منابع انسانی با کیفیت سازمانی را برای مشاغل کوچک ایجاد می کند.
 • و در این گوشه…: NocoDB کلاه خود را به عنوان یک رقیب قابل دوام برای Airtable به رینگ پرتاب می کند و یک پلتفرم منبع باز و بدون کد ارائه می دهد که به پایگاه های داده تولید متصل می شود. جنسیت باز هم هست.

استارت آپ ها و VC ها

NextView Ventures امروز اعلام کرد که یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر 200 میلیون دلاری، بزرگترین صندوق تا به امروز، جمع آوری کرده است، که بین یک وسیله نقلیه اولیه با قیمت 135 میلیون دلار و یک وسیله نقلیه فرصت با قیمت 65 میلیون دلار تقسیم شده است. ناتاشا ام گزارش ها. این صندوق همچنین شامل استفانی پالمری، یکی از بنیانگذاران All Raise و شریک سابق Uncork، به عنوان یک شریک برابر است.

استارت آپ های هندی در سه ماهه منتهی به سپتامبر 3 میلیارد دلار جذب کردند که 57 درصد نسبت به سه ماهه قبل و 80 درصد نسبت به سال قبل کاهش داشته است. اعداد به دلایل زیادی قابل توجه هستند، مانیش گزارش ها. مهم‌تر از همه، استارت‌آپ‌ها در حال تلاش برای افزایش سرمایه هستند، در زمانی که اکثر سرمایه‌های رده بالای هند امسال مقادیر بی‌سابقه‌ای را جذب کرده‌اند.

و ما یک مشت داستان دیگر داریم. می‌دانم که معمولاً فقط پنج کار می‌کنم، اما زنبورهای نویسنده کوچک ما در 24 ساعت گذشته به‌ویژه مشغول بوده‌اند، بنابراین در اینجا پنج به اضافه چند جایزه وجود دارد.

 • آرزو در بهترین حالت: شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز بلو تراشه Matrix Partners مدت هاست که یک سرمایه گذار زیرساخت نرم افزاری بوده است. اسب ها گزارش ها، سوالاتی در مورد web3 وجود دارد. او بسیاری از پروژه ها را به عنوان “تفکر آرزو” توصیف می کند.
 • سالم تر، شادتر، سازنده تر: رون اعلام کرد که Quantori در حال ساخت یک پلتفرم توسعه اپلیکیشن متمرکز بر علوم زیستی است.
 • بازی پول هوشمندگزارش ها: این شرکت می خواهد اعتبار شما را با بازی سازی سواد مالی بهبود بخشد کریستین.
 • در سمت آفتابی خیابان (آره)به گزارش دوین، Solestial وعده پانل های خورشیدی در فضا را برای یک دهم هزینه می دهد و 10 میلیون دلار بودجه اولیه را برنامه ریزی می کند.
 • داده های Moar، وجوه moarگزارش ها: شرکت اطلاعات و اطلاعات نیجریه استیرز 3.3 میلیون دلار جمع آوری کرده است تاج.
 • ببینید، شما نمی توانید این کار را انجام دهید: حاجی کف دست در OG App بسیار سخت است، و نمی دانم که خط پایان برای راه اندازی نوپا چیست.
 • سالن آخرین فرصت: میخوای به Disrupt بیای؟ خب، لورن اس می‌خواهد به شما یادآوری کند که این آخرین هفته است که می‌توانید در گذرنامه‌های TechCrunch Disrupt صرفه‌جویی کنید.

چگونه در دوران رکود از محبوب به سودآور برسیم

پاپاراتزی

اعتبار تصویر: پاتریک جیاردینو (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

استارت‌آپ‌های محصول محور مانند یک خودروی گیربکس دستی هستند که برای حرکت به فشار نیاز دارند: یک راننده به تنهایی نمی‌تواند همه این کارها را انجام دهد.

به گفته نیک میلز، که تجربه فروش او شامل حضور در Stripe، Facebook و CircleCI است، «همه شرکت‌ها در نهایت با یک چالش مشابه روبرو می‌شوند: برای ادامه رشد، تیم‌های فروش باید استخدام شوند و خط لوله ایجاد شود».

میلز پس از توضیح نحوه محاسبه بازار آدرس پذیر قابل سرویس خود، با نام مستعار “قطعه ای از پایی که می توانید همین الان به دست آورید”، نحوه تعریف سرنخ های واجد شرایط محصول را نشان می دهد که موتورهای فروش شما را بر روی تمام سیلندرها فعال می کند.

میلز می گوید: «دیگر کافی نیست که به سرمایه گذاران در مورد رشد کاربران ویروسی خود بگویید. آنها می خواهند بدانند که چگونه بر درآمد، پایداری و مسیر تاثیر می گذارد.”

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

ما امیدواریم که شما تا به امروز متا و گوگل داشته باشید، اما اگر نه، فکر می کنیم داستان های زیر حال و هوای شما را ایجاد می کند. اینها تنها تعدادی از جواهراتی هستند که در مرکز رویداد ما پیدا خواهید کرد:

ناگفته نماند، گوگل یکسری اخبار را اعلام کرد که این تیم نیز برای آنها اینجا حضور دارد:

برای کسانی از شما که برای اخبار شرکت آماده هستید، ما اینجا هستیم تا ارائه دهیم:

 • و همینطور…جنرال موتورز وارد تجارت انرژی شد، کرستن نوشتن. واحد تجاری جدید این خودروساز خطی از محصولات انرژی را با هدف دستگاه های مسکونی، تجاری و شارژ ارائه می دهد.
 • چرا وقتی می‌توانی هلیکوپتر سوار تاکسی شوی؟: Joby Aviation، یک استارتاپ هواپیماهای برخاست و فرود عمودی الکتریکی (وای!)، با خطوط هوایی دلتا همکاری کرده است تا حمل و نقل خانه به فرودگاه را برای مشتریان این خطوط هوایی، از نیویورک و لس آنجلس، ارائه دهد. ربکا باز هم هست.
 • من در حال و هوای خرید هستم: توما براوو نیز امسال همچنان در حال خرید است و رون با تمام اقدامات همراه است. این بار، Thoma Bravo سومین شرکت هویت خود را در سال جاری با قراردادی 2.3 میلیارد دلاری با ForgeRock خریداری کرد.

ما خوشحالیم که شما را با متا آشنا می کنیم — اکنون روز Google را دارید.