منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا یادگیری ماشینی می تواند بحث ابر را تازه کند؟ • TechCrunch

آیا یادگیری ماشینی می تواند بحث ابر را تازه کند؟ • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا یادگیری ماشینی می تواند بحث ابر را تازه کند؟ • TechCrunch

آیا یادگیری ماشینی می تواند بحث ابر را تازه کند؟ • TechCrunch

خوش آمدید TechCrunch Exchange، یک خبرنامه هفتگی برای استارتاپ ها و بازارها. از ستون روزانه TechCrunch+ که نام خود را از آن گرفته است الهام گرفته شده است. هر شنبه آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ اینجا ثبت نام کنید.

آیا بنیانگذاران مرحله اولیه باید بحث بی پایان در مورد زیرساخت سرور را نادیده بگیرند؟ تا حدودی، بله: سرمایه‌گذارانی که با آنها صحبت کردیم به کارآفرینان این نعمت را می‌دهند که در روزهای ابتدایی خود زیاد به هزینه‌های ابر فکر نکنند. اما ظهور یادگیری ماشینی باعث می‌شود ما مشکوک شویم که پاسخ‌ها ممکن است به زودی تغییر کنند. – آنا

فلز خالی، دوباره کار شده

اگر این هفته زمانی که دیوید هاین مایر هانسون (DHH) اعلام کرد که شرکت مادر Basecamp و Hey 37signals در حال ترک فضای ابری است، احساس دژاوو داشتید، شما تنها نیستید: بحث بر سر مزایا و معایب زیرساخت ابری گاهی اوقات به نظر می رسد در یک حلقه بی پایان گیر کرده است.

مطمئناً این اولین بار نیست که استدلال اصلی 37signals را می‌شنوم: «لیزینگ رایانه (بیشتر) یک معامله بد برای شرکت‌های متوسطی مانند ما با رشد ثابت است».

در واقع، هم منطق DHH و هم مخالفان آن، من را به شدت به یاد بحث طولانی مدتی می‌اندازند که شرکت مدیریت هزینه Expensify هنگام دفاع از انتخاب خود مبنی بر استفاده از فلز برهنه – یعنی اجرای سرورهای خود، به راه انداخت.

با این حال، این اشتباه است که فکر کنیم پارامترهای بحث ابر در مقابل فضای داخلی بدون تغییر باقی مانده است.

همانطور که Shomik Ghosh، شریک Boldstart Ventures در نظرسنجی Cloud Investor ما اشاره کرد، این روزها راه اندازی سرورهای شخصی شما چیزهای بیشتری وجود دارد. جدای از بحث، فکر می‌کنم اکثر ما می‌توانیم موافق باشیم که فلز برهنه برای همه مناسب نیست، بنابراین دیدن یک حد وسط جالب است.

قوش گفت: «از نظر اصطلاحات، فکر می‌کنم on-prem باید «مدرن روی پرم» نیز نامیده شود، که توسط Replicated ابداع شد، زیرا نه تنها به سرورهای خود مدیریت فلزی برهنه اشاره دارد، بلکه به ابرهای خصوصی مجازی و غیره “