منو سایت

آه، بنابراین FTX SBF تماماً BS • TechCrunch بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آه، بنابراین FTX SBF تماماً BS • TechCrunch بود

آه، بنابراین FTX SBF تماماً BS • TechCrunch بود

خبری که سابق سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX روز گذشته در باهاما دستگیر شد و دنیای فناوری را به آتش کشید.

پس از فروپاشی چشمگیر امپراتوری رمزنگاری FTX، که منجر به از دست رفتن صدها میلیون سرمایه سرمایه‌گذاری شده و میلیاردها ثروت کتاب شد، بسیاری در جامعه بزرگتر ارزهای دیجیتال از اینکه او بلافاصله دستگیر نشد، خشمگین شدند.

اکنون که Bankman-Fried در بازداشت است و شکایتی در دست دارد، واضح است که مدیرعامل سابق استارت‌آپ حمایت سیاسی نخریده است، چیزی که توسط حساب‌های توئیتر ناشناس و فروتن ادعا شده است. شخصی که اخیراً خدمات اجتماعی را خریداری کرده است مشابه.


این صرافی به بررسی استارتاپ ها، بازارها و پول می پردازد.

آن را هر روز صبح در TechCrunch+ بخوانید یا هر شنبه خبرنامه The Exchange را دریافت کنید.


کارمندان حقوقی شکایت را به دقت تجزیه و تحلیل خواهند کرد و در مورد خلاصه ادعاها اظهار نظر توانمندتری ارائه خواهند کرد. امروز صبح از زاویه دیگری به آن نگاه خواهیم کرد. نکته مهم این است که امپراتوری FTX در واقع مزخرف بود. با توجه به شکایت، آن را در تقلب ساخته شده است.

این برای استارت آپ ها اهمیت دارد زیرا اطلاعات در مورد نحوه عملکرد شرکت های دیگر کمیاب است و رقابت شدید است. این بدان معنی است که نتایج کسب و کار استارتاپ های پیشرو دارای تأثیر خارجی است – آنها به رهبران فرهنگی در بازار خود تبدیل می شوند. وقتی معلوم می شود که موفقیت چشمگیر چیزی جز دود و آینه نیست، به این معنی است که یک سیگنال کلیدی در بازار استارتاپ های فناوری در واقع کاملاً آشکار بود.