منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آمازون Music Unlimited بی سر و صدا در ایالات متحده و بریتانیا افزایش قیمت پیدا می کند • TechCrunch

آمازون Music Unlimited بی سر و صدا در ایالات متحده و بریتانیا افزایش قیمت پیدا می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آمازون Music Unlimited بی سر و صدا در ایالات متحده و بریتانیا افزایش قیمت پیدا می کند • TechCrunch

آمازون Music Unlimited بی سر و صدا در ایالات متحده و بریتانیا افزایش قیمت پیدا می کند • TechCrunch

از 21 فوریه، سرویس پخش موسیقی نامحدود آمازون به میزان 1 دلار به ازای 1 پوند در ایالات متحده و بریتانیا افزایش می یابد. طرح فردی آمازون Music Unlimited از 9.99 دلار (9.99 پوند) به 10.99 دلار (10.99 پوند) در ماه افزایش می یابد، در حالی که طرح دانشجویی از 4.99 دلار تغییر می کند. 4.99 پوند) تا 5.99 دلار (5.99 پوند) در ماه.

این شرکت تغییرات قیمت را در صفحه پشتیبانی خود که برای اولین بار توسط Billboard مشاهده شد، یادداشت کرد. آمازون نوشت: «برای کمک به ما برای ارائه مطالب و ویژگی‌های بیشتر به شما، قیمت‌های برنامه‌های نامحدود آمازون Music Unlimited را به‌روزرسانی می‌کنیم.

اگرچه این شرکت افزایش قیمت را در طرح فردی و طرح دانشجویی خود ذکر کرده است، به نظر می رسد قیمت طرح خانواده (15.99 دلار در ماه) و طرح تک دستگاهی (4.99 دلار در ماه) بدون تغییر باقی می ماند.

تنها هشت ماه از آخرین باری که آمازون قیمت های خود را افزایش داد می گذرد. در ماه مه، برنامه آمازون Music Unlimited با تخفیف برای مشتریان Amazon Prime از 7.99 دلار به 8.99 دلار در ماه افزایش یافت. اعضای غیر اصلی این بار این تغییر را مشاهده نکردند و همچنان باید 9.99 دلار در ماه پرداخت می کردند.

آمازون همچنین یک ردیف Amazon Music Prime را ارائه می دهد که به صورت رایگان با اشتراک های Prime گنجانده شده است و گوش دادن بدون آگهی را ارائه می دهد. با این حال، اگر کاربران HD، Ultra HD و Spatial Audio می خواهند، باید مشترک Music Unlimited شوند.

این غول تجارت الکترونیک در حال حاضر در میانه یک حرکت کاهش هزینه است که شامل تعطیلی اخیر برنامه اهدای خیریه آمازون اسمایل و تصمیم به اخراج 18000 کارمند در اوایل این ماه می شود.

تصمیم آمازون برای افزایش هزینه‌ها پس از آن اتخاذ شد که اپل اشتراک پخش موسیقی رقیب خود، Apple Music را 1 دلار برای مشترکین فردی و 2 دلار برای خانواده‌ها در ایالات متحده افزایش داد. ژوئن 2022

اسپاتیفای همچنین در حال بررسی افزایش قیمت اشتراک خود در ایالات متحده است که مدیر عامل شرکت دانیل اک در جریان تماس درآمد شرکت در ماه اکتبر به آن اشاره کرد. “[Price increases] یکی از کارهایی است که ما دوست داریم انجام دهیم. “من نسبت به سال پیش رو و معنای آن از نظر قیمت خدمات ما احساس بسیار خوبی دارم.” این یک حرکت قابل توجه برای شرکت خواهد بود، زیرا از زمان راه اندازی در سال 2011 قیمت اشتراک استاندارد خود را با 9.99 دلار در ماه افزایش نداده است. ایالات متحده آمریکا