منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آمازون سازنده Roomba را می خرد، بولت ناپدید می شود و YC ضعیف می شود – TechCrunch

آمازون سازنده Roomba را می خرد، بولت ناپدید می شود و YC ضعیف می شود – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آمازون سازنده Roomba را می خرد، بولت ناپدید می شود و YC ضعیف می شود - TechCrunch

دوباره سلام! به Roundup of the Week، خبرنامه‌ای که در آن برترین داستان‌هایی را که در هفت روز گذشته دات‌کام TechCrunch را فراگرفته است، مرور می‌کنیم. آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ بیار اینجا.

این پرخواننده ترین داستان این هفته به نوعی وحشی است: Bolt Mobility، یک شرکت اجاره دوچرخه/اسکوتر بر حسب تقاضا که توسط یوسین بولت تأسیس شده بود، به نوعی… ناپدید شده است. ربکا می نویسد: “خروج ناگهانی بود، شهرها را با تجهیزات متروکه، تماس ها و ایمیل های بی پاسخ و سوالات بسیاری ترک کرد.”

باقی مسایل

آمازون iRobot می خرد: بزوس همه چیز را می خواهد. غذاهای کامل! پزشکی! و حالا…رومبا؟ در جدیدترین مجموعه خریدهای به ظاهر ناگهانی و تا حدودی غافلگیرکننده، آمازون در حال خرج کردن 1.7 میلیارد دلار برای شرکتی است که بیشتر به خاطر جاروبرقی های روباتیکش معروف است.

فیس بوک خرید زنده را متوقف می کند: اگر از ویژگی “خرید زنده” فیس بوک برای فروش چیزها از طریق استریم استفاده می کنید، ممکن است وقت آن رسیده باشد که یک پلتفرم جدید پیدا کنید. در حالی که پخش زنده از بین نمی رود، ویژگی های ویژه متمرکز بر خرید در ماه اکتبر از بین خواهند رفت.

استارباکس وارد web3 می شود: من چشمانم را می چرخانم، اما با توجه به اینکه چند نفر می شناسم اصرار دارند که از هر شهر بزرگی که بازدید می کنند یک فنجان استارباکس بخرند…

برش های Robinhood بیشتر: از. همین چند ماه پیش، رابینهود 9 درصد از کارکنان تمام وقت خود را اخراج کرد. این هفته این شرکت تایید کرد که 23 درصد دیگر وام می دهد. ولاد تنف، مدیرعامل، با اشاره به استخدام بیش از حد در چند سال اخیر نوشت: “من مسیر استخدام جاه طلبانه خود را تایید کرده و مسئولیت آن را بر عهده گرفته ام – این به من بستگی دارد.”

YC کوچکتر می شود: بالاخره این اتفاق افتاد. Y Combinator با هر کلاس شتاب‌دهنده بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌شد و در آخرین دسته به 414 شرکت رسید. آنها با گروه بعدی چیزها را کمی کاهش می دهند – اما در حدود 250 شرکت، هنوز هم نسبتاً بزرگ است.

چیزهای صوتی

پادکست ها! پادکست های خود را دریافت کنید!

این هفته در دنیای پادکست‌های TechCrunch، تیم Equity درباره گروه کوچکتر (اما هنوز هم بسیار بزرگ) YC صحبت می‌کند، دارل و بکا در مورد «اینستاگرام توسط TikTok در حال انجام MySpaced است» در پادکست TC صحبت می‌کنند و برنزی با یکی از بنیان‌گذاران صحبت می‌کند. دن لوئیس کاروان در مورد “هک رشد مخفی” شرکت حمل و نقل در TechCrunch Live.

چیزهای اضافی

دسته 2.5 میلیون دلاری Glambook Starter Deck: Glambook اخیراً میلیون‌ها دلار جمع‌آوری کرده تا چیزی را که «اوبر برای صنعت زیبایی» می‌نامد، بسازد. چگونه آنها سرمایه گذاران را متقاعد کردند که مشارکت کنند؟ در این آخرین نسخه از سری Pitch Deck Teardown، Haje در عرشه وزوز می کند و به توضیح اینکه چرا برخی چیزها باعث برش می شوند کمک می کند.

وقتی استارت آپ شما خریداری می شود واقعا چه اتفاقی می افتد؟: اکتساب چیزی بیش از انتظار برای نمایش کیسه ای پول نقد روی میز شماست. یایر اسنیر، معاون Dell Technologies Capital، یک نمای کلی از کل فرآیند، از NDA تا LOI، به ما ارائه می دهد.

سوفی عزیز: «بعد از گرفتن گرین کارت چقدر باید در شغل فعلی خود بمانم؟» این سوال منطقی است! سوفی آلکورن وکیل مهاجرت مداخله می کند.