منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آمازون حقوق فیلم/تلویزیون برای IP ‘Warhammer 40,000’ را می گیرد • TechCrunch

آمازون حقوق فیلم/تلویزیون برای IP ‘Warhammer 40,000’ را می گیرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آمازون حقوق فیلم/تلویزیون برای IP 'Warhammer 40,000' را می گیرد • TechCrunch

آمازون امروز اعلام کرد که قراردادی را با Games Workshop (GAW) امضا کرده است و به آن حقوق مالکیت معنوی به Warhammer 40,000 Universe، یک بازی رزمی مینیاتوری رومیزی بسیار محبوب می دهد. این شرکت ادعا می کند که این اولین معامله در نوع خود برای آمازون است.

“Warhammer 40,000” در آینده ای دور اتفاق می افتد، جایی که بشریت توسط موجودات بیگانه و ماوراء طبیعی تهدید می شود. این بازی که تقریباً 40 سال پیش راه اندازی شد، به طور مداوم در حال گسترش است و GAW دارای بسیاری از فیگورهای مینیاتوری، بازی های تخته ای، بازی های ویدیویی، انیمیشن ها و کتاب ها است.

این قرارداد به آمازون اجازه می دهد تا فیلم ها و سریال های تلویزیونی را در کنار سایر محتوای مبتنی بر IP ارائه دهد. این یک حرکت قابل توجه برای این شرکت است، زیرا جهان “Warhammer 40,000” در مقیاس حماسی است و دارای طرفداران گسترده ای در سراسر جهان است.

جنیفر سالک، رئیس آمازون و استودیو ام جی ام در بیانیه ای گفت: «وارهمر 40000 تخیل طرفداران در هر سنی، از هر طبقه اجتماعی و سراسر جهان را به خود جلب کرده است.

هنری کاویل بازیگر مرد پولادین و The Witcher بازیگر و تهیه کننده اجرایی فرنچایز Warhammer 40,000 خواهد بود. دانستن اینکه کویل دستی در محتوای جدید “Warhammer 40,000” خواهد داشت، احتمالاً برای برخی آرامش بخش است، زیرا او به عنوان یک گیک “وارهمر” هاردکور شناخته می شود.

کاویل در یک پست اینستاگرامی نوشت: 30 سال است که رویای دیدن دنیای Warhammer را در اکشن زنده داشتم. اکنون، پس از 22 سال تجربه در این صنعت، بالاخره احساس می‌کنم که مهارت‌ها و تجربه‌های لازم برای زنده کردن دنیای سینمایی Warhammer را دارم… داشتن خانه‌ای مانند آمازون به ما این آزادی را می‌دهد که به گستره وسیع وفادار باشیم. از Warhammer. به همه شما طرفداران Warhammer، قول می دهم به این IP مورد علاقه خود احترام بگذارم. و من قصد دارم چیز خارق العاده ای را برای شما بیاورم که قبلاً هرگز دیده نشده است.”

همراه با Cavill، Vertigo Entertainment نیز به همراه آمازون استودیو و مدیر بازاریابی و رسانه جهانی GAW، اندی اسمیلی، و مدیر جهانی IP و طراحی محصول، Max Bottrill، تولید اجرایی خواهند کرد.

شایان ذکر است که بود اخیرا تایید شده است کاویل به عنوان سوپرمن باز نمی گردد. هواداران در تمام هفته خشمگین بوده اند و نزدیک به 4000 نفر طومارهای متعددی را امضا کرده اند که خواستار بازگشت او شده اند. کاویل همچنین پس از سه فصل سریال The Witcher از نتفلیکس را ترک می‌کند و از نقش گرالت ریویا کناره‌گیری می‌کند و مشعل را به لیام همسورث، بازیگر The Hunger Games می‌سپارد.