منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آلیاژ برای رسیدن به ارزش 1.55 میلیارد دلاری به جلوگیری از تقلب متکی است – TechCrunch

آلیاژ برای رسیدن به ارزش 1.55 میلیارد دلاری به جلوگیری از تقلب متکی است – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آلیاژ برای رسیدن به ارزش 1.55 میلیارد دلاری به جلوگیری از تقلب متکی است - TechCrunch

زمانی که Alloy در سال 2015 تأسیس شد، مأموریت آن کمک به بانک‌ها و شرکت‌های فین‌تک بود تا با استفاده از سرویس API واحد و ارائه SaaS، تصمیمات بهتری برای شناسایی و ریسک اتخاذ کنند.

از آن زمان، این استارت‌آپ تکامل یافته است تا نه تنها راه‌حل‌های خودکارسازی هویت داخلی، بلکه خودکارسازی نظارت بر تراکنش و تعهدنامه اعتباری را نیز ارائه دهد.

و امروز، آلیاژ اعلام کرد که 11 ماه پس از افزایش 100 میلیون دلاری با ارزش 1.35 میلیارد دلار، 52 میلیون دلار اضافی با ارزش 1.55 میلیارد دلاری به دست آورده است. این واقعیت است که راه اندازی توانسته است این مقدار سرمایه را در چنین فضای چالش برانگیز جمع آوری سرمایه جذب کند، قابل توجه است، اما این واقعیت که ارزش آن را نیز افزایش داده است.با توجه به اینکه بسیاری از شرکت ها این روزها یا در حال تلاش برای افزایش یا افزایش در دایره های ثابت یا حتی پایین هستند، قابل توجه است.

تامی نیکلاس، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل آلیاژ خاطرنشان کرد: افزایش تقاضا برای ابزارهای هویتی که به مؤسسات مالی کمک می کند مشتریان «خوب» بیشتری پیدا کنند و مشتریان «بد» را از بین ببرند، باعث شده است که آلیاژ درآمد تکراری سالانه خود (ARR) را در سال گذشته دو برابر کند. ، در مصاحبه با TechCrunch.

به بیان ساده، آلیاژ ماموریت دارد تا به بانک‌ها و شرکت‌های فین‌تک در مبارزه با کلاهبرداری کمک کند و در عین حال مشتریان جدید در ایالات متحده و خارج از کشور را جذب کند. این به مشتریان خود کمک می کند تا اطلاعات مشتری، داده های دفتر اعتبار سنتی و سایر داده های جایگزین را از طریق یک نقطه ادغام جمع آوری کنند.

اوایل این ماه، این شرکت اعلام کرد گسترش جهانی در 40 کشور در آمریکای شمالی، EMEA، آمریکای لاتین و APAC.

این استارت‌آپ مستقر در نیویورک بیش از 300 مشتری دارد – از جمله Ally Bank، HMBradly، Gemini، Ramp and Evolve Bank & Trust، Brex و Petal – که از محصول مبتنی بر API خود برای اتصال به بیش از 160 منبع داده و خودکارسازی تصمیم‌گیری‌ها استفاده می‌کنند. هویت در هنگام ایجاد حساب های جدید و نظارت مداوم بر آنها. آلیاژ ادعا می کند که بیش از یک میلیون تصمیم را در روز پردازش می کند. البته هدف نهایی این است که به مشتریان خود کمک کند تا محصولات فین تک بسازند که بکارگیری آنها ایمن باشد و به رشد آنها کمک کند. آنها پایگاه مشتری.

نیکلاس گفت، تهدیدات کلاهبرداری در طول زمان به حدی تکامل یافته است که “برندهای کلاهبرداری حرفه ای” وجود دارند که سعی می کنند از هویت های سرقت شده و مصنوعی برای افتتاح حساب و جابجایی و سرقت پول استفاده کنند.

و به طور فزاینده ای، کلاهبرداری هایی توسط سازمان ها و افراد وجود دارد که در واقع افراد را فریب می دهند تا از طرف آنها با استفاده از رسانه های اجتماعی کلاهبرداری کنند.

نیکلاس گفت: «می‌توانید چیزی مانند Tinder Swindler را در نظر بگیرید، جایی که در مقیاس وسیع سازماندهی شده است. و این واقعاً در حال تبدیل شدن به یک مشکل بزرگتر و بزرگتر است.»

100 میلیون دلار پول نقد سری C “هنوز در بانک” جمع آوری می کند

برای شرکت‌ها تا حدودی غیرعادی است که تقریباً نیمی از مبلغی را که در آخرین دور تأمین مالی جمع‌آوری کرده‌اند، جمع‌آوری کنند. اما به گفته نیکلاس، برای آلیاژ، این تصمیم عمدی و استراتژیک بود. و این با 100 میلیون دلار پول نقد سری C «هنوز در بانک» مطابقت داشت.

ما به اطراف نگاه کردیم و گفتیم خوب، دنیا به این شکل تغییر کرده است. ما یک فرصت بزرگ در مقابل خود داریم. اتاق‌های هیئت‌مدیره در مورد سرمایه‌گذاری تصمیم‌های متفاوتی می‌گیرند.» او به TechCrunch گفت. “چگونه می توانیم مطمئن شویم که هنوز آماده اجرای نقشه ای هستیم که باید اجرا کنیم و در صورت نیاز حمله کنیم؟”

نیکلاس افزود: «همچنین، کلاهبرداری برای مشتریان ما به سرعت در حال تغییر است. ما جهانی شده ایم و کارهای بیشتری از قبل انجام می دهیم. ما می دانیم که فرصت هایی وجود خواهد داشت که در آنها باید… باید در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کنیم.

شرکای Lightspeed Venture و Avenir Growth آخرین بودجه آلیاژ را رهبری کردند که شامل مشارکت حامیان فعلی Canapi Ventures، Bessemer Venture Partners، Avid Ventures و Felicis Ventures بود.

جاستین اوردورف، شریک Lightspeed، آلیاژ را دو برابر کرد (شرکت او از سپتامبر 2021 رهبری استارتاپ و سری C را بر عهده دارد) زیرا او “نقش شرکت را نه تنها کمک به شرکت‌ها می‌دانست که محصولات مالی را سریع‌تر به بازار عرضه کنند، بدون افزایش خطر. تقلب یا پیروی، بلکه در کمک به شرکت‌ها با خیال راحت پایگاه مشتریان خود را رشد دهند.»

او از طریق ایمیل نوشت: «بنابراین به عنوان سرمایه‌گذار، پتانسیل زیادی برای خود شرکت می‌بینیم، اما همچنین می‌بینیم که چه کاری می‌تواند برای کمک به قدرت کل اکوسیستم انجام دهد.

اوردورف به عنوان یک کارمند سابق Stripe و سرمایه‌گذار فعلی فین‌تک، معتقد است چیزی که بسیاری از مردم نمی‌دانند، ریسک موجود در فضا است.

او افزود: «ساخت محصولات مالی ذاتاً مخاطره آمیز است – زیرا قوانین و مقرراتی برای ایمن نگه داشتن پول مردم (آنطور که باید وجود دارد) وجود دارد و به این دلیل که بازیگران بدی وجود دارند که سعی می کنند از هر آسیب پذیری استفاده کنند.

به گفته نیکلاس، آلیاژ قصد دارد از سرمایه برای ادامه بهبود خدمات خود به بازارهای موجود، “حل مشکلات جهانی برای شرکت های جهانی” و گسترش عرضه های خود استفاده کند. همچنین می خواهد به استخدام ادامه دهد. این استارت آپ در حال حاضر 290 کارمند دارد.

در طی آخرین افزایش درآمد آلیاژ، براد سوروگا، سرمایه‌گذار اولیه، شریک عمومی Primary Venture Partners، صعود شرکت را در محیطی چالش‌برانگیز خلاصه کرد: «زمانی که تامی نیکلاس، لورا اسپیکرمن و چارلز هرن شرکت را در سال 2015 تأسیس کردند، در حال شنا کردن در بالادست بودند. در دنیای محافظه‌کار مؤسسات مالی، استارت‌آپی بودن فروش فناوری‌های جدید بسیار دشوار بود. اما در چند سال گذشته، آلیاژ به ایجاد تحول در درجه اعتماد در فناوری مالی و مشارکت‌های مخرب کمک کرده است.

خبرنامه هفتگی فین‌تک من، The Interchange، در اول ماه مه راه‌اندازی می‌شود! ثبت نام اینجا تا آن را در صندوق ورودی خود دریافت کنید.