منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • «آدم سیاه» پس از شکست در باکس آفیس به شبکه HBO Max می‌رسد • TechCrunch

«آدم سیاه» پس از شکست در باکس آفیس به شبکه HBO Max می‌رسد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
«آدم سیاه» پس از شکست در باکس آفیس به شبکه HBO Max می‌رسد • TechCrunch

«آدم سیاه» پس از شکست در باکس آفیس به شبکه HBO Max می‌رسد • TechCrunch

امروز «آدم سیاه» است. در حال حاضر جریان در HBO Max، به طرفداران بیشتری فرصتی برای دیدن فیلم ضدقهرمانی دی سی با بازی دواین «راک» جانسون می دهد.

Black Adam در تاریخ 21 اکتبر در سینماها نمایش داده شد. حول محور تت آدام (جانسون)، ابرمردی از کنداک باستان است که از قدرت خداگونه خود برای انتقام استفاده کرد و سپس به سرعت زندانی شد. پس از نزدیک به 5000 سال، باستان شناسان امروزی آدام را آزاد می کنند تا بتواند به نجات کندک از دست سندیکای جنایتکاران اینترگانگ کمک کند. با این حال، او توسط انجمن عدالت تحریک می شود: دکتر فیت (با بازی پیرس برازنان)، هاکمن (الدیس هاج)، اتم بریکر (نوح سنتینئو) و سیکلون (کوئینتسا سویندل).

در حالی که “شزم!” اسپین آف توسط برخی مورد تحسین قرار گرفت، بسیاری از منتقدان و طرفداران از این فیلم ناامید شدند. گلن ولدون، از NPR، اجرای جانسون را «غیرفصل» و «سنگین» خواند. دیوید ارلیش، گزارشگر IndieWire، بلک آدام را “منظره ای بی جان” خواند و شخصیت ها را “فتوکپی ارزان یکی از گاتهام یا گاتهام” نامید. [Marvel Cinematic Universe]”

همچنین، بلک آدام در باکس آفیس ضعیف عمل کرد و 400 میلیون دلار در سراسر جهان در مقابل بودجه 195 میلیون دلاری به دست آورد – که شامل هزینه های بازاریابی و سایر هزینه های تبلیغاتی و توزیع نمی شود. با این حال جانسون ادعاهایی مبنی بر اینکه «آدم سیاه» بین 50 تا 100 میلیون دلار ضرر خواهد کرد را رد کرد. در یک توییتجانسون به نقل از سرمایه‌داران گفته است که «آدم سیاه» بین ۵۲ تا ۷۲ میلیون دلار درآمد خواهد داشت.

هنوز هم این امید وجود دارد که «آدم سیاه» اکنون که در HBO Max برای میلیون‌ها مشترکش پخش می‌شود، عملکرد خوبی داشته باشد. همچنین، این فیلم اولین پخش خود را در فصل تعطیلات انجام می دهد که می تواند شانس آن را افزایش دهد.

یکی دیگر از فیلم‌های ابرقهرمانی با ضدقهرمان، Morbius یک شکست باکس آفیس بود و دو بار در سینماها بمباران شد و تنها 163 میلیون دلار در سراسر جهان و 74 میلیون دلار در داخل با بودجه 75 میلیون دلاری کسب کرد. اگرچه سونی سود رضایت بخشی نداشت، اما خوشبختانه سونی قراردادی چند ساله با نتفلیکس دارد، بنابراین فیلم همچنان موفق بود. «موربیوس» در ماه سپتامبر با اولین نمایشش در این سرویس به 10 نتفلیکس برتر رسید.